Portrett av William Bøving Wick
Spillerprofil · komplett datakort

William Bøving

Fullt navn: William Bøving Wick

AngrepTilgjengelig
Født1. mars 2003 · 23 årNasjonalitetDanmarkHøyde176 cmVekt69 kg
75Kamper
2 993Minutter
8Mål
4Målgivende
0,36Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,130,13
Skudd / 90
01,6
1,320,81
Skudd på mål
0100
20 %66,7 %
Vellykkede driblinger
0100
33,3 %41,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6SC Frei6.3Lech Po7.3Bayern 6.5Samsuns6.71. FC K6.2Sigma O6.9Strasbo6.5Strasbo6.7Borussi6.7Bayern
  1. 1. FC Köln6.7 vurdering
    17. jan. 2026 · 16 min
  2. Sigma Olomouc6.2 vurdering
    12. mars 2026 · 64 min
  3. Strasbourg6.9 vurdering
    9. apr. 2026 · 20 min
  4. Strasbourg6.5 vurdering
    16. apr. 2026 · 8 min
  5. Borussia Mönchengladbach6.7 vurdering
    19. apr. 2026 · 14 min
  6. Bayern München6.7 vurdering
    25. apr. 2026 · 13 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,600,460,570,130,13MINUTTER92019-206042021-223922022-236372023-246692024-256822025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    9 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,60 målpoeng / 90
    604 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,46 målpoeng / 90
    392 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,57 målpoeng / 90
    637 min · 3 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,13 målpoeng / 90
    669 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2025-260,13 målpoeng / 90
    682 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-201 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 604 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,60/90
  • 2022-237 kamper · 392 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 2023-2412 kamper · 637 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,57/90
  • 2024-258 kamper · 669 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2025-2619 kamper · 682 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
Landslagskarriere

Danmark

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
FSV Mainz 05 logoBundesligaKlubb · FSV Mainz 05 · 2025-266.67
Kamper
9
Minutter
227
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
74
FSV Mainz 05 logoConference LeagueKlubb · FSV Mainz 05 · 2025-266.53
Kamper
8
Minutter
288
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Sturm Graz logoChampions LeagueKlubb · Sturm Graz · 2025-266.20
Kamper
2
Minutter
167
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-263 turneringer · 19 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
    288 min · 42,2 %
  • BundesligaFSV Mainz 05
    227 min · 33,3 %
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    167 min · 24,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
0
BundesligaFSV Mainz 05
0,4
UEFA Champions LeagueSturm Graz
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
1,25
BundesligaFSV Mainz 05
0,4
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,69

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
–
BundesligaFSV Mainz 05
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
40 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
0,94
BundesligaFSV Mainz 05
1,59
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,08

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFSV Mainz 05
25 %
BundesligaFSV Mainz 05
25 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FSV Mainz 05 · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
8
Fra start
3
Minutter
288
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Pasninger
91
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
44
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FSV Mainz 05 · Attacker · nr. 14

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
9
Fra start
2
Minutter
227
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
25
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
23
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker · nr. 15

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
167
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
1
Dueller
12
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    669 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
0,81

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSturm Graz
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,08

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSturm Graz
41,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
669
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
147
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
4
Dueller
59
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 12 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    293 min · 46 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
    176 min · 27,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSturm Graz
    168 min · 26,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,07

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,23
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,53
UEFA Champions LeagueSturm Graz
1,07

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSturm Graz
50 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueSturm Graz
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
0,61
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
1,02
UEFA Champions LeagueSturm Graz
2,14

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSturm Graz
77,8 %
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz
44,4 %
UEFA Champions LeagueSturm Graz
25 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
293
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
2
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
1
Dueller
32
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
176
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
25
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSturm Graz
    369 min · 94,1 %
  • UEFA Champions LeagueFC København
    23 min · 5,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
–
UEFA Champions LeagueFC København
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
2,44
UEFA Champions LeagueFC København
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSturm Graz
60 %
UEFA Champions LeagueFC København
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSturm Graz
1,71
UEFA Champions LeagueFC København
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSturm Graz
40 %
UEFA Champions LeagueFC København
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sturm Graz · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
369
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
39
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC København · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
8
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 10 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC København
    604 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
0,6

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
1,49

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueFC København
20 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC København
1,04

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueFC København
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC København · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
604
Innbytter
1
Byttet ut
8
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
52
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC København
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC København
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC København
0

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC København
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC København
10

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC København
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC København · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Sturm Graz → FSV Mainz 05man 1. september 2025Permanent overgang
  2. →Sturm Graz → FSV Mainz 05søn 31. august 2025Permanent overgang
  3. →Sturm Graz → FSV Mainz 05lør 30. august 2025Permanent overgang
  4. →FC København → Sturm Graztir 30. august 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

