Portrett av Florent Mollet
Spillerprofil · komplett datakort

Florent Mollet

Også registrert som F. Mollet

MidtbaneTilgjengelig
Født19. november 1991 · 34 årNasjonalitetFrankrikeHøyde170 cmVekt67 kg
265Kamper
15 632Minutter
34Mål
22Målgivende
0,32Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,5
1,752,04
Pasningspresisjon
0100
76 %–
Taklinger / 90
01
–0,68
Vellykkede driblinger
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Saint E7.0Lyon6.9Nice6.3Strasbo6.9Le Havr6.3Stade B6.9Lyon6.2Stade B6.5Sigma O6.0Sigma O
  1. Le Havre6.9 vurdering
    24. nov. 2024 · 58 min
  2. Stade Brestois 296.3 vurdering
    15. des. 2024 · 15 min
  3. Lyon6.9 vurdering
    26. jan. 2025 · 69 min
  4. Stade Brestois 296.2 vurdering
    7. feb. 2025 · 8 min
  5. Sigma Olomouc6.5 vurdering
    19. feb. 2026 · 36 min
  6. Sigma Olomouc6.0 vurdering
    26. feb. 2026 · 67 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,100,510,350,480,300,270,230,340,000,00MINUTTER8832016-171 4152017-182 5802018-191 6872019-202 3702020-212 6472021-221 5922022-232 0902023-242652024-251032025-26
  1. 2020-210,30 målpoeng / 90
    2 370 min · 3 mål · 5 målgivende
  2. 2021-220,27 målpoeng / 90
    2 647 min · 6 mål · 2 målgivende
  3. 2022-230,23 målpoeng / 90
    1 592 min · 2 mål · 2 målgivende
  4. 2023-240,34 målpoeng / 90
    2 090 min · 4 mål · 4 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    265 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1725 kamper · 883 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2017-1822 kamper · 1 415 min · 7 mål · 1 målgivende · 0,51/90
  • 2018-1932 kamper · 2 580 min · 6 mål · 4 målgivende · 0,35/90
  • 2019-2025 kamper · 1 687 min · 6 mål · 3 målgivende · 0,48/90
  • 2020-2134 kamper · 2 370 min · 3 mål · 5 målgivende · 0,30/90
  • 2021-2235 kamper · 2 647 min · 6 mål · 2 målgivende · 0,27/90
  • 2022-2333 kamper · 1 592 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,23/90
  • 2023-2429 kamper · 2 090 min · 4 mål · 4 målgivende · 0,34/90
  • 2024-2525 kamper · 265 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lausanne logoConference LeagueKlubb · Lausanne · 2025-266.25
Kamper
2
Minutter
103
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLausanne
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLausanne
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLausanne
1,75

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLausanne
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLausanne
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLausanne
20 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lausanne · Midfielder · nr. 91

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
91
Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 25 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    265 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
2,04

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
0,68

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Midfielder

Spilletid

Kamper
25
Fra start
16
Minutter
265
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 29 kamper · 4 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 090 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,34

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,64

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
0,78

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
37,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Midfielder

Spilletid

Kamper
29
Fra start
24
Minutter
2 090
Innbytter
5
Byttet ut
13
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
4
Målgivende
4
Skudd
49
Skudd på mål
26
Pasninger
904
Nøkkelpasninger
38
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
5
Brudd
13
Dueller
159
Vunne dueller
60
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
32
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 33 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nantes
    1 099 min · 69 %
  • BundesligaFC Schalke 04
    407 min · 25,6 %
  • UEFA Europa LeagueNantes
    86 min · 5,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,25
BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Europa LeagueNantes
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,88
BundesligaFC Schalke 04
0,88
UEFA Europa LeagueNantes
1,05

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–
BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Europa LeagueNantes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,15
BundesligaFC Schalke 04
0,88
UEFA Europa LeagueNantes
–

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
40,6 %
BundesligaFC Schalke 04
31,1 %
UEFA Europa LeagueNantes
14,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Midfielder

Spilletid

Kamper
19
Fra start
15
Minutter
1 099
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
17
Skudd på mål
9
Pasninger
481
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
128
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
18
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
9
Minutter
407
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,46

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
45
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nantes · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 35 kamper · 6 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    2 647 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier
0,27

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier
1,09

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,05

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
41,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
32
Minutter
2 647
Innbytter
3
Byttet ut
20
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
6
Målgivende
2
Skudd
30
Skudd på mål
18
Pasninger
1 050
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
31
Blokkeringer
4
Brudd
24
Dueller
265
Vunne dueller
109
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
50
Frispark begått
34
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 34 kamper · 3 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    2 370 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier
0,3

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier
1,59

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
0,76

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Midfielder

Spilletid

Kamper
34
Fra start
30
Minutter
2 370
Innbytter
4
Byttet ut
17
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
3
Målgivende
5
Skudd
39
Skudd på mål
16
Pasninger
1 127
Nøkkelpasninger
42
Driblinger
36
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
4
Brudd
32
Dueller
219
Vunne dueller
73
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
34
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
2
2019-201 turnering · 25 kamper · 6 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 687 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier
0,48

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier
2,29

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
0,69

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
39,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Midfielder

Spilletid

Kamper
25
Fra start
19
Minutter
1 687
Innbytter
6
Byttet ut
9
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
6
Målgivende
3
Skudd
35
Skudd på mål
20
Pasninger
757
Nøkkelpasninger
43
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
161
Vunne dueller
64
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
25
Frispark begått
23
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 32 kamper · 6 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    2 580 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier
0,35

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier
2,44

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,26

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
35 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Midfielder

