Portrett av Mats Knoester
Spillerprofil · komplett datakort

Mats Knoester

ForsvarTilgjengelig
Født19. november 1998 · 27 årNasjonalitetNederlandHøyde186 cmVekt77 kg
32Kamper
2 385Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,4
1,111,07
Brudd / 90
01
–0,54
Blokkeringer / 90
01,1
–0,89
Vunne dueller
0100
–64,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.7AEK Ath7.2AEK Lar7.3FC Noah6.0Strasbo6.5Sparta 6.4Celtic6.7Kilmarn7.2Hiberni6.9ST John6.3ST Mirr
  1. Sparta Praha6.5 vurdering
    18. des. 2025 · 65 min
  2. Celtic6.4 vurdering
    2. sep. 2026 · 90 min
  3. Kilmarnock6.7 vurdering
    5. sep. 2026 · 44 min
  4. Hibernian7.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  5. ST Johnstone6.9 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  6. ST Mirren6.3 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER1 0142022-232122023-242522024-255032025-264042026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 014 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    212 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    252 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    503 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    404 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2313 kamper · 1 014 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 212 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 252 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 503 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-275 kamper · 404 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Nederland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Aberdeen logoSkotsk PremiershipKlubb · Aberdeen · 2026-276.69
Kamper
5
Minutter
404
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88.36206896551724
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Scottish Premiership.

Registrert spilletid

  • Scottish PremiershipAberdeen
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Scottish PremiershipAberdeen
1,11

Brudd / 90

Scottish PremiershipAberdeen
–

Blokkeringer / 90

Scottish PremiershipAberdeen
–

Vunne dueller

Scottish PremiershipAberdeen
–

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipAberdeen
88,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Aberdeen · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
404
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
232
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,4 %
Taklinger
5
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
    503 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
1,07

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
0,54

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
0,89

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
64,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAberdeen
75 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Aberdeen · Defender · nr. 5

Spilletid

Draktnummer
5
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
503
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
208
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
6
Blokkeringer
5
Brudd
3
Dueller
42
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    210 min · 83,3 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    42 min · 16,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,14

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
42
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
38
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
    122 min · 57,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    90 min · 42,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
0,74
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
2,95
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
0,74
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
83,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
94
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
6
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    810 min · 79,9 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    204 min · 20,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,89
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,22
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,67
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
62,3 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
41 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Pasninger
354
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
8
Blokkeringer
6
Brudd
11
Dueller
53
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
204
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Ferencvarosi TC → Aberdeenman 3. februar 2025Fri overgang
  2. →Aarhus → Ferencvarosi TCman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Ferencvarosi TC → Aarhusfre 1. september 2023Lån
  4. →Heracles → Ferencvarosi TCfre 1. juli 2022Fri overgang
  5. →Feyenoord → Heraclestor 17. januar 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

28 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. oktober · Aberdeen–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27906.3
Klubb10. oktober · Aberdeen–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27906.9
Klubb19. september · Aberdeen–HibernianSkotsk Premiership · 2026-27907.2
Klubb5. september · Aberdeen–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27446.7
Klubb2. september · Aberdeen–CelticSkotsk Premiership · 2026-27906.4
Klubb29. august · Aberdeen–RangersSkotsk Premiership · 2026-27––
Klubb18. desember · Aberdeen–Sparta PrahaConference League · 2025-26656.5
Klubb11. desember · Aberdeen–StrasbourgConference League · 2025-26786.0
Klubb27. november · Aberdeen–FC NoahConference League · 2025-26907.3
Klubb6. november · Aberdeen–AEK LarnacaConference League · 2025-26907.2
Klubb23. oktober · Aberdeen–AEK Athens FCConference League · 2025-26905.7
Klubb2. oktober · Aberdeen–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26906.0
Klubb13. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25––
Klubb6. august · Ferencvarosi TC–FC MidtjyllandChampions League · 2024-25356.6
Klubb30. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25––
Klubb23. juli · Ferencvarosi TC–The New SaintsChampions League · 2024-25116.7
Klubb17. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24747.2
Klubb10. august · Ferencvarosi TC–Hamrun SpartansConference League · 2023-24246.5
Klubb3. august · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24246.9
Klubb27. juli · Ferencvarosi TC–Shamrock RoversConference League · 2023-24––
Klubb19. juli · Ferencvarosi TC–KI KlaksvikChampions League · 2023-24907.0
Klubb16. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.9
Klubb9. mars · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.7
Klubb3. november · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23906.7
Klubb13. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.9
Klubb6. oktober · Ferencvarosi TC–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.3
Klubb15. september · Ferencvarosi TC–MonacoEuropa League · 2022-23907.3
Klubb8. september · Ferencvarosi TC–TrabzonsporEuropa League · 2022-23906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.