Portrett av Marcel Heister
Spillerprofil · komplett datakort

Marcel Heister

ForsvarTilgjengelig
Født29. juli 1992 · 34 årNasjonalitetTysklandHøyde182 cmVekt74 kg
41Kamper
3 097Minutter
2Mål
0Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
01,8
1,45–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.7Molde6.0Barcelo6.5Dynamo 6.2Juventu6.7Juventu6.5Barcelo6.3Dynamo 6.61. FC K6.91. FC K6.1Istra 1
  1. Juventus6.7 vurdering
    24. nov. 2020 · 90 min
  2. Barcelona6.5 vurdering
    2. des. 2020 · 64 min
  3. Dynamo Kyiv6.3 vurdering
    8. des. 2020 · 90 min
  4. 1. FC Köln6.6 vurdering
    18. aug. 2022 · 9 min
  5. 1. FC Köln6.9 vurdering
    25. aug. 2022 · 45 min
  6. Istra 19616.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,360,000,000,000,000,500,000,000,00MINUTTER2472016-173462017-18902018-197392019-204732020-211802021-222522022-237082023-24622026
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    739 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    473 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    252 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    708 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    62 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 247 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2017-184 kamper · 346 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-191 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-209 kamper · 739 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-217 kamper · 473 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2022-235 kamper · 252 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-248 kamper · 708 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 62 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Tyskland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
NK Osijek logoHNLKlubb · NK Osijek · 20266.08
Kamper
1
Minutter
62
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra HNL.

Registrert spilletid

  • HNLNK Osijek
    62 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

HNLNK Osijek
1,45

Brudd / 90

HNLNK Osijek
–

Blokkeringer / 90

HNLNK Osijek
–

Vunne dueller

HNLNK Osijek
–

Pasningspresisjon

HNLNK Osijek
76 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · HNL
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
62
Kaptein
Nei
Vurdering
6,08

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueLudogorets
    360 min · 50,8 %
  • UEFA Europa LeagueLudogorets
    348 min · 49,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueLudogorets
–
UEFA Europa LeagueLudogorets
–
UEFA Europa Conference LeagueLudogorets
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ludogorets · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ludogorets · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
348
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ludogorets · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    252 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
1,43

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,71

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
0,36

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
68,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
252
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFehérvár FC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Fehérvár FC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    473 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
2,28

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,71

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,38

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
54,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
473
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
218
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
66
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    450 min · 60,9 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    289 min · 39,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,6
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,2
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
69 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
289
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
    346 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beitar Jerusalem · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
346
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
    247 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBeitar Jerusalem
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Beitar Jerusalem · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
247
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Fehérvár FC → Ludogoretstir 20. juni 2023Fri overgang
  2. →Ferencvarosi TC → Fehérvár FCtor 1. juli 2021Fri overgang
  3. →Beitar Jerusalem → Ferencvarosi TCons 4. juli 2018€ 300K
  4. →Istra 1961 → Beitar Jerusalemons 20. juli 2016Ikke oppgitt
  5. →NK Zadar → Istra 1961ons 1. januar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

15 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. oktober · NK Osijek–Istra 1961HNL · 2026626.1
Klubb9. november · Ludogorets–FenerbahçeConference League · 2023-24––
Klubb25. august · Fehérvár FC–1. FC KölnConference League · 2022-23456.9
Klubb18. august · Fehérvár FC–1. FC KölnConference League · 2022-2396.6
Klubb8. desember · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.3
Klubb2. desember · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21646.5
Klubb24. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21906.7
Klubb4. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21226.2
Klubb28. oktober · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.5
Klubb20. oktober · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21276.0
Klubb29. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21907.7
Klubb23. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21––
Klubb12. desember · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20906.7
Klubb3. oktober · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20906.5
Klubb19. september · Ferencvarosi TC–EspanyolEuropa League · 2019-20906.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marcel Heister: statistikk, kamper og karriere | Coro