Portrett av Leandro Livramento Andrade
Spillerprofil · komplett datakort

Leandro Andrade

Fullt navn: Leandro Livramento Andrade

MidtbaneTilgjengelig
Født24. september 1999 · 27 årNasjonalitetKapp VerdeHøyde176 cmVekt70 kg
56Kamper
3 383Minutter
11Mål
3Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,4
1,150,3
Pasningspresisjon
0100
81 %–
Taklinger / 90
01,3
1,020,79
Vellykkede driblinger
0100
22,2 %30,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Ferencv7.2Benfica6.2FC Købe7.9Athleti7.3Chelsea6.3Napoli6.2Ajax5.9Eintrac6.3Liverpo6.2Newcast
  1. Chelsea7.3 vurdering
    5. nov. 2025 · 61 min
  2. Napoli6.3 vurdering
    25. nov. 2025 · 61 min
  3. Ajax6.2 vurdering
    10. des. 2025 · 59 min
  4. Eintracht Frankfurt5.9 vurdering
    21. jan. 2026 · 84 min
  5. Liverpool6.3 vurdering
    28. jan. 2026 · 68 min
  6. Newcastle6.2 vurdering
    18. feb. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,300,310,200,77MINUTTER2972022-231 4712023-249102024-257052025-26
  1. 2022-230,30 målpoeng / 90
    297 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,31 målpoeng / 90
    1 471 min · 4 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,20 målpoeng / 90
    910 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,77 målpoeng / 90
    705 min · 4 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-221 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-238 kamper · 297 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,30/90
  • 2023-2418 kamper · 1 471 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,31/90
  • 2024-2514 kamper · 910 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2025-2615 kamper · 705 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,77/90
Landslagskarriere

Kapp Verde

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Qarabag logoChampions LeagueKlubb · Qarabag · 2025-266.75
Kamper
15
Minutter
705
Mål
4
Målgivende
2
Pasning %
81
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 15 kamper · 4 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    705 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,77

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
1,15

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
81 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
1,02

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
40,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
15
Fra start
15
Minutter
705
Innbytter
0
Byttet ut
14
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
169
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueQarabag
    510 min · 56 %
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    400 min · 44 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,18
UEFA Europa LeagueQarabag
0,23

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,35
UEFA Europa LeagueQarabag
0,23

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueQarabag
0,53
UEFA Europa LeagueQarabag
1,13

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueQarabag
50 %
UEFA Europa LeagueQarabag
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
510
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
69
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
400
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
146
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
40
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 18 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    1 125 min · 76,5 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    346 min · 23,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,4
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,88
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,88
UEFA Champions LeagueQarabag
0,26

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
43,3 %
UEFA Champions LeagueQarabag
20 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 125
Innbytter
0
Byttet ut
13
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
212
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
8
Dueller
67
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
346
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    158 min · 53,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    73 min · 24,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    66 min · 22,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
1,71
UEFA Europa LeagueQarabag
1,23
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
2,85
UEFA Europa LeagueQarabag
3,7
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
54,5 %
UEFA Europa LeagueQarabag
40 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
158
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
73
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
66
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
2
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Cherno More Varna → Qarabagtor 13. januar 2022Fri overgang
  2. →Fátima → Cherno More Varnatir 28. juli 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

44 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. februar · Qarabag–NewcastleChampions League · 2025-26––
Klubb18. februar · Qarabag–NewcastleChampions League · 2025-26456.2
Klubb28. januar · Qarabag–LiverpoolChampions League · 2025-26686.3
Klubb21. januar · Qarabag–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26845.9
Klubb10. desember · Qarabag–AjaxChampions League · 2025-26596.2
Klubb25. november · Qarabag–NapoliChampions League · 2025-26616.3
Klubb5. november · Qarabag–ChelseaChampions League · 2025-26617.31
Klubb22. oktober · Qarabag–Athletic ClubChampions League · 2025-26567.91
Klubb1. oktober · Qarabag–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26786.2
Klubb16. september · Qarabag–BenficaChampions League · 2025-26667.21
Klubb27. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26698.211
Klubb19. august · Qarabag–Ferencvarosi TCChampions League · 2025-26586.61
Klubb30. januar · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25726.5
Klubb23. januar · Qarabag–FCSBEuropa League · 2024-25817.51
Klubb12. desember · Qarabag–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25246.3
Klubb28. november · Qarabag–LyonEuropa League · 2024-25306.6
Klubb7. november · Qarabag–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25286.7
Klubb24. oktober · Qarabag–AjaxEuropa League · 2024-25756.6
Klubb3. oktober · Qarabag–Malmo FFEuropa League · 2024-25686.7
Klubb26. september · Qarabag–TottenhamEuropa League · 2024-25226.9
Klubb28. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25786.9
Klubb20. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25746.9
Klubb14. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24787.21
Klubb7. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24806.7
Klubb22. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-24756.7
Klubb15. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-24686.7
Klubb14. desember · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24858.01
Klubb30. november · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24896.6
Klubb9. november · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24837.2
Klubb26. oktober · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24716.2
Klubb5. oktober · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24826.6
Klubb21. september · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24828.01
Klubb26. juli · Qarabag–Raków CzęstochowaChampions League · 2023-24836.6
Klubb23. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-23806.9
Klubb16. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-23787.31
Klubb6. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23656.6
Klubb15. september · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-232–
Klubb8. september · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23116.2
Klubb23. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23––
Klubb17. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23––
Klubb27. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23––
Klubb19. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23––
Klubb24. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-22––
Klubb17. februar · Qarabag–MarseilleConference League · 2021-221–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Leandro Andrade: statistikk, kamper og karriere | Coro