Portrett av Declan Joseph McManus
Spillerprofil · komplett datakort

Declan McManus

Fullt navn: Declan Joseph McManus

AngrepTilgjengelig
Født3. august 1994 · 32 årNasjonalitetSkottlandHøyde180 cmVekt75 kg
25Kamper
1 611Minutter
10Mål
0Målgivende
0,56Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01,6
0,171,32
Skudd / 90
02,7
2,19–
Skudd på mål
0100
61,5 %–
Vellykkede driblinger
0100
60 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Ferencv6.7Ferencv6.7Fiorent7.3FC Asta7.2Shamroc6.6Djurgar6.6Panathi6.5Celje
  1. Fiorentina6.7 vurdering
    3. okt. 2024 · 23 min
  2. FC Astana7.3 vurdering
    24. okt. 2024 · 89 min
  3. Shamrock Rovers7.2 vurdering
    7. nov. 2024 · 90 min
  4. Djurgardens IF6.6 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  5. Panathinaikos6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 27 min
  6. Celje6.5 vurdering
    19. des. 2024 · 67 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 901,120,001,320,17MINUTTER4822021-223902022-232042023-245352024-25
  1. 2021-221,12 målpoeng / 90
    482 min · 6 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-241,32 målpoeng / 90
    204 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,17 målpoeng / 90
    535 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-226 kamper · 482 min · 6 mål · 0 målgivende · 1,12/90
  • 2022-234 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-243 kamper · 204 min · 3 mål · 0 målgivende · 1,32/90
  • 2024-2512 kamper · 535 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,17/90
Landslagskarriere

Skottland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
The New Saints logoConference LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.82
Kamper
6
Minutter
387
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoChampions LeagueKlubb · The New Saints · 2024-256.50
Kamper
4
Minutter
116
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
The New Saints logoEuropa LeagueKlubb · The New Saints · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
32
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    387 min · 72,3 %
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    116 min · 21,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueThe New Saints
    32 min · 6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
0,23
UEFA Champions LeagueThe New Saints
0
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
2,56
UEFA Champions LeagueThe New Saints
1,55
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
63,6 %
UEFA Champions LeagueThe New Saints
50 %
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
0,7
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
60 %
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
387
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
55
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
116
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 3 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    122 min · 59,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    82 min · 40,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–
UEFA Champions LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
82
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueThe New Saints
    210 min · 53,8 %
  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    180 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueThe New Saints
–
UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
    482 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueThe New Saints
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · The New Saints · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
482
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

18 registrert
  1. →Coleraine FC → Bangor 1876ons 21. januar 2026Fri overgang
  2. →Coleraine FC → Bangor 1876tir 20. januar 2026Fri overgang
  3. →The New Saints → Coleraine FCfre 31. januar 2025Permanent overgang
  4. →Dunfermline → The New Saintsman 14. juni 2021Ikke oppgitt
  5. →Ross County → Dunfermlinefre 10. juli 2020Fri overgang
  6. →Falkirk → Ross Countytor 30. april 2020Ikke oppgitt
  7. →Ross County → Falkirkman 1. juli 2019Lån
  8. →Dunfermline → Ross Countysøn 1. juli 2018Fri overgang
  9. →Fleetwood Town → Dunfermlinelør 1. juli 2017Fri overgang
  10. →Raith Rovers → Fleetwood Townman 15. mai 2017Ikke oppgitt
  11. →Fleetwood Town → Raith Roversfre 1. juli 2016Lån
  12. →Fleetwood Town → Mortonlør 2. januar 2016Lån
  13. →Aberdeen → Fleetwood Townman 1. juni 2015Fri overgang
  14. →Aberdeen → Mortonman 2. februar 2015Lån
  15. →Morton → Aberdeenman 5. januar 2015Ikke oppgitt
  16. →Aberdeen → Mortonfre 8. august 2014Lån
  17. →Alloa Athletic → Aberdeenfre 31. januar 2014Ikke oppgitt
  18. →Aberdeen → Alloa Athleticons 31. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

8 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb19. desember · The New Saints–CeljeConference League · 2024-25676.5
Klubb12. desember · The New Saints–PanathinaikosConference League · 2024-25276.6
Klubb28. november · The New Saints–Djurgardens IFConference League · 2024-25906.6
Klubb7. november · The New Saints–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · The New Saints–FC AstanaConference League · 2024-25897.31
Klubb3. oktober · The New Saints–FiorentinaConference League · 2024-25236.7
Klubb30. juli · The New Saints–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25756.7
Klubb23. juli · The New Saints–Ferencvarosi TCChampions League · 2024-25146.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Declan McManus: statistikk, kamper og karriere | Coro