Portrett av Aaron Greene
Spillerprofil · komplett datakort

Aaron Greene

AngrepTilgjengelig
Født2. januar 1990 · 36 årNasjonalitetIrlandHøyde177 cmVekt79 kg
43Kamper
2 078Minutter
4Mål
0Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00,31
Skudd / 90
01
–0,31
Skudd på mål
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Ferencv6.3Ferencv6.5Apoel N6.6The New6.9Borac B6.7Chelsea6.6Molde6.3Molde6.3Shakhta6.3Hamrun
  1. Borac Banja Luka6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 24 min
  2. Chelsea6.7 vurdering
    19. des. 2024 · 17 min
  3. Molde6.6 vurdering
    13. feb. 2025 · 8 min
  4. Molde6.3 vurdering
    20. feb. 2025 · 31 min
  5. Shakhtar Donetsk6.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 9 min
  6. Hamrun Spartans6.3 vurdering
    18. des. 2025 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,430,000,000,130,000,310,00MINUTTER672018-192112019-201932020-212342021-227052022-23592023-245882024-25212025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    193 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    234 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,13 målpoeng / 90
    705 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    59 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,31 målpoeng / 90
    588 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    21 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-192 kamper · 67 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-203 kamper · 211 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2020-212 kamper · 193 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 234 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2312 kamper · 705 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2023-243 kamper · 59 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2513 kamper · 588 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 2025-262 kamper · 21 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Irland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Shamrock Rovers logoConference LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2025-266.30
Kamper
2
Minutter
21
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
60
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    21 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker · nr. 9

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
21
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
5
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
1
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    253 min · 43 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    231 min · 39,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    104 min · 17,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,73

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,73

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
231
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
104
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
9
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    39 min · 66,1 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    20 min · 33,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
2,31
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
39
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
5
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    267 min · 37,9 %
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    222 min · 31,5 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    216 min · 30,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,67
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
50 %
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,35
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
50 %
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
267
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
28
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
222
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
216
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    160 min · 68,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    74 min · 31,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
160
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
74
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    193 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
193
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    211 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
211
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    67 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
67
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Bray Wanderers → Shamrock Roverslør 7. juli 2018Fri overgang
  2. →St Patrick's Athl. → Limerickfre 19. februar 2016Ikke oppgitt
  3. →Sligo Rovers → St Patrick's Athl.tor 31. juli 2014Fri overgang
  4. →Shamrock Rovers → Sligo Roversons 2. januar 2013Fri overgang
  5. →Sligo Rovers → Shamrock Roversman 20. februar 2012Fri overgang
  6. →Bohemians → Sligo Roverstor 3. mars 2011Fri overgang
  7. →Galway United → Bohemiansman 1. februar 2010Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Shamrock Rovers–Hamrun SpartansConference League · 2025-26126.3
Klubb11. desember · Shamrock Rovers–BreidablikConference League · 2025-26––
Klubb27. november · Shamrock Rovers–Shakhtar DonetskConference League · 2025-2696.3
Klubb20. februar · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2024-25316.3
Klubb13. februar · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2024-2586.6
Klubb19. desember · Shamrock Rovers–ChelseaConference League · 2024-25176.7
Klubb12. desember · Shamrock Rovers–Borac Banja LukaConference League · 2024-25246.9
Klubb7. november · Shamrock Rovers–The New SaintsConference League · 2024-25116.6
Klubb24. oktober · Shamrock Rovers–LarneConference League · 2024-25––
Klubb3. oktober · Shamrock Rovers–Apoel NicosiaConference League · 2024-25136.5
Klubb3. august · Shamrock Rovers–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24286.3
Klubb27. juli · Shamrock Rovers–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24116.3
Klubb3. november · Shamrock Rovers–Djurgardens IFConference League · 2022-23126.3
Klubb13. oktober · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2022-23906.3
Klubb6. oktober · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2022-23796.6
Klubb15. september · Shamrock Rovers–GentConference League · 2022-23246.9
Klubb8. september · Shamrock Rovers–Djurgardens IFConference League · 2022-23626.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Aaron Greene: statistikk, kamper og karriere | Coro