Portrett av Luís Rafael Soares Alves
Spillerprofil · komplett datakort

Luís Rafael Soares Alves

Også registrert som Rafa Soares

ForsvarTilgjengelig
Født9. mai 1995 · 31 årNasjonalitetPortugalHøyde177 cmVekt70 kg
60Kamper
3 125Minutter
0Mål
2Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,5
1,18–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Eintrac6.9HJK Hel6.7Sportin6.2Alverca6.2Naciona6.1Famalic7.4Academi6.0Arouca6.7Casa Pi6.1Moreire
  1. Nacional6.2 vurdering
    30. aug. 2026 · 87 min
  2. Famalicao6.1 vurdering
    6. sep. 2026 · 90 min
  3. Academico Viseu7.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  4. Arouca6.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  5. Casa Pia6.7 vurdering
    25. okt. 2026 · 61 min
  6. Moreirense6.1 vurdering
    1. nov. 2026 · 7 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,080,000,000,000,15MINUTTER1802016-177362019-201 1312020-211362022-233192023-24142024-256092026-27
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    736 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,08 målpoeng / 90
    1 131 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    136 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    319 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    14 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,15 målpoeng / 90
    609 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-172 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2011 kamper · 736 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2119 kamper · 1 131 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2022-232 kamper · 136 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-245 kamper · 319 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-251 kamper · 14 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-278 kamper · 609 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,15/90
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Estrela logoPrimeira LigaKlubb · Estrela · 2026-276.45
Kamper
8
Minutter
609
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
80.36363636363636
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primeira Liga.

Registrert spilletid

  • Primeira LigaEstrela
    609 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Primeira LigaEstrela
1,18

Brudd / 90

Primeira LigaEstrela
–

Blokkeringer / 90

Primeira LigaEstrela
–

Vunne dueller

Primeira LigaEstrela
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaEstrela
80,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Estrela · D

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
609
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
275
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,4 %
Taklinger
8
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeaguePAOK
    14 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeaguePAOK
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePAOK
–
UEFA Champions LeaguePAOK
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeaguePAOK
–
UEFA Champions LeaguePAOK
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeaguePAOK
–
UEFA Champions LeaguePAOK
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePAOK
–
UEFA Champions LeaguePAOK
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePAOK
–
UEFA Champions LeaguePAOK
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
14
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PAOK · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    319 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
1,13

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,28

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,28

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
53,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
319
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    136 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
136
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 19 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaEibar
    1 131 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaEibar
2,23

Brudd / 90

La LigaEibar
1,59

Blokkeringer / 90

La LigaEibar
0,32

Vunne dueller

La LigaEibar
55,4 %

Pasningspresisjon

La LigaEibar
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Eibar · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
12
Minutter
1 131
Innbytter
7
Byttet ut
5
På benken
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
473
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
4
Brudd
20
Dueller
92
Vunne dueller
51
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaEibar
    438 min · 59,5 %
  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    298 min · 40,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaEibar
1,23
UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Brudd / 90

La LigaEibar
0,41
UEFA Europa LeagueGuimaraes
0,91

Blokkeringer / 90

La LigaEibar
–
UEFA Europa LeagueGuimaraes
0

Vunne dueller

La LigaEibar
35,7 %
UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Pasningspresisjon

La LigaEibar
–
UEFA Europa LeagueGuimaraes
73 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Eibar · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
438
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
298
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Blokkeringer
0
Brudd
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRio Ave
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRio Ave
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rio Ave · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Famalicao → Rafa Soaresman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →PAOK → Famalicaoman 2. september 2024Fri overgang
  3. →Guimaraes → PAOKfre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →Eibar → Guimaraestor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Guimaraes → Eibarfre 31. januar 2020Lån
  6. →Portimonense → Guimaraestor 5. juli 2018Ikke oppgitt
  7. →FC Porto → Rio Avefre 15. juli 2016Lån
  8. →FC Porto → Academicafre 15. januar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

