Portrett av Gyrano Emilio Kerk
Spillerprofil · komplett datakort

Gyrano Kerk

Fullt navn: Gyrano Emilio Kerk

AngrepTilgjengelig
Født2. desember 1995 · 30 årNasjonalitetNederlandHøyde175 cmVekt68 kg
19Kamper
1 132Minutter
3Mål
0Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
–0,39
Skudd / 90
01,9
–1,56
Skudd på mål
0100
–50 %
Vellykkede driblinger
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Marseil6.3Lazio6.7Galatas6.3Galatas7.5AEK Ath6.5Barcelo6.2FC Port6.2Shakhta6.2Barcelo6.9Gaziant
  1. AEK Athens FC7.5 vurdering
    30. aug. 2023 · 24 min
  2. Barcelona6.5 vurdering
    19. sep. 2023 · 16 min
  3. FC Porto6.2 vurdering
    7. nov. 2023 · 75 min
  4. Shakhtar Donetsk6.2 vurdering
    28. nov. 2023 · 45 min
  5. Barcelona6.2 vurdering
    13. des. 2023 · 69 min
  6. Gaziantep FK6.9 vurdering
    25. okt. 2026 · 11 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,190,460,000,39MINUTTER4822017-181952019-202132021-222312023-24
  1. 2017-180,19 målpoeng / 90
    482 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,46 målpoeng / 90
    195 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    213 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,39 målpoeng / 90
    231 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-186 kamper · 482 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2019-202 kamper · 195 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 2021-224 kamper · 213 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 231 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,39/90
  • 20261 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Erzurumspor FK logoSüper LigKlubb · Erzurumspor FK · 20266.90
Kamper
1
Minutter
11
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
71.42857142857143
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigErzurumspor FK
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigErzurumspor FK
–

Skudd / 90

Süper LigErzurumspor FK
–

Skudd på mål

Süper LigErzurumspor FK
–

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigErzurumspor FK
–

Vellykkede driblinger

Süper LigErzurumspor FK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Erzurumspor FK · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
7
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,4 %
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAntwerp
    231 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAntwerp
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAntwerp
1,56

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAntwerp
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAntwerp
0,39

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAntwerp
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Antwerp · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
231
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
38
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLokomotiv
    213 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
1,69

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueLokomotiv
25 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLokomotiv
2,54

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueLokomotiv
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lokomotiv · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
213
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
3
Dueller
27
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueUtrecht
    195 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Utrecht · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
195
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueUtrecht
    482 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueUtrecht
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Utrecht · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
482
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Lokomotiv → Antwerptor 4. juli 2024Fri overgang
  2. →Lokomotiv → Antwerplør 21. januar 2023Lån
  3. →Utrecht → Lokomotivons 1. september 2021€ 6M
  4. →Helmond Sport → Utrechtfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  5. →Utrecht → Helmond Sportman 3. august 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. oktober · Erzurumspor FK–Gaziantep FKSüper Lig · 2026116.9
Klubb13. desember · Antwerp–BarcelonaChampions League · 2023-24696.2
Klubb28. november · Antwerp–Shakhtar DonetskChampions League · 2023-24456.2
Klubb7. november · Antwerp–FC PortoChampions League · 2023-24756.2
Klubb25. oktober · Antwerp–FC PortoChampions League · 2023-241–
Klubb4. oktober · Antwerp–Shakhtar DonetskChampions League · 2023-24––
Klubb19. september · Antwerp–BarcelonaChampions League · 2023-24166.5
Klubb30. august · Antwerp–AEK Athens FCChampions League · 2023-24247.51
Klubb22. august · Antwerp–AEK Athens FCChampions League · 2023-24––
Klubb9. desember · Lokomotiv–MarseilleEuropa League · 2021-22––
Klubb4. november · Lokomotiv–GalatasarayEuropa League · 2021-22906.3
Klubb21. oktober · Lokomotiv–GalatasarayEuropa League · 2021-22906.7
Klubb30. september · Lokomotiv–LazioEuropa League · 2021-22186.3
Klubb16. september · Lokomotiv–MarseilleEuropa League · 2021-22156.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Gyrano Kerk: statistikk, kamper og karriere | Coro