Portrett av David Virgili Fernández
Spillerprofil · komplett datakort

David Virgili

Fullt navn: David Virgili Fernández

AngrepTilgjengelig
Født30. september 1998 · 28 årNasjonalitetSpaniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
19Kamper
1 121Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01
–0,32

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5AZ Alkm6.5FC Midt6.2FC Midt
  1. AZ Alkmaar6.5 vurdering
    17. aug. 2023 · 10 min
  2. FC Midtjylland6.5 vurdering
    23. juli 2024 · 31 min
  3. FC Midtjylland6.2 vurdering
    31. juli 2024 · 30 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER2942021-221482022-232782023-244012024-25
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    294 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    278 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    401 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-224 kamper · 294 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 278 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-258 kamper · 401 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
UE Santa Coloma logoChampions LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-256.30
Kamper
4
Minutter
184
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
UE Santa Coloma logoConference LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
105
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
UE Santa Coloma logoEuropa LeagueKlubb · UE Santa Coloma · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
112
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
    184 min · 45,9 %
  • UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
    112 min · 27,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
    105 min · 26,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
0
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa LeagueUE Santa Coloma
–
UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
184
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
4
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
9
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
112
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
105
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
    278 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
0,32

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Santa Coloma · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
278
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueUE Santa Coloma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · UE Santa Coloma · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
    294 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC Santa Coloma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Santa Coloma · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
294
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →FC Santa Coloma → NK Lokomotiva Zagrebsøn 27. juli 2025Fri overgang
  2. →FC Santa Coloma → NK Lokomotiva Zagrebons 23. juli 2025Fri overgang
  3. →FC Santa Coloma → NK Lokomotiva Zagrebtir 22. juli 2025Fri overgang
  4. →UE Santa Coloma → FC Santa Colomafre 17. januar 2025Fri overgang
  5. →FC Santa Coloma → UE Santa Colomafre 14. juni 2024Fri overgang
  6. →UE Santa Coloma → FC Santa Colomalør 16. juli 2022Fri overgang
  7. →FC Santa Coloma → UE Santa Colomafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  8. →UE Sant Julia → FC Santa Colomator 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

4 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. juli · UE Santa Coloma–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25306.2
Klubb23. juli · UE Santa Coloma–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25316.5
Klubb17. august · FC Santa Coloma–AZ AlkmaarConference League · 2023-24106.5
Klubb10. august · FC Santa Coloma–AZ AlkmaarConference League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
David Virgili: statistikk, kamper og karriere | Coro