Portrett av Július Szöke
Spillerprofil · komplett datakort

Július Szöke

MidtbaneTilgjengelig
Født1. august 1995 · 31 årNasjonalitetSlovakiaHøyde182 cmVekt70 kg
36Kamper
2 398Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,21
Taklinger / 90
06,4
5,273,87
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Rangers7.5Real Be6.9Real Be7.0Rangers6.3Sparta 6.9FC Midt6.2FC Midt6.7Manches6.7Girona6.6Bayern
  1. Sparta Praha6.3 vurdering
    14. des. 2023 · 65 min
  2. FC Midtjylland6.9 vurdering
    21. aug. 2024 · 64 min
  3. FC Midtjylland6.2 vurdering
    28. aug. 2024 · 78 min
  4. Manchester City6.7 vurdering
    1. okt. 2024 · 27 min
  5. Girona6.7 vurdering
    22. okt. 2024 · 10 min
  6. Bayern München6.6 vurdering
    29. jan. 2025 · 77 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,110,00MINUTTER3612018-194502019-20522020-212612021-221802022-238382023-242562024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    52 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    261 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,11 målpoeng / 90
    838 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    256 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 361 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-205 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-211 kamper · 52 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 261 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 838 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2024-259 kamper · 256 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Slovakia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Slovan Bratislava logoChampions LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2024-256.66
Kamper
9
Minutter
256
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    256 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
5,27

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
51,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
6
Minutter
256
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
61
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueAris
    658 min · 78,5 %
  • UEFA Champions LeagueAris
    180 min · 21,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAris
–
UEFA Champions LeagueAris
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAris
0,14
UEFA Champions LeagueAris
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAris
–
UEFA Champions LeagueAris
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueAris
4,24
UEFA Champions LeagueAris
2,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueAris
67,8 %
UEFA Champions LeagueAris
34,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Aris · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
658
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
179
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
31
Blokkeringer
3
Brudd
8
Dueller
59
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Aris · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
23
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAris
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAris
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAris
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Aris · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
    141 min · 54 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
    120 min · 46 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
–
UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
–
UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
–
UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
–
UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueShakhter Soligorsk
–
UEFA Europa Conference LeagueShakhter Soligorsk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
141
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    52 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
52
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
    361 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueShakhter Soligorsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhter Soligorsk · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
361
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Slovan Bratislava → AELman 30. juni 2025Permanent overgang
  2. →Slovan Bratislava → AELsøn 15. juni 2025Permanent overgang
  3. →Slovan Bratislava → Dinamo Tiranasøn 15. juni 2025Permanent overgang
  4. →Aris → Slovan Bratislavalør 15. juni 2024Ikke oppgitt
  5. →Ironi Kiryat Shmona → Arisfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →Shakhter Soligorsk → Ironi Kiryat Shmonalør 1. januar 2022Fri overgang
  7. →Shakhter Karagandy → Shakhter Soligorskman 15. januar 2018Fri overgang
  8. →Podbrezová → Zlaté Moravcetir 1. juli 2014Lån
  9. →Podbrezová → Ružomberoklør 1. februar 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. januar · Slovan Bratislava–Bayern MünchenChampions League · 2024-25776.6
Klubb21. januar · Slovan Bratislava–VfB StuttgartChampions League · 2024-25––
Klubb11. desember · Slovan Bratislava–Atletico MadridChampions League · 2024-25––
Klubb26. november · Slovan Bratislava–AC MilanChampions League · 2024-25––
Klubb22. oktober · Slovan Bratislava–GironaChampions League · 2024-25106.7
Klubb1. oktober · Slovan Bratislava–Manchester CityChampions League · 2024-25276.7
Klubb18. september · Slovan Bratislava–CelticChampions League · 2024-25––
Klubb28. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25786.2
Klubb21. august · Slovan Bratislava–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25646.9
Klubb14. desember · Aris–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24656.3
Klubb30. november · Aris–RangersEuropa League · 2023-24907.0
Klubb9. november · Aris–Real BetisEuropa League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Aris–Real BetisEuropa League · 2023-24907.5
Klubb5. oktober · Aris–RangersEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · Aris–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24667.3
Klubb8. august · Aris–Raków CzęstochowaChampions League · 2023-24456.2
Klubb1. august · Aris–Bate BorisovChampions League · 2023-24906.6
Klubb26. juli · Aris–Bate BorisovChampions League · 2023-24456.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Július Szöke: statistikk, kamper og karriere | Coro