Portrett av Florentino Ibrain Morris Luís
Spillerprofil · komplett datakort

Florentino Luís

Fullt navn: Florentino Ibrain Morris Luís

MidtbaneTilgjengelig
Født19. august 1999 · 27 årNasjonalitetPortugalHøyde184 cmVekt74 kg
141Kamper
6 703Minutter
2Mål
3Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,850,52
Pasningspresisjon
0100
83,6 %85,4 %
Taklinger / 90
04,5
3,13,75
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Leeds6.3Aston V6.9Arsenal7.2Wolves6.1Crystal6.2Everton6.6Fulham5.9Manches6.5Notting7.7Hull Ci
  1. Crystal Palace6.1 vurdering
    12. sep. 2026 · 13 min
  2. Everton6.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 17 min
  3. Fulham6.6 vurdering
    10. okt. 2026 · 63 min
  4. Manchester City5.9 vurdering
    17. okt. 2026 · 71 min
  5. Nottingham Forest6.5 vurdering
    23. okt. 2026 · 85 min
  6. Hull City7.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,090,000,000,000,120,28MINUTTER2382018-192702019-202352020-219832021-221 2022022-235002023-247172024-252 2312025-263192026-27
  1. 2021-220,09 målpoeng / 90
    983 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 202 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    500 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    717 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,12 målpoeng / 90
    2 231 min · 1 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,28 målpoeng / 90
    319 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-193 kamper · 238 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-219 kamper · 235 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2222 kamper · 983 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,09/90
  • 2022-2314 kamper · 1 202 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-247 kamper · 500 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 717 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2634 kamper · 2 231 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,12/90
  • 2026-276 kamper · 319 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,28/90
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Ipswich logoPremier LeagueKlubb · Ipswich · 2026-276.60
Kamper
6
Minutter
319
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
83.62573099415205
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueIpswich
    319 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueIpswich
0,28

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueIpswich
0,85

Pasningspresisjon

Premier LeagueIpswich
83,6 %

Taklinger / 90

Premier LeagueIpswich
3,1

Vunne dueller

Premier LeagueIpswich
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Ipswich · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
319
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
171
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,6 %
Taklinger
11
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 34 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueBurnley
    2 118 min · 94,9 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    113 min · 5,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueBurnley
0,08
UEFA Champions LeagueBenfica
0,8

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueBurnley
0,55
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueBurnley
85 %
UEFA Champions LeagueBenfica
90 %

Taklinger / 90

Premier LeagueBurnley
3,82
UEFA Champions LeagueBenfica
2,39

Vunne dueller

Premier LeagueBurnley
49,2 %
UEFA Champions LeagueBenfica
29,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Burnley · Midfielder · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
31
Fra start
25
Minutter
2 118
Innbytter
6
Byttet ut
16
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
1 040
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
90
Blokkeringer
14
Brudd
41
Dueller
262
Vunne dueller
129
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
40
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
2
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder · nr. 61

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
61
Kamper
3
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    717 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
4,77

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
54,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
717
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
312
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
38
Blokkeringer
1
Brudd
21
Dueller
93
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
16
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBenfica
    390 min · 78 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    110 min · 22 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
–
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
0,23
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBenfica
50 %
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
3
UEFA Champions LeagueBenfica
2,45

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBenfica
50 %
UEFA Champions LeagueBenfica
37,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
232
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
13
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
40
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
110
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
61
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 202 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,3

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
56 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
3,14

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
52,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 202
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Pasninger
878
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56 %
Taklinger
42
Blokkeringer
1
Brudd
34
Dueller
117
Vunne dueller
61
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
16
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 22 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGetafe
    983 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
0,09
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,82
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
3,85
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Vunne dueller

La LigaGetafe
48,9 %
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
22
Fra start
9
Minutter
983
Innbytter
13
Byttet ut
5
På benken
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
432
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
42
Blokkeringer
2
Brudd
21
Dueller
139
Vunne dueller
68
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
18
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    235 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,15

Pasningspresisjon

Ligue 1Monaco
–

Taklinger / 90

Ligue 1Monaco
2,68

Vunne dueller

Ligue 1Monaco
52 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
2
Minutter
235
Innbytter
7
Byttet ut
2
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
6
Dueller
25
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    180 min · 66,7 %
  • UEFA Europa LeagueBenfica
    90 min · 33,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–
UEFA Europa LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0
UEFA Europa LeagueBenfica
0

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
85 %
UEFA Europa LeagueBenfica
94 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
6
UEFA Europa LeagueBenfica
10

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
–
UEFA Europa LeagueBenfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
12
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
10
Blokkeringer
0
Brudd
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBenfica
    238 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
0,76

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBenfica
91 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
4,16

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBenfica
72,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
238
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
115
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
11
Blokkeringer
0
Brudd
7
Dueller
29
Vunne dueller
21

