Portrett av Adrian Cieślewicz
Spillerprofil · komplett datakort

Adrian Cieślewicz

AngrepTilgjengelig
Født16. november 1990 · 35 årNasjonalitetPolenHøyde177 cmVekt70 kg
44Kamper
1 727Minutter
2Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Vellykkede driblinger
0100
100 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Fiorent6.3FC Asta6.6Djurgar6.6Celje
  1. Fiorentina6.3 vurdering
    3. okt. 2024 · 8 min
  2. FC Astana6.3 vurdering
    24. okt. 2024 · 8 min
  3. Djurgardens IF6.6 vurdering
    28. nov. 2024 · 11 min
  4. Celje6.6 vurdering
    19. des. 2024 · 29 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,530,000,001,180,000,000,000,00MINUTTER3302016-171712017-18722018-193012019-20762020-214022021-222362022-23272023-241122024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    301 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-211,18 målpoeng / 90
    76 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    402 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    236 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,00 målpoeng / 90
    27 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    112 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 330 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-184 kamper · 171 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,53/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-195 kamper · 72 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-205 kamper · 301 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-212 kamper · 76 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,18/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 402 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 236 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 27 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 112 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Polen

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
The New Saints logoConference LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.45
Kamper
6
Minutter
56
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoEuropa LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.45
Kamper
6
Minutter
56
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoChampions LeagueKlubb · The New Saints · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    56 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    56 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
1,61
UEFA Europa LeagueThe New Saints
1,61
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
100 %
UEFA Europa LeagueThe New Saints
100 %
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
56
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
56
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    17 min · 63 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    10 min · 37 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
17
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    180 min · 76,3 %
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    56 min · 23,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    402 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
402
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    76 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
76
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    289 min · 96 %
  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    12 min · 4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
289
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    65 min · 90,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    7 min · 9,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
65
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    171 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
171
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    330 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
330
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →The New Saints → Caernarfon Townsøn 1. februar 2026Fri overgang
  2. →The New Saints → Caernarfon Townlør 31. januar 2026Fri overgang
  3. →B36 Torshavn → The New Saintstir 5. august 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. desember · The New Saints–CeljeConference League · 2024-25296.6
Klubb12. desember · The New Saints–PanathinaikosConference League · 2024-25––
Klubb28. november · The New Saints–Djurgardens IFConference League · 2024-25116.6
Klubb7. november · The New Saints–Shamrock RoversConference League · 2024-25––
Klubb24. oktober · The New Saints–FC AstanaConference League · 2024-2586.3
Klubb3. oktober · The New Saints–FiorentinaConference League · 2024-2586.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Adrian Cieślewicz: statistikk, kamper og karriere | Coro