Portrett av Mikkel Rygaard Jensen
Spillerprofil · komplett datakort

Mikkel Rygaard Jensen

Også registrert som M. Rygaard Jensen

MidtbaneTilgjengelig
Født25. desember 1990 · 35 årNasjonalitetDanmarkHøyde176 cmVekt69 kg
49Kamper
3 807Minutter
7Mål
5Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
03,7
3,012,23
Pasningspresisjon
0100
84,5 %82 %
Taklinger / 90
02
0,441,64
Vellykkede driblinger
0100
–30,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sirius5.5Vastera6.6Gais6.8Mjallby6.4Kalmar 7.2Orgryte7.7Malmo F9.8Degerfo7.0IF Brom6.5IFK Got
  1. Kalmar FF6.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 65 min
  2. Orgryte IS7.2 vurdering
    11. okt. 2026 · 84 min
  3. Malmo FF7.7 vurdering
    18. okt. 2026 · 80 min
  4. Degerfors IF9.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 70 min
  5. IF Brommapojkarna7.0 vurdering
    28. okt. 2026 · 90 min
  6. IFK Goteborg6.5 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,440,000,151,000,150,44MINUTTER4052017-183852018-191 2162023-241802024-256052025-261 0162026
  1. 2017-180,44 målpoeng / 90
    405 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    385 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,15 målpoeng / 90
    1 216 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2024-251,00 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,15 målpoeng / 90
    605 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 20260,44 målpoeng / 90
    1 016 min · 2 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-186 kamper · 405 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,44/90
  • 2018-196 kamper · 385 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2414 kamper · 1 216 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,15/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 1 mål · 1 målgivende · 1,00/90
  • 2025-267 kamper · 605 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,15/90
  • 202614 kamper · 1 016 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,44/90
Landslagskarriere

Danmark

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
BK Hacken logoAllsvenskanKlubb · BK Hacken · 20267.00
Kamper
14
Minutter
1016
Mål
2
Målgivende
3
Pasning %
84.46428571428571
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 14 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Allsvenskan.

Registrert spilletid

  • AllsvenskanBK Hacken
    1 016 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

AllsvenskanBK Hacken
0,44

Nøkkelpasninger / 90

AllsvenskanBK Hacken
3,01

Pasningspresisjon

AllsvenskanBK Hacken
84,5 %

Taklinger / 90

AllsvenskanBK Hacken
0,44

Vunne dueller

AllsvenskanBK Hacken
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Allsvenskan
  • Klubb · BK Hacken · F

Spilletid

Kamper
14
Fra start
13
Minutter
1 016
Kaptein
Ja
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
26
Skudd på mål
10
Pasninger
560
Nøkkelpasninger
34
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,5 %
Taklinger
5
Vunne dueller
26

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
    605 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
0,15

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
2,23

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
82 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
1,64

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BK Hacken · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
605
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
426
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
11
Brudd
8
Dueller
50
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
1

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
52 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBK Hacken
77,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BK Hacken · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
128
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52 %
Taklinger
1
Dueller
9
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBK Hacken
    826 min · 67,9 %
  • UEFA Champions LeagueBK Hacken
    390 min · 32,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–
UEFA Champions LeagueBK Hacken
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
1,53
UEFA Champions LeagueBK Hacken
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBK Hacken
–
UEFA Champions LeagueBK Hacken
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBK Hacken
0,87
UEFA Champions LeagueBK Hacken
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBK Hacken
46,2 %
UEFA Champions LeagueBK Hacken
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BK Hacken · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
826
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
303
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
65
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BK Hacken · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
    385 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Nordsjaelland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Nordsjaelland · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
385
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLyngby
    405 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLyngby
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLyngby
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLyngby
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLyngby
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLyngby
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lyngby · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
405
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →FC Nordsjaelland → ŁKS Łódźfre 1. januar 2021Fri overgang
  2. →Lyngby → FC Nordsjaellandons 7. februar 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · BK Hacken–IFK GoteborgAllsvenskan · 2026906.5
Klubb28. oktober · BK Hacken–IF BrommapojkarnaAllsvenskan · 2026907.0
Klubb25. oktober · BK Hacken–Degerfors IFAllsvenskan · 2026709.82
Klubb18. oktober · BK Hacken–Malmo FFAllsvenskan · 2026807.71
Klubb11. oktober · BK Hacken–Orgryte ISAllsvenskan · 2026847.2
Klubb20. september · BK Hacken–Kalmar FFAllsvenskan · 2026656.4
Klubb11. september · BK Hacken–Mjallby AIFAllsvenskan · 2026726.8
Klubb5. september · BK Hacken–GaisAllsvenskan · 2026296.6
Klubb29. august · BK Hacken–Vasteras SK FKAllsvenskan · 2026635.5
Klubb21. august · BK Hacken–SiriusAllsvenskan · 2026826.31
Klubb17. august · BK Hacken–HalmstadAllsvenskan · 2026907.2
Klubb9. august · BK Hacken–Hammarby FFAllsvenskan · 2026456.2
Klubb1. august · BK Hacken–Kalmar FFAllsvenskan · 2026907.21
Klubb27. juli · BK Hacken–AIK StockholmAllsvenskan · 2026666.9
Klubb18. desember · BK Hacken–Slovan BratislavaConference League · 2025-26906.9
Klubb11. desember · BK Hacken–AEK LarnacaConference League · 2025-26907.9
Klubb27. november · BK Hacken–ZrinjskiConference League · 2025-26907.01
Klubb6. november · BK Hacken–StrasbourgConference League · 2025-26906.9
Klubb23. oktober · BK Hacken–Rayo VallecanoConference League · 2025-26896.3
Klubb2. oktober · BK Hacken–ShelbourneConference League · 2025-26767.0
Klubb21. august · BK Hacken–CFR 1907 ClujConference League · 2025-26808.5
Klubb29. august · BK Hacken–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25907.51
Klubb22. august · BK Hacken–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25907.31
Klubb14. desember · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24456.5
Klubb30. november · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.2
Klubb9. november · BK Hacken–MoldeEuropa League · 2023-24906.6
Klubb26. oktober · BK Hacken–MoldeEuropa League · 2023-24717.7
Klubb5. oktober · BK Hacken–QarabagEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · BK Hacken–Bayer LeverkusenEuropa League · 2023-24907.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mikkel Rygaard Jensen: statistikk, kamper og karriere | Coro