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Benfica → Burnleyman 1. september 2025Lån
  2. →Benfica → Burnleysøn 31. august 2025Lån
  3. →Getafe → Benficafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Benfica → Getafetir 31. august 2021Lån
  5. →Monaco → Benficator 1. juli 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Ipswich–Hull CityPremier League · 2026-27707.71
Klubb23. oktober · Ipswich–Nottingham ForestPremier League · 2026-27856.5
Klubb17. oktober · Ipswich–Manchester CityPremier League · 2026-27715.9
Klubb10. oktober · Ipswich–FulhamPremier League · 2026-27636.6
Klubb19. september · Ipswich–EvertonPremier League · 2026-27176.2
Klubb12. september · Ipswich–Crystal PalacePremier League · 2026-27136.1
Klubb4. september · Ipswich–LiverpoolPremier League · 2026-270–
Klubb24. mai · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26907.2
Klubb18. mai · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-26786.9
Klubb10. mai · Burnley–Aston VillaPremier League · 2025-26876.3
Klubb1. mai · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26256.6
Klubb22. april · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-2686.6
Klubb19. april · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26836.0
Klubb11. april · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26826.5
Klubb21. mars · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26––
Klubb14. mars · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26––
Klubb3. mars · Burnley–EvertonPremier League · 2025-26576.6
Klubb28. februar · Burnley–BrentfordPremier League · 2025-26156.6
Klubb21. februar · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26––
Klubb11. februar · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-2696.9
Klubb7. februar · Burnley–West HamPremier League · 2025-26456.3
Klubb2. februar · Burnley–SunderlandPremier League · 2025-26636.2
Klubb24. januar · Burnley–TottenhamPremier League · 2025-26696.3
Klubb17. januar · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26897.21
Klubb7. januar · Burnley–Manchester UnitedPremier League · 2025-26906.0
Klubb3. januar · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26907.0
Klubb30. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-26886.7
Klubb27. desember · Burnley–EvertonPremier League · 2025-26377.2
Klubb20. desember · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26––
Klubb13. desember · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26626.3
Klubb6. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-26656.0
Klubb3. desember · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-26716.6
Klubb29. november · Burnley–BrentfordPremier League · 2025-26757.2
Klubb22. november · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26846.7
Klubb8. november · Burnley–West HamPremier League · 2025-26907.2
Klubb1. november · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-26906.3
Klubb26. oktober · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26896.2
Klubb18. oktober · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26907.31
Klubb5. oktober · Burnley–Aston VillaPremier League · 2025-26907.3
Klubb27. september · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-26907.2
Klubb20. september · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26906.6
Klubb14. september · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26276.9
Klubb20. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26716.2
Klubb12. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26286.9
Klubb6. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26147.91
Klubb11. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25706.7
Klubb12. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25677.5
Klubb29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25907.7
Klubb21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25906.9
Klubb11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25906.3
Klubb27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25656.5
Klubb6. november · Benfica–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
Klubb23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25656.9
Klubb2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25907.2
Klubb19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25907.3
Klubb18. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-241207.3
Klubb11. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-24907.0
Klubb14. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24907.2
Klubb7. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24906.9
Klubb22. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24––
Klubb15. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24––
Klubb12. desember · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-241–
Klubb29. november · Benfica–InterChampions League · 2023-24796.7
Klubb8. november · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24315.7
Klubb24. oktober · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24––
Klubb3. oktober · Benfica–InterChampions League · 2023-24––
Klubb20. september · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24––
Klubb19. april · Benfica–InterChampions League · 2022-23906.6
Klubb11. april · Benfica–InterChampions League · 2022-23646.2
Klubb7. mars · Benfica–Club Brugge KVChampions League · 2022-23907.2
Klubb15. februar · Benfica–Club Brugge KVChampions League · 2022-23907.0
Klubb2. november · Benfica–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23907.7
Klubb25. oktober · Benfica–JuventusChampions League · 2022-23906.6
Klubb11. oktober · Benfica–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23787.2
Klubb5. oktober · Benfica–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23906.9
Klubb14. september · Benfica–JuventusChampions League · 2022-23906.9
Klubb6. september · Benfica–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23907.0
Klubb23. august · Benfica–Dynamo KyivChampions League · 2022-23707.3
Klubb17. august · Benfica–Dynamo KyivChampions League · 2022-23907.5
Klubb9. august · Benfica–FC MidtjyllandChampions League · 2022-23907.7
Klubb2. august · Benfica–FC MidtjyllandChampions League · 2022-23907.3
Klubb22. mai · Getafe–ElcheLa Liga · 2021-22––
Klubb15. mai · Getafe–BarcelonaLa Liga · 2021-2296.7
Klubb11. mai · Getafe–OsasunaLa Liga · 2021-22716.7
Klubb8. mai · Getafe–Rayo VallecanoLa Liga · 2021-22257.0
Klubb2. mai · Getafe–Real BetisLa Liga · 2021-222–
Klubb20. april · Getafe–Celta VigoLa Liga · 2021-22896.6
Klubb16. april · Getafe–VillarrealLa Liga · 2021-22––
Klubb9. april · Getafe–Real MadridLa Liga · 2021-22166.7
Klubb2. april · Getafe–MallorcaLa Liga · 2021-221–
Klubb18. mars · Getafe–Athletic ClubLa Liga · 2021-22––
Klubb12. mars · Getafe–ValenciaLa Liga · 2021-22––
Klubb5. mars · Getafe–EspanyolLa Liga · 2021-22696.5
Klubb26. februar · Getafe–AlavesLa Liga · 2021-22––
Klubb19. februar · Getafe–CadizLa Liga · 2021-22296.3
Klubb12. februar · Getafe–Atletico MadridLa Liga · 2021-22––
Klubb4. februar · Getafe–LevanteLa Liga · 2021-22––
Klubb23. januar · Getafe–Real SociedadLa Liga · 2021-22––
Klubb20. januar · Getafe–Granada CFLa Liga · 2021-221–
Klubb9. januar · Getafe–SevillaLa Liga · 2021-22867.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Florentino Luís: statistikk, kamper og karriere | Coro