Portrett av Júlio Rodrigues Romão
Spillerprofil · komplett datakort

Júlio Romão

Fullt navn: Júlio Rodrigues Romão

MidtbaneTilgjengelig
Født29. mars 1998 · 28 årNasjonalitetBrasilHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
47Kamper
2 853Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,480,25
Pasningspresisjon
0100
87 %47 %
Taklinger / 90
05,8
4,772,09
Vellykkede driblinger
0100
62,5 %55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Plzen6.6Ludogor6.6Fenerba6.5Rangers6.9Panathi6.5Notting6.6Ludogor6.9Ludogor6.3SC Brag7.3SC Brag
  1. Panathinaikos6.9 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. Nottingham Forest6.5 vurdering
    29. jan. 2026 · 89 min
  3. Ludogorets6.6 vurdering
    19. feb. 2026 · 30 min
  4. Ludogorets6.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 22 min
  5. SC Braga6.3 vurdering
    12. mars 2026 · 11 min
  6. SC Braga7.3 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER62021-222832022-231 4542023-247332024-253772025-26
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    6 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    283 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 454 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    733 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    377 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-221 kamper · 6 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2310 kamper · 283 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2416 kamper · 1 454 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2511 kamper · 733 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 377 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Brasil

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2025-266.69
Kamper
9
Minutter
377
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    377 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,48

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
87 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
4,77

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
56,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder · nr. 66

Spilletid

Draktnummer
66
Kamper
9
Fra start
3
Minutter
377
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
58
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
18
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
    553 min · 75,4 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    180 min · 24,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
0
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
0,33
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
47 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
1,3
UEFA Champions LeagueQarabag
4,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC · Qarabag
40,7 %
UEFA Champions LeagueQarabag
52,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Midfielder
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
553
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
6
Brudd
6
Dueller
54
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
2
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
109
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
23
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueQarabag
    1 094 min · 75,2 %
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    360 min · 24,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
0,41
UEFA Champions LeagueQarabag
0,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
40 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueQarabag
3,13
UEFA Champions LeagueQarabag
0,25

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueQarabag
53,3 %
UEFA Champions LeagueQarabag
41,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 094
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
297
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
38
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
107
Vunne dueller
57
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
19
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 10 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueQarabag
    197 min · 69,6 %
  • UEFA Europa LeagueQarabag
    75 min · 26,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueQarabag
    11 min · 3,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
–
UEFA Europa LeagueQarabag
–
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
5,94
UEFA Europa LeagueQarabag
8,4
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueQarabag
47,6 %
UEFA Europa LeagueQarabag
44,4 %
UEFA Champions LeagueQarabag
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
197
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Pasninger
95
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
42
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
75
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Pasninger
50
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Qarabag · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
11
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
    6 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSanta Clara
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Santa Clara · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
6
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Ferencvarosi TC → Akhmatons 8. juli 2026Permanent overgang
  2. →Ferencvarosi TC → Akhmattir 7. juli 2026Permanent overgang
  3. →Qarabag → Ferencvarosi TCons 5. februar 2025Fri overgang
  4. →Dinamo Tirana → Ferencvarosi TCons 5. februar 2025Fri overgang
  5. →Qarabag → Ferencvarosi TCman 3. februar 2025Fri overgang
  6. →Santa Clara → Qarabagsøn 17. juli 2022Fri overgang
  7. →Ponte Preta B → Santa Claraman 17. august 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

42 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26907.3
Klubb12. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26116.3
Klubb26. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26226.9
Klubb19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26306.6
Klubb29. januar · Ferencvarosi TC–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26896.5
Klubb22. januar · Ferencvarosi TC–PanathinaikosEuropa League · 2025-26906.9
Klubb11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26136.5
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-2696.6
Klubb6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26236.6
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26––
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26––
Klubb20. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25456.2
Klubb13. februar · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2024-25907.3
Klubb30. januar · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.9
Klubb23. januar · Qarabag–FCSBEuropa League · 2024-25707.0
Klubb12. desember · Qarabag–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25777.2
Klubb28. november · Qarabag–LyonEuropa League · 2024-25296.7
Klubb24. oktober · Qarabag–AjaxEuropa League · 2024-2515–
Klubb3. oktober · Qarabag–Malmo FFEuropa League · 2024-25696.9
Klubb26. september · Qarabag–TottenhamEuropa League · 2024-25686.3
Klubb28. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25907.3
Klubb20. august · Qarabag–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25906.9
Klubb14. mars · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.2
Klubb22. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-241086.5
Klubb15. februar · Qarabag–SC BragaEuropa League · 2023-24867.5
Klubb14. desember · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24906.9
Klubb9. november · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.9
Klubb26. oktober · Qarabag–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24906.3
Klubb5. oktober · Qarabag–BK HackenEuropa League · 2023-24907.3
Klubb21. september · Qarabag–MoldeEuropa League · 2023-24907.2
Klubb26. juli · Qarabag–Raków CzęstochowaChampions League · 2023-24906.6
Klubb23. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-231077.3
Klubb16. februar · Qarabag–GentConference League · 2022-23907.2
Klubb3. november · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23107.0
Klubb27. oktober · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-23116.3
Klubb13. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23226.7
Klubb6. oktober · Qarabag–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2022-23256.3
Klubb15. september · Qarabag–NantesEuropa League · 2022-231–
Klubb8. september · Qarabag–SC FreiburgEuropa League · 2022-23146.6
Klubb23. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23––
Klubb17. august · Qarabag–PlzenChampions League · 2022-23––
Klubb27. juli · Qarabag–FC ZurichChampions League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.