60 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Estrela–MoreirensePrimeira Liga · 2026-2776.1
Klubb25. oktober · Estrela–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27616.7
Klubb11. oktober · Estrela–AroucaPrimeira Liga · 2026-27906.0
Klubb20. september · Estrela–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27907.4
Klubb6. september · Estrela–FamalicaoPrimeira Liga · 2026-27906.1
Klubb30. august · Estrela–NacionalPrimeira Liga · 2026-27876.2
Klubb15. august · Estrela–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27906.21
Klubb8. august · Estrela–Sporting CPPrimeira Liga · 2026-27946.7
Klubb14. desember · PAOK–HJK HelsinkiConference League · 2023-24716.9
Klubb30. november · PAOK–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24906.6
Klubb9. november · PAOK–AberdeenConference League · 2023-24136.9
Klubb26. oktober · PAOK–AberdeenConference League · 2023-24636.5
Klubb5. oktober · PAOK–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24––
Klubb21. september · PAOK–HJK HelsinkiConference League · 2023-24––
Klubb24. august · PAOK–Heart Of MidlothianConference League · 2023-24907.0
Klubb22. mai · Eibar–BarcelonaLa Liga · 2020-21906.9
Klubb16. mai · Eibar–ValenciaLa Liga · 2020-21––
Klubb13. mai · Eibar–Real BetisLa Liga · 2020-21––
Klubb9. mai · Eibar–GetafeLa Liga · 2020-21––
Klubb1. mai · Eibar–AlavesLa Liga · 2020-21367.31
Klubb26. april · Eibar–Real SociedadLa Liga · 2020-21––
Klubb22. april · Eibar–Granada CFLa Liga · 2020-21456.2
Klubb18. april · Eibar–Atletico MadridLa Liga · 2020-21186.3
Klubb10. april · Eibar–LevanteLa Liga · 2020-21––
Klubb3. april · Eibar–Real MadridLa Liga · 2020-21816.5
Klubb20. mars · Eibar–Athletic ClubLa Liga · 2020-21907.3
Klubb14. mars · Eibar–VillarrealLa Liga · 2020-21557.0
Klubb6. mars · Eibar–CadizLa Liga · 2020-21––
Klubb27. februar · Eibar–HuescaLa Liga · 2020-21126.7
Klubb20. februar · Eibar–ElcheLa Liga · 2020-21206.7
Klubb13. februar · Eibar–ValladolidLa Liga · 2020-21647.2
Klubb7. februar · Eibar–OsasunaLa Liga · 2020-21906.9
Klubb30. januar · Eibar–SevillaLa Liga · 2020-21––
Klubb24. januar · Eibar–Celta VigoLa Liga · 2020-21907.2
Klubb21. januar · Eibar–Atletico MadridLa Liga · 2020-21––
Klubb10. januar · Eibar–LevanteLa Liga · 2020-21726.6
Klubb3. januar · Eibar–Granada CFLa Liga · 2020-21906.9
Klubb29. desember · Eibar–BarcelonaLa Liga · 2020-21906.6
Klubb23. desember · Eibar–AlavesLa Liga · 2020-21––
Klubb20. desember · Eibar–Real MadridLa Liga · 2020-21––
Klubb13. desember · Eibar–Real SociedadLa Liga · 2020-21––
Klubb7. desember · Eibar–ValenciaLa Liga · 2020-21––
Klubb30. november · Eibar–Real BetisLa Liga · 2020-21––
Klubb22. november · Eibar–GetafeLa Liga · 2020-21––
Klubb7. november · Eibar–HuescaLa Liga · 2020-21––
Klubb30. oktober · Eibar–CadizLa Liga · 2020-2186.9
Klubb24. oktober · Eibar–SevillaLa Liga · 2020-21––
Klubb18. oktober · Eibar–OsasunaLa Liga · 2020-21––
Klubb3. oktober · Eibar–ValladolidLa Liga · 2020-21907.0
Klubb30. september · Eibar–ElcheLa Liga · 2020-21––
Klubb27. september · Eibar–Athletic ClubLa Liga · 2020-21––
Klubb19. september · Eibar–VillarrealLa Liga · 2020-21836.9
Klubb12. september · Eibar–Celta VigoLa Liga · 2020-21106.3
Klubb19. juli · Eibar–VillarrealLa Liga · 2019-20456.7
Klubb16. juli · Eibar–ValladolidLa Liga · 2019-20905.9
Klubb12. juli · Eibar–EspanyolLa Liga · 2019-20966.6
Klubb6. juli · Eibar–SevillaLa Liga · 2019-201016.9
Klubb28. juni · Eibar–Granada CFLa Liga · 2019-20656.7
Klubb14. juni · Eibar–Real MadridLa Liga · 2019-20575.9
Klubb6. november · Guimaraes–ArsenalEuropa League · 2019-20906.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.