Portrett av Benjamin Fernand Lucien François Stambouli
Spillerprofil · komplett datakort

Benjamin François Stambouli

Fullt navn: Benjamin Fernand Lucien François Stambouli

MidtbaneTilgjengelig
Født13. august 1990 · 36 årNasjonalitetFrankrikeHøyde180 cmVekt82 kg
167Kamper
10 963Minutter
0Mål
7Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,74–
Pasningspresisjon
0100
82 %48 %
Taklinger / 90
015,5
2,1312,86
Vellykkede driblinger
0100
83,3 %50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Paris S6.6Lorient6.3Lyon7.5Angers7.2Lille6.7Paris F7.0Le Havr6.3Monaco6.5Lorient7.0Nice
  1. Lille7.2 vurdering
    6. feb. 2026 · 70 min
  2. Paris FC6.7 vurdering
    19. apr. 2026 · 15 min
  3. Le Havre7.0 vurdering
    26. apr. 2026 · 45 min
  4. Monaco6.3 vurdering
    2. mai 2026 · 73 min
  5. Lorient6.5 vurdering
    10. mai 2026 · 25 min
  6. Nice7.0 vurdering
    17. mai 2026 · 65 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,080,080,090,130,000,00MINUTTER1 9542016-172 1942017-182 1942018-191 9552020-216732023-242102024-259722025-26
  1. 2017-180,08 målpoeng / 90
    2 194 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2018-190,08 målpoeng / 90
    2 194 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2020-210,09 målpoeng / 90
    1 955 min · 0 mål · 2 målgivende
  4. 2023-240,13 målpoeng / 90
    673 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    972 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1734 kamper · 1 954 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1828 kamper · 2 194 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,08/90
  • 2018-1926 kamper · 2 194 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,08/90
  • 2019-209 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2020-2124 kamper · 1 955 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,09/90
  • 2023-2411 kamper · 673 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2024-252 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2619 kamper · 972 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Metz logoLigue 1Klubb · Metz · 2025-266.79
Kamper
19
Minutter
972
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 19 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz
    972 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz
0,74

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz
82 %

Taklinger / 90

Ligue 1Metz
2,13

Vunne dueller

Ligue 1Metz
53,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Midfielder · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
19
Fra start
10
Minutter
972
Innbytter
9
Byttet ut
5
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
500
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
23
Blokkeringer
5
Brudd
8
Dueller
88
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
14
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Metz · Reims
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Metz · Reims
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Metz · Reims
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Metz · Reims
–

Taklinger / 90

Ligue 1Metz · Reims
6,43

Vunne dueller

Ligue 1Metz · Reims
62,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Metz · Midfielder
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
246
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
30
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
74
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
    375 min · 55,7 %
  • Ligue 1Reims
    298 min · 44,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
–
Ligue 1Reims
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
1,2
Ligue 1Reims
0,91

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
–
Ligue 1Reims
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
1,68
Ligue 1Reims
2,72

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAdana Demirspor
46,2 %
Ligue 1Reims
52,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Adana Demirspor · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
375
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Skudd
2
Pasninger
152
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
39
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
298
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
128
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
34
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
7
Gule kort
4
Røde kort
0
2020-211 turnering · 24 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    1 955 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,37

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,07

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
55,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
24
Fra start
23
Minutter
1 955
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
1 019
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
45
Blokkeringer
14
Brudd
49
Dueller
203
Vunne dueller
112
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
21
Gule kort
5
Røde kort
0
2019-201 turnering · 9 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
3,44

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
62,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Pasninger
454
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
31
Blokkeringer
6
Brudd
12
Dueller
82
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
2
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 26 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    1 763 min · 80,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
    431 min · 19,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,46
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
0

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
71 %

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,6
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
2,71

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
55 %
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
69,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
21
Fra start
21
Minutter
1 763
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Målgivende
2
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
972
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
51
Blokkeringer
9
Brudd
32
Dueller
169
Vunne dueller
93
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
23
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
431
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
190
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
11
Dueller
49
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2017-181 turnering · 28 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    2 194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,37

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
3,9

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
56,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
28
Fra start
27
Minutter
2 194
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Målgivende
2
Pasninger
1 362
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
95
Blokkeringer
7
Brudd
64
Dueller
281
Vunne dueller
160
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
45
Gule kort
4
Røde kort
0
2016-173 turneringer · 34 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    1 294 min · 66,2 %
  • UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
    660 min · 33,8 %
  • Ligue 1Paris Saint Germain
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
–
Ligue 1Paris Saint Germain
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,21
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
0,41
Ligue 1Paris Saint Germain
–

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
71 %
Ligue 1Paris Saint Germain
–

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,85
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
–
Ligue 1Paris Saint Germain
–

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
57,1 %
UEFA Europa LeagueFC Schalke 04
64,1 %
Ligue 1Paris Saint Germain
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
23
Fra start
17
Minutter
1 294
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
751
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
41
Blokkeringer
2
Brudd
61
Dueller
154
Vunne dueller
88
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
11
Gule kort
3
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Schalke 04 · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
660
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Brudd
33
Dueller
92
Vunne dueller
59