Spilletid

Kamper
32
Fra start
31
Minutter
2 580
Innbytter
1
Byttet ut
18
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
62
Skudd på mål
33
Pasninger
1 273
Nøkkelpasninger
70
Driblinger
51
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
36
Blokkeringer
1
Brudd
23
Dueller
297
Vunne dueller
104
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
33
Frispark begått
45
Gule kort
6
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2017-181 turnering · 22 kamper · 7 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    1 415 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,51

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
1,34

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
1,65

Vunne dueller

Ligue 1Metz
40,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
16
Minutter
1 415
Innbytter
6
Byttet ut
8
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
37
Skudd på mål
22
Pasninger
638
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
37
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
191
Vunne dueller
78
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
33
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 25 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    883 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0,1

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
1,73

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
1,94

Vunne dueller

Ligue 1Metz
43,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Midfielder

Spilletid

Kamper
25
Fra start
9
Minutter
883
Innbytter
16
Byttet ut
6
På benken
18
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
21
Skudd på mål
6
Pasninger
406
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Brudd
17
Dueller
127
Vunne dueller
55
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
19
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Nantes → Lausannefre 3. oktober 2025Fri overgang
  2. →FC Schalke 04 → Nantestir 17. januar 2023€ 1.5M
  3. →Montpellier → FC Schalke 04fre 1. juli 2022€ 500K
  4. →Metz → Montpelliertor 12. juli 2018Fri overgang
  5. →Creteil → Metzfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  6. →Dijon → Creteilons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. februar · Lausanne–Sigma OlomoucConference League · 2025-26676.0
Klubb19. februar · Lausanne–Sigma OlomoucConference League · 2025-26366.5
Klubb4. mai · Nantes–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb27. april · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2024-25––
Klubb22. april · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
Klubb18. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2024-25––
Klubb4. april · Nantes–NiceLigue 1 · 2024-25––
Klubb30. mars · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb9. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
Klubb2. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb23. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. februar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25––
Klubb7. februar · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-2586.2
Klubb2. februar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2024-25––
Klubb26. januar · Nantes–LyonLigue 1 · 2024-25696.9
Klubb19. januar · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. januar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25––
Klubb4. januar · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25156.3
Klubb30. november · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
Klubb24. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2024-25586.9
Klubb9. november · Nantes–LensLigue 1 · 2024-251–
Klubb27. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25136.3
Klubb20. oktober · Nantes–NiceLigue 1 · 2024-25656.9
Klubb6. oktober · Nantes–LyonLigue 1 · 2024-25257.0
Klubb29. september · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25116.9
Klubb19. mai · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-24276.3
Klubb12. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24456.3
Klubb4. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24196.3
Klubb26. april · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-24876.9
Klubb20. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24726.9
Klubb14. april · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24797.3
Klubb7. april · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24767.71
Klubb31. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24877.2
Klubb16. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24726.3
Klubb10. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24456.9
Klubb3. mars · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb24. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24––
Klubb3. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24786.9
Klubb28. januar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2023-24897.3
Klubb14. januar · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.91
Klubb20. desember · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb17. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24907.2
Klubb9. desember · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.51
Klubb2. desember · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24907.51
Klubb26. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24206.9
Klubb12. november · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb28. oktober · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24906.2
Klubb22. oktober · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.61
Klubb6. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb1. oktober · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24616.6
Klubb23. september · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24898.211
Klubb17. september · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24806.71
Klubb1. september · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb25. august · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-2496.2
Klubb20. august · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24656.9
Klubb13. august · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb3. juni · Nantes–AngersLigue 1 · 2022-23316.6
Klubb27. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2022-23166.7
Klubb20. mai · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2022-23906.6
Klubb14. mai · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2022-23906.6
Klubb7. mai · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23456.9
Klubb3. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23346.7
Klubb23. april · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23146.91
Klubb16. april · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2022-23456.9
Klubb9. april · Nantes–MonacoLigue 1 · 2022-23596.5
Klubb2. april · Nantes–ReimsLigue 1 · 2022-23906.6
Klubb17. mars · Nantes–LyonLigue 1 · 2022-23907.2
Klubb12. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2022-23256.6
Klubb4. mars · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23697.31
Klubb26. februar · Nantes–RennesLigue 1 · 2022-23697.5
Klubb23. februar · Nantes–JuventusEuropa League · 2022-23736.2
Klubb19. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2022-23907.01
Klubb16. februar · Nantes–JuventusEuropa League · 2022-23136.7
Klubb12. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2022-23867.2
Klubb5. februar · Nantes–AjaccioLigue 1 · 2022-23757.2
Klubb1. februar · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2022-23656.5
Klubb29. januar · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2022-23166.3
Klubb12. november · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2022-23––
Klubb9. november · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23456.3
Klubb5. november · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2022-23846.2
Klubb30. oktober · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2022-23906.2
Klubb23. oktober · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2022-23317.21
Klubb14. oktober · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2022-23727.0
Klubb8. oktober · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2022-23266.5
Klubb3. september · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2022-23166.3
Klubb27. august · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2022-23196.3
Klubb20. august · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23––
Klubb13. august · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23246.2
Klubb7. august · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2022-23––
Klubb21. mai · Montpellier–AngersLigue 1 · 2021-22826.6
Klubb14. mai · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22776.5
Klubb8. mai · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2021-22906.9
Klubb1. mai · Montpellier–MetzLigue 1 · 2021-22866.9
Klubb23. april · Montpellier–LyonLigue 1 · 2021-22157.3
Klubb20. april · Montpellier–LensLigue 1 · 2021-22296.5
Klubb17. april · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2021-22566.9
Klubb10. april · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2021-22636.3
Klubb3. april · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22736.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Florent Mollet: statistikk, kamper og karriere | Coro