Portrett av Maurits Kjærgaard
Spillerprofil · komplett datakort

Maurits Kjærgaard

Også registrert som M. Kjaergaard

MidtbaneTilgjengelig
Født26. juni 2003 · 23 årNasjonalitetDanmarkHøyde192 cmVekt77 kg
46Kamper
1 967Minutter
7Mål
6Målgivende
0,59Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,9
2,382,06
Pasningspresisjon
0100
87,4 %87,8 %
Taklinger / 90
02,3
1,191,89
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Ferencv7.7GO Ahea5.8Real Be7.5Estac T6.2Nice6.3Le Havr5.9Arsenal6.4Stade B6.6Galatas6.3Monaco
  1. Nice6.2 vurdering
    20. sep. 2026 · 26 min
  2. Le Havre6.3 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  3. Arsenal5.9 vurdering
    13. okt. 2026 · 18 min
  4. Stade Brestois 296.4 vurdering
    17. okt. 2026 · 13 min
  5. Galatasaray6.6 vurdering
    21. okt. 2026 · 28 min
  6. Monaco6.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 902,370,000,431,070,690,79MINUTTER382021-225422022-232072023-244202024-255242025-262272026-27
  1. 2021-222,37 målpoeng / 90
    38 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    542 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,43 målpoeng / 90
    207 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 2024-251,07 målpoeng / 90
    420 min · 4 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,69 målpoeng / 90
    524 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,79 målpoeng / 90
    227 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-224 kamper · 38 min · 1 mål · 0 målgivende · 2,37/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-237 kamper · 542 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 207 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,43/90
  • 2024-255 kamper · 420 min · 4 mål · 1 målgivende · 1,07/90
  • 2025-269 kamper · 524 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,69/90
  • 2026-278 kamper · 227 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,79/90
Landslagskarriere

Danmark

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Lille logoLigue 1Klubb · Lille · 2026-276.52
Kamper
5
Minutter
168
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
84.61538461538461
Lille logoChampions LeagueKlubb · Lille · 2026-276.23
Kamper
3
Minutter
59
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
92.10526315789474
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 8 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lille
    168 min · 74 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueLille
    59 min · 26 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lille
1,07
Champions LeagueLille
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lille
2,68
Champions LeagueLille
1,53

Pasningspresisjon

Ligue 1Lille
84,6 %
Champions LeagueLille
92,1 %

Taklinger / 90

Ligue 1Lille
0,54
Champions LeagueLille
3,05

Vunne dueller

Ligue 1Lille
–
Champions LeagueLille
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lille · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
168
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lille · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
59
Kaptein
Nei
Vurdering
6,23

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 9 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    269 min · 51,3 %
  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    255 min · 48,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
0,33
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,06

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
2,01
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
2,12

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
90 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
85 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
1
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
2,82

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
35,3 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
72,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
5
Fra start
3
Minutter
269
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
255
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
18
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,07

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,93

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
43 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,71

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
38,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
420
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,82

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
7
Pasninger
246
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    207 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,43

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,87

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,43

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
207
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    496 min · 91,5 %
  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    46 min · 8,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
2
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
3,81
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
46,3 %
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
14,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
54
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
14
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    38 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
2,37

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
38
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Red Bull Salzburg → FC Lieferinglør 6. juli 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. oktober · Lille–LensLigue 1 · 2026-270–
Klubb25. oktober · Lille–MonacoLigue 1 · 2026-27106.3
Klubb21. oktober · Lille–GalatasarayChampions League · 2026-27286.6
Klubb17. oktober · Lille–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-27136.4
Klubb13. oktober · Lille–ArsenalChampions League · 2026-27185.9
Klubb10. oktober · Lille–Le HavreLigue 1 · 2026-27906.3
Klubb20. september · Lille–NiceLigue 1 · 2026-27266.21
Klubb13. september · Lille–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27297.51
Klubb8. september · Lille–Real BetisChampions League · 2026-27135.8
Klubb3. september · Lille–ToulouseLigue 1 · 2026-270–
Klubb29. januar · Red Bull Salzburg–Aston VillaEuropa League · 2025-262–
Klubb22. januar · Red Bull Salzburg–FC Basel 1893Europa League · 2025-26––
Klubb6. november · Red Bull Salzburg–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26907.71
Klubb23. oktober · Red Bull Salzburg–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26636.0
Klubb2. oktober · Red Bull Salzburg–LyonEuropa League · 2025-26906.6
Klubb25. september · Red Bull Salzburg–FC PortoEuropa League · 2025-26246.3
Klubb12. august · Red Bull Salzburg–Club Brugge KVChampions League · 2025-26826.61
Klubb6. august · Red Bull Salzburg–Club Brugge KVChampions League · 2025-26657.2
Klubb30. juli · Red Bull Salzburg–BrannChampions League · 2025-26638.21
Klubb23. juli · Red Bull Salzburg–BrannChampions League · 2025-26457.21
Klubb23. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25907.6
Klubb27. august · Red Bull Salzburg–Dynamo KyivChampions League · 2024-25647.91
Klubb21. august · Red Bull Salzburg–Dynamo KyivChampions League · 2024-25867.21
Klubb13. august · Red Bull Salzburg–TwenteChampions League · 2024-25907.01
Klubb6. august · Red Bull Salzburg–TwenteChampions League · 2024-25909.32
Klubb24. oktober · Red Bull Salzburg–InterChampions League · 2023-24727.21
Klubb3. oktober · Red Bull Salzburg–Real SociedadChampions League · 2023-24456.2
Klubb20. september · Red Bull Salzburg–BenficaChampions League · 2023-24906.7
Klubb23. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-23456.2
Klubb16. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-23––
Klubb2. november · Red Bull Salzburg–AC MilanChampions League · 2022-23907.7
Klubb25. oktober · Red Bull Salzburg–ChelseaChampions League · 2022-23907.3
Klubb11. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2022-23906.5
Klubb5. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2022-23907.3
Klubb14. september · Red Bull Salzburg–ChelseaChampions League · 2022-23456.3
Klubb6. september · Red Bull Salzburg–AC MilanChampions League · 2022-23906.6
Klubb8. mars · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2021-22297.01
Klubb16. februar · Red Bull Salzburg–Bayern MünchenChampions League · 2021-2286.3
Klubb8. desember · Red Bull Salzburg–SevillaChampions League · 2021-22––
Klubb23. november · Red Bull Salzburg–LilleChampions League · 2021-22116.5
Klubb2. november · Red Bull Salzburg–VfL WolfsburgChampions League · 2021-221–
Klubb20. oktober · Red Bull Salzburg–VfL WolfsburgChampions League · 2021-22––
Klubb29. september · Red Bull Salzburg–LilleChampions League · 2021-22––
Klubb14. september · Red Bull Salzburg–SevillaChampions League · 2021-22––
Klubb25. august · Red Bull Salzburg–BrondbyChampions League · 2021-22––
Klubb17. august · Red Bull Salzburg–BrondbyChampions League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Maurits Kjærgaard: statistikk, kamper og karriere | Coro