Portrett av Alain Cédric Hervé Kouadio
Spillerprofil · komplett datakort

Cédric Kouadio

Fullt navn: Alain Cédric Hervé Kouadio

AngrepTilgjengelig
Født19. mai 1996 · 30 årNasjonalitetElfenbenskystenHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
31Kamper
1 854Minutter
2Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
00,66
Skudd / 90
01
0,49–
Skudd på mål
0100
33,3 %–
Vellykkede driblinger
0100
41,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7FCSB6.2Galatas6.2Eintrac6.5Anderle6.6PAOK7.0Maccabi6.3Ajax6.3Dynamo
  1. Eintracht Frankfurt6.2 vurdering
    24. okt. 2024 · 83 min
  2. Anderlecht6.5 vurdering
    7. nov. 2024 · 60 min
  3. PAOK6.6 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  4. Maccabi Tel Aviv7.0 vurdering
    12. des. 2024 · 66 min
  5. Ajax6.3 vurdering
    23. jan. 2025 · 61 min
  6. Dynamo Kyiv6.3 vurdering
    30. jan. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,660,00MINUTTER902019-20702020-211462021-221712022-232712023-241 1062024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    70 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    146 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    171 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,66 målpoeng / 90
    271 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 106 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 70 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 146 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-233 kamper · 171 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 271 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,66/90
  • 2024-2516 kamper · 1 106 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Elfenbenskysten

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Rīgas FS logoChampions LeagueKlubb · Rīgas FS · 2024-256.46
Kamper
8
Minutter
553
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Rīgas FS logoEuropa LeagueKlubb · Rīgas FS · 2024-256.46
Kamper
8
Minutter
553
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 16 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRīgas FS
    553 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRīgas FS
    553 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRīgas FS
–
UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueRīgas FS
0,49
UEFA Europa LeagueRīgas FS
0,49

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueRīgas FS
33,3 %
UEFA Europa LeagueRīgas FS
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRīgas FS
0,65
UEFA Europa LeagueRīgas FS
0,65

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueRīgas FS
41,7 %
UEFA Europa LeagueRīgas FS
41,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
553
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
81
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
553
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
123
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
81
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
    271 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
271
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
    171 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
171
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
    146 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueRīgas FS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
146
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRīgas FS
    70 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
70
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRīgas FS
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueRīgas FS
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rīgas FS · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Daugavpils / Progress → Rīgas FStir 1. januar 2019Fri overgang
  2. →BFC Daugavpils → Rīgas FStir 1. januar 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. januar · Rīgas FS–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25456.3
Klubb23. januar · Rīgas FS–AjaxEuropa League · 2024-25616.3
Klubb12. desember · Rīgas FS–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25667.0
Klubb28. november · Rīgas FS–PAOKEuropa League · 2024-25906.6
Klubb7. november · Rīgas FS–AnderlechtEuropa League · 2024-25606.5
Klubb24. oktober · Rīgas FS–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2024-25836.2
Klubb3. oktober · Rīgas FS–GalatasarayEuropa League · 2024-25786.2
Klubb26. september · Rīgas FS–FCSBEuropa League · 2024-25706.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Cédric Kouadio: statistikk, kamper og karriere | Coro