75 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb25. april · FSV Mainz 05–Bayern MünchenBundesliga · 2025-26136.7
Klubb19. april · FSV Mainz 05–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26146.7
Klubb16. april · FSV Mainz 05–StrasbourgConference League · 2025-2686.5
Klubb12. april · FSV Mainz 05–SC FreiburgBundesliga · 2025-26––
Klubb9. april · FSV Mainz 05–StrasbourgConference League · 2025-26206.9
Klubb4. april · FSV Mainz 05–1899 HoffenheimBundesliga · 2025-26––
Klubb22. mars · FSV Mainz 05–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2025-26––
Klubb19. mars · FSV Mainz 05–Sigma OlomoucConference League · 2025-26––
Klubb15. mars · FSV Mainz 05–Werder BremenBundesliga · 2025-26––
Klubb12. mars · FSV Mainz 05–Sigma OlomoucConference League · 2025-26646.2
Klubb7. mars · FSV Mainz 05–VfB StuttgartBundesliga · 2025-261–
Klubb28. februar · FSV Mainz 05–Bayer LeverkusenBundesliga · 2025-26––
Klubb20. februar · FSV Mainz 05–Hamburger SVBundesliga · 2025-26––
Klubb13. februar · FSV Mainz 05–Borussia DortmundBundesliga · 2025-26––
Klubb7. februar · FSV Mainz 05–FC AugsburgBundesliga · 2025-26––
Klubb31. januar · FSV Mainz 05–RB LeipzigBundesliga · 2025-26––
Klubb24. januar · FSV Mainz 05–VfL WolfsburgBundesliga · 2025-261–
Klubb17. januar · FSV Mainz 05–1. FC KölnBundesliga · 2025-26166.7
Klubb13. januar · FSV Mainz 05–1. FC HeidenheimBundesliga · 2025-26––
Klubb10. januar · FSV Mainz 05–Union BerlinBundesliga · 2025-26––
Klubb21. desember · FSV Mainz 05–FC St. PauliBundesliga · 2025-26––
Klubb18. desember · FSV Mainz 05–SamsunsporConference League · 2025-26126.5
Klubb14. desember · FSV Mainz 05–Bayern MünchenBundesliga · 2025-26907.31
Klubb11. desember · FSV Mainz 05–Lech PoznanConference League · 2025-26196.3
Klubb5. desember · FSV Mainz 05–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2025-26––
Klubb30. november · FSV Mainz 05–SC FreiburgBundesliga · 2025-26186.6
Klubb27. november · FSV Mainz 05–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26906.2
Klubb21. november · FSV Mainz 05–1899 HoffenheimBundesliga · 2025-26––
Klubb9. november · FSV Mainz 05–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2025-26––
Klubb6. november · FSV Mainz 05–FiorentinaConference League · 2025-2696.9
Klubb23. oktober · FSV Mainz 05–ZrinjskiConference League · 2025-26666.7
Klubb18. oktober · FSV Mainz 05–Bayer LeverkusenBundesliga · 2025-2696.5
Klubb5. oktober · FSV Mainz 05–Hamburger SVBundesliga · 2025-26––
Klubb2. oktober · FSV Mainz 05–Omonia NicosiaConference League · 2025-26––
Klubb27. september · FSV Mainz 05–Borussia DortmundBundesliga · 2025-26––
Klubb20. september · FSV Mainz 05–FC AugsburgBundesliga · 2025-26––
Klubb13. september · FSV Mainz 05–RB LeipzigBundesliga · 2025-26656.2
Klubb26. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26776.7
Klubb20. august · Sturm Graz–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26905.7
Klubb29. januar · Sturm Graz–RB LeipzigChampions League · 2024-25896.5
Klubb21. januar · Sturm Graz–AtalantaChampions League · 2024-25706.9
Klubb11. desember · Sturm Graz–LilleChampions League · 2024-25857.31
Klubb27. november · Sturm Graz–GironaChampions League · 2024-25897.2
Klubb5. november · Sturm Graz–Borussia DortmundChampions League · 2024-25906.9
Klubb22. oktober · Sturm Graz–Sporting CPChampions League · 2024-25906.7
Klubb2. oktober · Sturm Graz–Club Brugge KVChampions League · 2024-25666.2
Klubb19. september · Sturm Graz–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25906.7
Klubb14. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24226.6
Klubb7. mars · Sturm Graz–LilleConference League · 2023-24476.9
Klubb22. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24756.5
Klubb15. februar · Sturm Graz–Slovan BratislavaConference League · 2023-24316.2
Klubb14. desember · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24336.2
Klubb30. november · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24296.5
Klubb9. november · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24596.7
Klubb26. oktober · Sturm Graz–AtalantaEuropa League · 2023-24206.6
Klubb5. oktober · Sturm Graz–Raków CzęstochowaEuropa League · 2023-24647.31
Klubb21. september · Sturm Graz–Sporting CPEuropa League · 2023-24887.31
Klubb15. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24907.31
Klubb8. august · Sturm Graz–PSV EindhovenChampions League · 2023-24786.61
Klubb3. november · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23457.0
Klubb27. oktober · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23836.7
Klubb13. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23458.52
Klubb6. oktober · Sturm Graz–LazioEuropa League · 2022-23706.9
Klubb15. september · Sturm Graz–FeyenoordEuropa League · 2022-23636.5
Klubb8. september · Sturm Graz–FC MidtjyllandEuropa League · 2022-23637.0
Klubb16. august · FC København–TrabzonsporChampions League · 2022-23235.9
Klubb17. mars · FC København–PSV EindhovenConference League · 2021-22456.6
Klubb10. mars · FC København–PSV EindhovenConference League · 2021-22757.91
Klubb9. desember · FC København–Slovan BratislavaConference League · 2021-22907.3
Klubb25. november · FC København–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22727.61
Klubb4. november · FC København–PAOKConference League · 2021-22626.3
Klubb21. oktober · FC København–PAOKConference League · 2021-22126.3
Klubb30. september · FC København–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22686.9
Klubb16. september · FC København–Slovan BratislavaConference League · 2021-22707.0
Klubb10. august · FC København–Manchester UnitedEuropa League · 2019-20116.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
William Bøving: statistikk, kamper og karriere | Coro