Portrett av Rory Nicholas Gaffney
Spillerprofil · komplett datakort

Rory Gaffney

Fullt navn: Rory Nicholas Gaffney

AngrepTilgjengelig
Født23. oktober 1989 · 37 årNasjonalitetIrlandHøyde184 cmVekt78 kg
28Kamper
1 753Minutter
5Mål
0Målgivende
0,26Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0–
Skudd / 90
02,9
2,37–
Skudd på mål
0100
60 %–
Vellykkede driblinger
0100
40 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Djurgar6.7Gent6.5Molde7.2Gent5.9Djurgar6.0Sparta 5.9Celje7.0Shakhta6.3Breidab5.9Hamrun
  1. Djurgardens IF5.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 78 min
  2. Sparta Praha6.0 vurdering
    2. okt. 2025 · 61 min
  3. Celje5.9 vurdering
    23. okt. 2025 · 82 min
  4. Shakhtar Donetsk7.0 vurdering
    27. nov. 2025 · 68 min
  5. Breidablik6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. Hamrun Spartans5.9 vurdering
    18. des. 2025 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,430,340,000,00MINUTTER4142021-227832022-231772023-243792025-26
  1. 2021-220,43 målpoeng / 90
    414 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,34 målpoeng / 90
    783 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    177 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    379 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 414 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2022-2312 kamper · 783 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2023-242 kamper · 177 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 379 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Irland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Shamrock Rovers logoConference LeagueKlubb · Shamrock Rovers · 2025-266.22
Kamper
8
Minutter
379
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
71
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    379 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
2,37

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
60 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
1,19

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
379
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,22

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Brudd
2
Dueller
41
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
12
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    177 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
177
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 12 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    306 min · 39,1 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    275 min · 35,1 %
  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    202 min · 25,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
2,06
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
71,4 %
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
0,88
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
11,1 %
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
306
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
72
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
35
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
275
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
202
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
    234 min · 56,5 %
  • UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
    180 min · 43,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers
–
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
234
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueShamrock Rovers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shamrock Rovers · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Salford City → Shamrock Roversman 24. februar 2020Ikke oppgitt
  2. →Salford City → Walsallsøn 1. september 2019Lån
  3. →Bristol Rovers → Salford Cityfre 15. juni 2018Ikke oppgitt
  4. →Cambridge United → Bristol Roversons 13. januar 2016Ikke oppgitt
  5. →Bristol Rovers → Cambridge Unitedsøn 3. januar 2016Ikke oppgitt
  6. →Cambridge United → Bristol Roverstor 26. november 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

11 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Shamrock Rovers–Hamrun SpartansConference League · 2025-26785.9
Klubb11. desember · Shamrock Rovers–BreidablikConference League · 2025-26906.3
Klubb27. november · Shamrock Rovers–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26687.0
Klubb23. oktober · Shamrock Rovers–CeljeConference League · 2025-26825.9
Klubb2. oktober · Shamrock Rovers–Sparta PrahaConference League · 2025-26616.0
Klubb3. november · Shamrock Rovers–Djurgardens IFConference League · 2022-23785.9
Klubb27. oktober · Shamrock Rovers–GentConference League · 2022-23897.21
Klubb13. oktober · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2022-23––
Klubb6. oktober · Shamrock Rovers–MoldeConference League · 2022-23356.5
Klubb15. september · Shamrock Rovers–GentConference League · 2022-23756.7
Klubb8. september · Shamrock Rovers–Djurgardens IFConference League · 2022-23286.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rory Gaffney: statistikk, kamper og karriere | Coro