Portrett av Fabien Ourega
Spillerprofil · komplett datakort

Fabien Ourega

MidtbaneTilgjengelig
Født7. desember 1992 · 33 årNasjonalitetFrankrikeHøyde178 cmVekt65 kg
29Kamper
2 271Minutter
3Mål
0Målgivende
0,12Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0–
Pasningspresisjon
0100
66,7 %–
Taklinger / 90
01,8
1,44–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0FC Base6.2Slovan 6.2Dinamo 6.7Dinamo 6.7Plzen7.0Ballkan6.6Ballkan6.7Dinamo 6.7Brighto6.3Brann
  1. Plzen6.7 vurdering
    5. okt. 2023 · 67 min
  2. Ballkani7.0 vurdering
    26. okt. 2023 · 74 min
  3. Ballkani6.6 vurdering
    9. nov. 2023 · 88 min
  4. Dinamo Zagreb6.7 vurdering
    30. nov. 2023 · 31 min
  5. Brighton6.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 45 min
  6. Brann6.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 63 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,220,000,00MINUTTER1 2022022-238822023-241872026-27
  1. 2022-230,22 målpoeng / 90
    1 202 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    882 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    187 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2314 kamper · 1 202 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2023-2412 kamper · 882 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 187 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Kauno Žalgiris logoConference LeagueKlubb · Kauno Žalgiris · 2026-276.47
Kamper
2
Minutter
108
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Kauno Žalgiris logoChampions LeagueKlubb · Kauno Žalgiris · 2026-27–
Kamper
1
Minutter
79
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueKauno Žalgiris
    108 min · 57,8 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueKauno Žalgiris
    79 min · 42,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Conference LeagueKauno Žalgiris
–
Champions LeagueKauno Žalgiris
0

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueKauno Žalgiris
–
Champions LeagueKauno Žalgiris
0

Pasningspresisjon

Conference LeagueKauno Žalgiris
66,7 %
Champions LeagueKauno Žalgiris
–

Taklinger / 90

Conference LeagueKauno Žalgiris
2,5
Champions LeagueKauno Žalgiris
0

Vunne dueller

Conference LeagueKauno Žalgiris
–
Champions LeagueKauno Žalgiris
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Kauno Žalgiris · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
108
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
30
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Kauno Žalgiris · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
79
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
    524 min · 59,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    217 min · 24,6 %
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    141 min · 16 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,34
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
0,34
UEFA Champions LeagueFC Astana
0,41
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Astana
51,2 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
50 %
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
524
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
85
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
43
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
217
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
141
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 14 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    540 min · 44,9 %
  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    471 min · 39,2 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    191 min · 15,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,33
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,17
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
55,4 %
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
1
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
242
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
4
Dueller
74
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
471
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
191
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FC Astana → Kauno Žalgiristir 25. februar 2025Fri overgang
  2. →FK Zalgiris Vilnius → FC Astanasøn 12. februar 2023€ 150K
  3. →Orleans → FK Zalgiris Vilniusfre 28. januar 2022Ikke oppgitt
  4. →Sochaux → Orleanstor 1. juli 2021Fri overgang
  5. →Paris FC → Sochauxman 8. juli 2019Fri overgang
  6. →Drancy → Paris FCsøn 1. juli 2018Fri overgang
  7. →Le Havre → Excelsior Virtonons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

15 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Kauno Žalgiris–BrannConference League · 2026-27636.3
Klubb15. oktober · Kauno Žalgiris–BrightonConference League · 2026-27456.7
Klubb14. juli · Kauno Žalgiris–DritaChampions League · 2026-2779–
Klubb30. november · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24316.7
Klubb9. november · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24886.6
Klubb26. oktober · FC Astana–BallkaniConference League · 2023-24747.0
Klubb5. oktober · FC Astana–PlzenConference League · 2023-24676.7
Klubb21. september · FC Astana–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24846.7
Klubb25. juli · FC Astana–Dinamo ZagrebChampions League · 2023-24686.2
Klubb3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23896.2
Klubb27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.0
Klubb13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23897.91
Klubb6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23906.9
Klubb15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23907.6
Klubb8. september · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Fabien Ourega: statistikk, kamper og karriere | Coro