Portrett av Marco Alexandru Dulca
Spillerprofil · komplett datakort

Marco Dulca

Fullt navn: Marco Alexandru Dulca

MidtbaneTilgjengelig
Født11. mai 1999 · 27 årNasjonalitetRomaniaHøyde184 cmVektIkke oppgitt
42Kamper
1 069Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
00,3
Pasningspresisjon
0100
66,7 %–
Taklinger / 90
06,8
5,632,07
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9West Ha6.7Guimara6.5Başakşe6.5Real Be6.3Pafos6.3The New6.9Apoel N7.0FC Luga5.9FC Luga6.8Antalya
  1. Pafos6.3 vurdering
    12. des. 2024 · 67 min
  2. The New Saints6.3 vurdering
    19. des. 2024 · 45 min
  3. Apoel Nicosia6.9 vurdering
    20. feb. 2025 · 10 min
  4. FC Lugano7.0 vurdering
    6. mars 2025 · 45 min
  5. FC Lugano5.9 vurdering
    13. mars 2025 · 45 min
  6. Antalyaspor6.8 vurdering
    14. okt. 2026 · 16 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1412022-239122024-25162026
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    141 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    912 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    16 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-235 kamper · 141 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2536 kamper · 912 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 16 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Romania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Kayserispor logo1. LigKlubb · Kayserispor · 20266.84
Kamper
1
Minutter
16
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Lig.

Registrert spilletid

  • 1. LigKayserispor
    16 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. LigKayserispor
0

Nøkkelpasninger / 90

1. LigKayserispor
0

Pasningspresisjon

1. LigKayserispor
66,7 %

Taklinger / 90

1. LigKayserispor
5,63

Vunne dueller

1. LigKayserispor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Lig
  • Klubb · Kayserispor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 36 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueCelje
    304 min · 33,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    304 min · 33,3 %
  • UEFA Europa LeagueCelje
    304 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa Conference LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueCelje
0,3
UEFA Europa Conference LeagueCelje
0,3
UEFA Europa LeagueCelje
0,3

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueCelje
–
UEFA Europa Conference LeagueCelje
–
UEFA Europa LeagueCelje
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueCelje
2,07
UEFA Europa Conference LeagueCelje
2,07
UEFA Europa LeagueCelje
2,07

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueCelje
57,1 %
UEFA Europa Conference LeagueCelje
57,1 %
UEFA Europa LeagueCelje
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
7
Minutter
304
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
28
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
7
Minutter
304
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
28
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
7
Minutter
304
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
137
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
28
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    141 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
1,91

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
1,91

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
43,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
141
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueViitorul Constanta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Celje → Petrolul Ploiestions 8. oktober 2025Fri overgang
  2. →Celje → Petrolul Ploiestisøn 10. august 2025Fri overgang
  3. →FCSB → Chindia Targovisteons 18. januar 2023Fri overgang
  4. →Chindia Targoviste → FCSBfre 5. august 2022Fri overgang
  5. →Viitorul Constanta → Chindia Targovistelør 29. august 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

19 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. oktober · Kayserispor–Antalyaspor1. Lig · 2026166.8
Klubb17. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25––
Klubb10. april · Celje–FiorentinaConference League · 2024-25––
Klubb13. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-25455.9
Klubb6. mars · Celje–FC LuganoConference League · 2024-25457.0
Klubb20. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25106.9
Klubb13. februar · Celje–Apoel NicosiaConference League · 2024-25––
Klubb19. desember · Celje–The New SaintsConference League · 2024-25456.3
Klubb12. desember · Celje–PafosConference League · 2024-25676.3
Klubb28. november · Celje–JagielloniaConference League · 2024-25––
Klubb7. november · Celje–Real BetisConference League · 2024-25186.5
Klubb24. oktober · Celje–BaşakşehirConference League · 2024-25116.5
Klubb2. oktober · Celje–GuimaraesConference League · 2024-25636.7
Klubb3. november · FCSB–West HamConference League · 2022-23456.9
Klubb27. oktober · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-2386.5
Klubb13. oktober · FCSB–SilkeborgConference League · 2022-23176.5
Klubb6. oktober · FCSB–SilkeborgConference League · 2022-23456.5
Klubb15. september · FCSB–AnderlechtConference League · 2022-23––
Klubb8. september · FCSB–West HamConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.