Portrett av Jovan Čađenović
Spillerprofil · komplett datakort

Jovan Čađenović

MidtbaneTilgjengelig
Født13. januar 1995 · 31 årNasjonalitetMontenegroHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
21Kamper
1 416Minutter
1Mål
1Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,5
2,01–
Pasningspresisjon
0100
89 %–
Taklinger / 90
01,9
1,51–
Vellykkede driblinger
0100
50 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Jagiell6.3Lausann6.7Samsuns6.9Lincoln6.3Shakhta6.5Shamroc
  1. Jagiellonia6.9 vurdering
    2. okt. 2025 · 23 min
  2. Lausanne6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 8 min
  3. Samsunspor6.7 vurdering
    6. nov. 2025 · 10 min
  4. Lincoln Red Imps FC6.9 vurdering
    27. nov. 2025 · 18 min
  5. Shakhtar Donetsk6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 75 min
  6. Shamrock Rovers6.5 vurdering
    18. des. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,320,50MINUTTER3262018-196302019-202812023-241792025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    326 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,32 målpoeng / 90
    281 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,50 målpoeng / 90
    179 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 326 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-207 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 281 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 179 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Montenegro

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Hamrun Spartans logoConference LeagueKlubb · Hamrun Spartans · 2025-266.60
Kamper
6
Minutter
179
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
89
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
    179 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
0,5

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
2,01

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
89 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
1,51

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHamrun Spartans
26,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Hamrun Spartans · Midfielder · nr. 20

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
6
Fra start
1
Minutter
179
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
15
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePanevėžys
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePanevėžys
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa LeaguePanevėžys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa LeaguePanevėžys
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa LeaguePanevėžys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa LeaguePanevėžys
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–
UEFA Europa LeaguePanevėžys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panevėžys · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panevėžys · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panevėžys · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
    281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanevėžys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panevėžys · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
281
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
    450 min · 71,4 %
  • UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
    180 min · 28,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–
UEFA Champions LeagueSuduva Marijampole
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
    326 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSuduva Marijampole
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Suduva Marijampole · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Hamrun Spartans → Sutjeskasøn 11. januar 2026Fri overgang
  2. →Hamrun Spartans → Sutjeskalør 10. januar 2026Fri overgang
  3. →Panevėžys → Hamrun Spartanstor 2. januar 2025Fri overgang
  4. →Dinamo Tirana → Hamrun Spartanstor 2. januar 2025Fri overgang
  5. →Metalac GM → Panevėžystir 6. september 2022Fri overgang
  6. →Kaisar → Metalac GMman 24. januar 2022Ikke oppgitt
  7. →Taraz → Kaisarman 1. mars 2021Fri overgang
  8. →Suduva Marijampole → Taraztir 21. januar 2020Fri overgang
  9. →Borac Cacak → Suduva Marijampolesøn 1. juli 2018Fri overgang
  10. →Zemun → Borac Cacaktor 31. august 2017Fri overgang
  11. →Bezanija → Zemunlør 1. juli 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Hamrun Spartans–Shamrock RoversConference League · 2025-26456.5
Klubb11. desember · Hamrun Spartans–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26756.3
Klubb27. november · Hamrun Spartans–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26186.91
Klubb6. november · Hamrun Spartans–SamsunsporConference League · 2025-26106.7
Klubb23. oktober · Hamrun Spartans–LausanneConference League · 2025-2686.3
Klubb2. oktober · Hamrun Spartans–JagielloniaConference League · 2025-26236.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.