Portrett av Petar Mamić
Spillerprofil · komplett datakort

Petar Mamić

Også registrert som P. Mamić

ForsvarTilgjengelig
Født6. mars 1996 · 30 årNasjonalitetKroatiaHøyde183 cmVekt80 kg
27Kamper
2 048Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,4
1,151,97
Brudd / 90
01,3
1,010,39
Blokkeringer / 90
01
0,14–
Vunne dueller
0100
64,7 %61,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Galatas5.6Ferencv6.6Ferencv7.5Lincoln5.2Dynamo 6.7BK Hack6.3Raków C6.2Rapid V7.0Crystal5.9Crystal
  1. Dynamo Kyiv5.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  2. BK Hacken6.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 86 min
  3. Raków Częstochowa6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  4. Rapid Vienna6.2 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min
  5. Crystal Palace7.0 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  6. Crystal Palace5.9 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER9792022-232152023-246262025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    979 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    215 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    626 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2313 kamper · 979 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 215 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 228 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2025-267 kamper · 626 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Kroatia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Zrinjski logoConference LeagueKlubb · Zrinjski · 2025-266.40
Kamper
7
Minutter
626
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
    626 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
1,15

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
1,01

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
0,14

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
64,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
66 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Zrinjski · Defender · nr. 12

Spilletid

Draktnummer
12
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
626
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
227
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
34
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
    228 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
1,97

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
0,39

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
61,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Zrinjski · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
228
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Pasninger
139
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    156 min · 72,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    59 min · 27,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,73
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,53
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,15
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
3,05
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,15
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
26,3 %
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
33,3 %
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
19
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
59
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
17
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
    537 min · 54,9 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
    423 min · 43,2 %
  • UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
    19 min · 1,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,91
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
1,91
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
43,2 %
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa Conference LeagueFK Zalgiris Vilnius
–
UEFA Europa LeagueFK Zalgiris Vilnius
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
537
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
423
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
180
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
9
Dueller
37
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Zalgiris Vilnius · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
19
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDinamo Zagreb
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →FK Zalgiris Vilnius → CFR 1907 Clujtir 16. januar 2024Fri overgang
  2. →Hrvatski Dragovoljac → FK Zalgiris Vilniusman 31. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Raków Częstochowa → Podbeskidzielør 9. januar 2021Ikke oppgitt
  4. →HNK Rijeka → Raków Częstochowafre 11. september 2020Ikke oppgitt
  5. →NK Varazdin → HNK Rijekalør 1. august 2020Ikke oppgitt
  6. →HNK Rijeka → NK Varazdinons 12. februar 2020Lån
  7. →Inter Zapresic → HNK Rijekalør 16. juni 2018Ikke oppgitt
  8. →Frosinone → Inter Zapresicfre 1. september 2017Ikke oppgitt
  9. →Dinamo Zagreb → Frosinoneons 15. februar 2017Ikke oppgitt
  10. →Dinamo Zagreb → NK Lokomotiva Zagrebtor 1. januar 2015Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. februar · Zrinjski–Crystal PalaceConference League · 2025-26905.9
Klubb19. februar · Zrinjski–Crystal PalaceConference League · 2025-26907.0
Klubb18. desember · Zrinjski–Rapid ViennaConference League · 2025-26906.2
Klubb11. desember · Zrinjski–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26906.3
Klubb27. november · Zrinjski–BK HackenConference League · 2025-26866.7
Klubb6. november · Zrinjski–Dynamo KyivConference League · 2025-26905.2
Klubb23. oktober · Zrinjski–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26––
Klubb2. oktober · Zrinjski–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26907.5
Klubb31. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24666.6
Klubb24. august · FK Zalgiris Vilnius–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24905.6
Klubb2. august · FK Zalgiris Vilnius–GalatasarayChampions League · 2023-24596.7
Klubb18. juli · FK Zalgiris Vilnius–StrugaChampions League · 2023-24––
Klubb3. november · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23456.2
Klubb27. oktober · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.9
Klubb13. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23906.3
Klubb6. oktober · FK Zalgiris Vilnius–Pyunik YerevanConference League · 2022-23176.6
Klubb15. september · FK Zalgiris Vilnius–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.9
Klubb8. september · FK Zalgiris Vilnius–Slovan BratislavaConference League · 2022-23907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Petar Mamić: statistikk, kamper og karriere | Coro