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
14
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Adana Demirspor → Reimstor 1. februar 2024Fri overgang
  2. →FC Schalke 04 → Adana Demirsporman 26. juli 2021Fri overgang
  3. →Paris Saint Germain → FC Schalke 04fre 26. august 2016€ 8.5M
  4. →Tottenham → Paris Saint Germaintir 21. juli 2015€ 8.6M
  5. →Montpellier → Tottenhamman 1. september 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. mai · Metz–NiceLigue 1 · 2025-26657.0
Klubb10. mai · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26256.5
Klubb2. mai · Metz–MonacoLigue 1 · 2025-26736.3
Klubb26. april · Metz–Le HavreLigue 1 · 2025-26457.0
Klubb19. april · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26156.7
Klubb10. april · Metz–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb6. februar · Metz–LilleLigue 1 · 2025-26707.2
Klubb1. februar · Metz–AngersLigue 1 · 2025-26907.5
Klubb25. januar · Metz–LyonLigue 1 · 2025-26286.3
Klubb18. januar · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-261–
Klubb4. januar · Metz–LorientLigue 1 · 2025-26136.6
Klubb13. desember · Metz–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26116.9
Klubb7. desember · Metz–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb28. november · Metz–RennesLigue 1 · 2025-26––
Klubb23. november · Metz–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb9. november · Metz–NiceLigue 1 · 2025-261–
Klubb2. november · Metz–NantesLigue 1 · 2025-261–
Klubb26. oktober · Metz–LilleLigue 1 · 2025-26907.2
Klubb19. oktober · Metz–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
Klubb21. september · Metz–MonacoLigue 1 · 2025-26896.3
Klubb14. september · Metz–AngersLigue 1 · 2025-26857.3
Klubb31. august · Metz–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb23. august · Metz–LyonLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb17. august · Metz–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb29. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-251207.5
Klubb21. mai · Metz–ReimsLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb15. mai · Reims–MarseilleLigue 1 · 2023-24516.3
Klubb10. mai · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24456.6
Klubb28. april · Reims–Clermont FootLigue 1 · 2023-24––
Klubb21. april · Reims–MontpellierLigue 1 · 2023-24336.3
Klubb10. mars · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24126.3
Klubb2. mars · Reims–LilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb25. februar · Reims–Le HavreLigue 1 · 2023-24––
Klubb18. februar · Reims–LensLigue 1 · 2023-24106.7
Klubb11. februar · Reims–LorientLigue 1 · 2023-24726.6
Klubb4. februar · Reims–ToulouseLigue 1 · 2023-24756.91
Klubb31. august · Adana Demirspor–GenkConference League · 2023-241206.9
Klubb24. august · Adana Demirspor–GenkConference League · 2023-24906.9
Klubb17. august · Adana Demirspor–NK OsijekConference League · 2023-24756.9
Klubb10. august · Adana Demirspor–NK OsijekConference League · 2023-24906.7
Klubb20. april · FC Schalke 04–Arminia BielefeldBundesliga · 2020-21906.0
Klubb17. april · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2020-21906.5
Klubb11. april · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2020-21907.2
Klubb3. april · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2020-21907.3
Klubb20. mars · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2020-21––
Klubb13. mars · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2020-21276.5
Klubb5. mars · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2020-21456.9
Klubb27. februar · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2020-21847.31
Klubb20. februar · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2020-21906.2
Klubb13. februar · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2020-21907.2
Klubb6. februar · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2020-21906.3
Klubb30. januar · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2020-21906.7
Klubb24. januar · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2020-21906.3
Klubb20. januar · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2020-21907.2
Klubb17. januar · FC Schalke 04–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2020-21907.31
Klubb9. januar · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2020-21907.0
Klubb2. januar · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2020-21906.2
Klubb19. desember · FC Schalke 04–Arminia BielefeldBundesliga · 2020-21906.9
Klubb16. desember · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2020-21906.0
Klubb13. desember · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2020-21906.6
Klubb6. desember · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2020-21907.2
Klubb28. november · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2020-21––
Klubb21. november · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2020-21456.3
Klubb7. november · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2020-21––
Klubb30. oktober · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2020-21––
Klubb24. oktober · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2020-21––
Klubb18. oktober · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2020-21––
Klubb3. oktober · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2020-21906.2
Klubb26. september · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2020-21456.2
Klubb18. september · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2020-21905.9
Klubb26. oktober · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2019-20907.1
Klubb20. oktober · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2019-20907.2
Klubb5. oktober · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2019-20906.1
Klubb28. september · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2019-20906.2
Klubb20. september · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2019-20907.2
Klubb15. september · FC Schalke 04–SC Paderborn 07Bundesliga · 2019-20907.6
Klubb31. august · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2019-20907.2
Klubb24. august · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2019-20907.2
Klubb17. august · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2019-20906.9
Klubb18. mai · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2018-19907.4
Klubb11. mai · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2018-19906.7
Klubb5. mai · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2018-19907.2
Klubb27. april · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2018-19906.6
Klubb20. april · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2018-19905.4
Klubb12. april · FC Schalke 04–1. FC NürnbergBundesliga · 2018-19906.8
Klubb6. april · FC Schalke 04–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2018-19906.6
Klubb31. mars · FC Schalke 04–Hannover 96Bundesliga · 2018-19907.91
Klubb16. mars · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2018-19906.9
Klubb12. mars · FC Schalke 04–Manchester CityChampions League · 2018-19906.1
Klubb8. mars · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2018-19906.7
Klubb2. mars · FC Schalke 04–Fortuna DüsseldorfBundesliga · 2018-19906.9
Klubb25. januar · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2018-19337.21
Klubb20. januar · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2018-19906.8
Klubb22. desember · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2018-19906.4
Klubb19. desember · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2018-19906.8
Klubb15. desember · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2018-19906.6
Klubb11. desember · FC Schalke 04–LokomotivChampions League · 2018-19907.8
Klubb1. desember · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2018-19206.4
Klubb28. november · FC Schalke 04–FC PortoChampions League · 2018-19716.5
Klubb24. november · FC Schalke 04–1. FC NürnbergBundesliga · 2018-19906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Benjamin François Stambouli: statistikk, kamper og karriere | Coro