Portrett av Bright Akwo Arrey-Mbi
Spillerprofil · komplett datakort

Bright Arrey-Mbi

Fullt navn: Bright Akwo Arrey-Mbi

ForsvarTilgjengelig
Født26. mars 2003 · 23 årNasjonalitetTysklandHøyde187 cmVekt90 kg
34Kamper
1 714Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
03
2,421,51
Brudd / 90
01
–0,36
Blokkeringer / 90
01
–0,45
Vunne dueller
0100
–54,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Notting6.9GO Ahea6.9Ferencv7.0Ferencv6.5Real Be6.3Real Be6.3Moreire6.2FC Købe7.5Gent6.9Naciona
  1. Real Betis6.5 vurdering
    8. apr. 2026 · 90 min
  2. Real Betis6.3 vurdering
    16. apr. 2026 · 20 min
  3. Moreirense6.3 vurdering
    9. aug. 2026 · 42 min
  4. FC København6.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  5. Gent7.5 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. Nacional6.9 vurdering
    25. okt. 2026 · 76 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER612020-213452024-251 0102025-262982026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    61 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    345 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 010 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    298 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 61 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 345 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2613 kamper · 1 010 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-274 kamper · 298 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Tyskland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
SC Braga logoConference LeagueKlubb · SC Braga · 2026-276.85
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
83.06451612903226
SC Braga logoPrimeira LigaKlubb · SC Braga · 2026-276.67
Kamper
2
Minutter
118
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87.09677419354838
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Conference LeagueSC Braga
    180 min · 60,4 %
  • Primeira LigaSC Braga
    118 min · 39,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Conference LeagueSC Braga
3
Primeira LigaSC Braga
1,53

Brudd / 90

Conference LeagueSC Braga
–
Primeira LigaSC Braga
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueSC Braga
–
Primeira LigaSC Braga
–

Vunne dueller

Conference LeagueSC Braga
–
Primeira LigaSC Braga
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueSC Braga
83,1 %
Primeira LigaSC Braga
87,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · SC Braga · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,1 %
Taklinger
6
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · SC Braga · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
118
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    1 010 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,51

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,36

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,45

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
54,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
88 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Defender · nr. 26

Spilletid

Draktnummer
26
Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 010
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
553
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
17
Blokkeringer
5
Brudd
4
Dueller
46
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    345 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
2,09

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,78

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,78

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSC Braga
82,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
41 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
345
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
230
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
23
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Bundesliga1. FC Köln
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference League1. FC Köln
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Bundesliga1. FC Köln
–
UEFA Europa Conference League1. FC Köln
–

Brudd / 90

Bundesliga1. FC Köln
–
UEFA Europa Conference League1. FC Köln
–

Blokkeringer / 90

Bundesliga1. FC Köln
–
UEFA Europa Conference League1. FC Köln
–

Vunne dueller

Bundesliga1. FC Köln
–
UEFA Europa Conference League1. FC Köln
–

Pasningspresisjon

Bundesliga1. FC Köln
–
UEFA Europa Conference League1. FC Köln
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · 1. FC Köln · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · 1. FC Köln · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Brudd / 90

Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Blokkeringer / 90

Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Vunne dueller

Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

Bundesliga1. FC Köln · Bayern München
–
UEFA Champions LeagueBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · 1. FC Köln · Defender
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBayern München
    61 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • BundesligaBayern München
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–
BundesligaBayern München
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–
BundesligaBayern München
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–
BundesligaBayern München
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBayern München
–
BundesligaBayern München
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBayern München
–
BundesligaBayern München
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
18
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBayern München
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBayern München
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBayern München
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBayern München
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayern München · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Hannover 96 → SC Bragaons 17. juli 2024€ 6.2M
  2. →Bayern München → Hannover 96lør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →Bayern München → Hannover 96tir 30. august 2022Lån
  4. →1. FC Köln → Bayern Münchenman 29. august 2022Ikke oppgitt
  5. →Bayern München → Köln IItir 22. februar 2022Ikke oppgitt
  6. →Bayern München → 1. FC Kölnman 31. januar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

34 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. oktober · SC Braga–NacionalPrimeira Liga · 2026-27766.9
Klubb22. oktober · SC Braga–GentConference League · 2026-27907.5
Klubb15. oktober · SC Braga–FC KøbenhavnConference League · 2026-27906.2
Klubb11. oktober · SC Braga–Sporting CPPrimeira Liga · 2026-270–
Klubb20. september · SC Braga–Santa ClaraPrimeira Liga · 2026-270–
Klubb6. september · SC Braga–AlvercaPrimeira Liga · 2026-270–
Klubb9. august · SC Braga–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27426.3
Klubb16. april · SC Braga–Real BetisEuropa League · 2025-26206.3
Klubb8. april · SC Braga–Real BetisEuropa League · 2025-26906.5
Klubb18. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26907.0
Klubb12. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26906.9
Klubb29. januar · SC Braga–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26906.9
Klubb22. januar · SC Braga–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.9
Klubb11. desember · SC Braga–NiceEuropa League · 2025-26907.2
Klubb27. november · SC Braga–RangersEuropa League · 2025-26906.3
Klubb6. november · SC Braga–GenkEuropa League · 2025-26905.9
Klubb23. oktober · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26907.3
Klubb2. oktober · SC Braga–CelticEuropa League · 2025-26907.6
Klubb24. september · SC Braga–FeyenoordEuropa League · 2025-26907.0
Klubb30. januar · SC Braga–LazioEuropa League · 2024-25637.0
Klubb23. januar · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25––
Klubb12. desember · SC Braga–AS RomaEuropa League · 2024-25––
Klubb28. november · SC Braga–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25907.0
Klubb7. november · SC Braga–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25907.2
Klubb3. oktober · SC Braga–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.9
Klubb26. september · SC Braga–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25126.7
Klubb30. april · 1. FC Köln–FC AugsburgBundesliga · 2021-22––
Klubb9. april · 1. FC Köln–FSV Mainz 05Bundesliga · 2021-22––
Klubb20. mars · 1. FC Köln–Borussia DortmundBundesliga · 2021-22––
Klubb6. mars · 1. FC Köln–1899 HoffenheimBundesliga · 2021-22––
Klubb7. januar · Bayern München–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2021-22––
Klubb9. desember · Bayern München–LokomotivChampions League · 2020-21––
Klubb1. desember · Bayern München–Atletico MadridChampions League · 2020-21616.2
Klubb25. november · Bayern München–Red Bull SalzburgChampions League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.