Portrett av Rory Holden
Spillerprofil · komplett datakort

Rory Holden

Også registrert som R. Holden

MidtbaneTilgjengelig
Født23. august 1997 · 29 årNasjonalitetNord-IrlandHøyde165 cmVekt68 kg
20Kamper
1 333Minutter
5Mål
0Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01
0,83–
Taklinger / 90
02,3
1,85–
Vellykkede driblinger
0100
47,4 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Ferencv6.6Ferencv6.6Fiorent7.3FC Asta6.6Shamroc6.3Djurgar6.9Panathi7.3Celje
  1. Fiorentina6.6 vurdering
    3. okt. 2024 · 90 min
  2. FC Astana7.3 vurdering
    24. okt. 2024 · 71 min
  3. Shamrock Rovers6.6 vurdering
    7. nov. 2024 · 75 min
  4. Djurgardens IF6.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 21 min
  5. Panathinaikos6.9 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  6. Celje7.3 vurdering
    19. des. 2024 · 86 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,460,37MINUTTER1662017-181952023-249722024-25
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    166 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,46 målpoeng / 90
    195 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,37 målpoeng / 90
    972 min · 4 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-182 kamper · 166 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-244 kamper · 195 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 2024-2514 kamper · 972 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,37/90
Landslagskarriere

Nord-Irland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
The New Saints logoConference LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.82
Kamper
6
Minutter
433
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoEuropa LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.82
Kamper
6
Minutter
433
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoChampions LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.80
Kamper
2
Minutter
106
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 14 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    433 min · 44,5 %
  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    433 min · 44,5 %
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    106 min · 10,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
0,42
UEFA Europa LeagueThe New Saints
0,42
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
0,83
UEFA Europa LeagueThe New Saints
0,83
UEFA Champions LeagueThe New Saints
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
2,08
UEFA Europa LeagueThe New Saints
2,08
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
52,7 %
UEFA Europa LeagueThe New Saints
52,7 %
UEFA Champions LeagueThe New Saints
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
433
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
4
Dueller
55
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
433
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
4
Dueller
55
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
106
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    156 min · 80 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    39 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
39
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDerry City
    166 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDerry City
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Derry City · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
166
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Port Vale → The New Saintslør 1. juli 2023Fri overgang
  2. →Walsall → Port Valefre 29. juli 2022Fri overgang
  3. →Walsall → Bristol Cityons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →Bristol City → Walsallons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  5. →Bristol City → Walsallfre 26. juli 2019Lån
  6. →Bristol City → Rochdaletor 3. januar 2019Lån
  7. →Derry City → Bristol City U23tor 31. august 2017Ikke oppgitt
  8. →Derry City → Bristol Citytor 31. august 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. desember · The New Saints–CeljeConference League · 2024-25867.31
Klubb12. desember · The New Saints–PanathinaikosConference League · 2024-25906.9
Klubb28. november · The New Saints–Djurgardens IFConference League · 2024-25216.3
Klubb7. november · The New Saints–Shamrock RoversConference League · 2024-25756.6
Klubb24. oktober · The New Saints–FC AstanaConference League · 2024-25717.31
Klubb3. oktober · The New Saints–FiorentinaConference League · 2024-25906.6
Klubb30. juli · The New Saints–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25806.6
Klubb23. juli · The New Saints–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25266.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.