Portrett av Steve Rouiller
Spillerprofil · komplett datakort

Steve Rouiller

Også registrert som S. Rouiller

ForsvarTilgjengelig
Født10. juli 1990 · 36 årNasjonalitetSveitsHøyde183 cmVekt75 kg
23Kamper
2 086Minutter
2Mål
1Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
05,4
4,52
Brudd / 90
01,8
0,51,5
Blokkeringer / 90
03,6
1,53
Vunne dueller
0100
67,9 %75 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Sheriff6.9AS Roma8.0Ludogor7.2Ludogor7.3Plzen7.2Plzen7.9Chelsea7.3Chelsea7.9Plzen7.5Plzen
  1. Plzen7.3 vurdering
    7. mars 2024 · 90 min
  2. Plzen7.2 vurdering
    14. mars 2024 · 120 min
  3. Chelsea7.9 vurdering
    22. aug. 2024 · 90 min
  4. Chelsea7.3 vurdering
    29. aug. 2024 · 90 min
  5. Plzen7.9 vurdering
    22. juli 2025 · 90 min
  6. Plzen7.5 vurdering
    30. juli 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,170,000,50MINUTTER2262017-181802020-21902021-221 0502023-243602024-251802025-26
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    226 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,17 målpoeng / 90
    1 050 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,50 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-183 kamper · 226 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 1 050 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90
Landslagskarriere

Sveits

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Servette FC logoChampions LeagueKlubb · Servette FC · 2025-267.70
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueServette FC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
4,5

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
0,5

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
1,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueServette FC
67,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueServette FC
87 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Servette FC · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
28
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    180 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueServette FC
    180 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
2
UEFA Europa LeagueServette FC
2

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
1,5
UEFA Europa LeagueServette FC
1,5

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
3
UEFA Europa LeagueServette FC
3

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
75 %
UEFA Europa LeagueServette FC
75 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
6
Brudd
3
Dueller
12
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
6
Brudd
3
Dueller
12
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueServette FC
    390 min · 37,1 %
  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    390 min · 37,1 %
  • UEFA Europa LeagueServette FC
    270 min · 25,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
2,08
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
2,77
UEFA Europa LeagueServette FC
2,67

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
0,46
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
1,38
UEFA Europa LeagueServette FC
0,67

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueServette FC
1,62
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–
UEFA Europa LeagueServette FC
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueServette FC
66,7 %
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
58,9 %
UEFA Europa LeagueServette FC
56,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueServette FC
–
UEFA Europa Conference LeagueServette FC
44 %
UEFA Europa LeagueServette FC
51 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
186
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
7
Brudd
2
Dueller
24
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
224
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
12
Brudd
6
Dueller
56
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
185
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
30
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueServette FC
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueServette FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueServette FC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueServette FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Servette FC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Lugano
    226 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Lugano
1,19

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Lugano
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Lugano
89 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
226
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Brudd
3
Dueller
16
Vunne dueller
8

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →FC Lugano → Servette FCman 9. juli 2018Ikke oppgitt
  2. →FC Chiasso → FC Luganotir 2. august 2016Ikke oppgitt
  3. →FC Sion → FC Chiassotor 1. januar 2015Ikke oppgitt
  4. →Monthey → FC Siontir 1. juli 2014Ikke oppgitt
  5. →FC Sion → Montheysøn 1. juli 2012Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

20 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb30. juli · Servette FC–PlzenChampions League · 2025-26907.51
Klubb22. juli · Servette FC–PlzenChampions League · 2025-26907.9
Klubb29. august · Servette FC–ChelseaConference League · 2024-25907.3
Klubb22. august · Servette FC–ChelseaConference League · 2024-25907.9
Klubb14. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-241207.2
Klubb7. mars · Servette FC–PlzenConference League · 2023-24907.3
Klubb22. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24907.2
Klubb15. februar · Servette FC–LudogoretsConference League · 2023-24908.0
Klubb14. desember · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24––
Klubb30. november · Servette FC–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
Klubb9. november · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24908.21
Klubb26. oktober · Servette FC–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24––
Klubb21. september · Servette FC–Slavia PrahaEuropa League · 2023-24906.7
Klubb15. august · Servette FC–RangersChampions League · 2023-24907.0
Klubb9. august · Servette FC–RangersChampions League · 2023-24897.2
Klubb2. august · Servette FC–GenkChampions League · 2023-241206.7
Klubb25. juli · Servette FC–GenkChampions League · 2023-24907.61
Klubb23. november · FC Lugano–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18906.9
Klubb19. oktober · FC Lugano–PlzenEuropa League · 2017-18907.4
Klubb14. september · FC Lugano–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18456.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Steve Rouiller: statistikk, kamper og karriere | Coro