Portrett av Baptiste Santamaría
Spillerprofil · komplett datakort

Baptiste Santamaría

MidtbaneTilgjengelig
Født9. mars 1995 · 31 årNasjonalitetFrankrikeHøyde183 cmVekt81 kg
351Kamper
23 742Minutter
8Mål
9Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,3
1,910,46
Pasningspresisjon
0100
76,9 %81 %
Taklinger / 90
02,3
1,911,39
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Villarr6.6Real Ma6.6Real Be6.9Levante6.5Atletic6.9Getafe6.6Espanyo6.6Real Be6.9Levante6.3Brann
  1. Atletico Madrid6.5 vurdering
    13. des. 2025 · 19 min
  2. Getafe6.9 vurdering
    18. jan. 2026 · 60 min
  3. Espanyol6.6 vurdering
    24. jan. 2026 · 10 min
  4. Real Betis6.6 vurdering
    1. feb. 2026 · 18 min
  5. Levante6.9 vurdering
    15. feb. 2026 · 10 min
  6. Brann6.3 vurdering
    20. aug. 2026 · 47 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,030,070,110,110,090,080,000,23MINUTTER3 0762016-172 5982017-183 2482018-192 5062019-202 4912020-213 2922021-222 0132022-232 2852023-241 4112024-257752025-26
  1. 2020-210,11 målpoeng / 90
    2 491 min · 1 mål · 2 målgivende
  2. 2021-220,11 målpoeng / 90
    3 292 min · 2 mål · 2 målgivende
  3. 2022-230,09 målpoeng / 90
    2 013 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,08 målpoeng / 90
    2 285 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 411 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,23 målpoeng / 90
    775 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1737 kamper · 3 076 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1831 kamper · 2 598 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1938 kamper · 3 248 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,03/90
  • 2019-2028 kamper · 2 506 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2020-2133 kamper · 2 491 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,11/90
  • 2021-2244 kamper · 3 292 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,11/90
  • 2022-2328 kamper · 2 013 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2023-2437 kamper · 2 285 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,08/90
  • 2024-2523 kamper · 1 411 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2619 kamper · 775 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,23/90
  • 2026-271 kamper · 47 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
PAOK logoConference LeagueKlubb · PAOK · 2026-276.30
Kamper
1
Minutter
47
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
76.92307692307692
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeaguePAOK
    47 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeaguePAOK
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeaguePAOK
1,91

Pasningspresisjon

Conference LeaguePAOK
76,9 %

Taklinger / 90

Conference LeaguePAOK
1,91

Vunne dueller

Conference LeaguePAOK
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · PAOK · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
47
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 19 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    775 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaValencia
0,23

Nøkkelpasninger / 90

La LigaValencia
0,46

Pasningspresisjon

La LigaValencia
81 %

Taklinger / 90

La LigaValencia
1,39

Vunne dueller

La LigaValencia
55,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
19
Fra start
7
Minutter
775
Innbytter
12
Byttet ut
1
På benken
30
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
404
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
12
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
83
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 23 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice · Rennes
    1 411 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice · Rennes
0

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice · Rennes
1,15

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice · Rennes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Nice · Rennes
2,55

Vunne dueller

Ligue 1Nice · Rennes
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Midfielder
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
23
Fra start
16
Minutter
1 411
Innbytter
7
Byttet ut
8
På benken
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
22
Skudd på mål
6
Pasninger
932
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
40
Blokkeringer
6
Brudd
36
Dueller
240
Vunne dueller
144
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
40
Frispark begått
32
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 37 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    1 928 min · 84,4 %
  • UEFA Europa LeagueRennes
    357 min · 15,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,05
UEFA Europa LeagueRennes
0,25

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
0,61
UEFA Europa LeagueRennes
0,76

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Taklinger / 90

Ligue 1Rennes
2,43
UEFA Europa LeagueRennes
1,26

Vunne dueller

Ligue 1Rennes
55,4 %
UEFA Europa LeagueRennes
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
30
Fra start
22
Minutter
1 928
Innbytter
8
Byttet ut
9
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
21
Skudd på mål
9
Pasninger
1 208
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
52
Blokkeringer
6
Brudd
34
Dueller
233
Vunne dueller
129
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
25
Frispark begått
23
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
357
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
36
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 28 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    1 813 min · 90,1 %
  • UEFA Europa LeagueRennes
    200 min · 9,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa LeagueRennes
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
0,6
UEFA Europa LeagueRennes
1,8

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
44 %
UEFA Europa LeagueRennes
41 %

Taklinger / 90

Ligue 1Rennes
2,04
UEFA Europa LeagueRennes
0,45

Vunne dueller

Ligue 1Rennes
56,8 %
UEFA Europa LeagueRennes
69,2 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
25
Fra start
20
Minutter
1 813
Innbytter
5
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
1 308
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44 %
Taklinger
41
Blokkeringer
5
Brudd
21
Dueller
229
Vunne dueller
130
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
23
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
200
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
143
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
1
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
13
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 44 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    2 518 min · 76,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueRennes
    754 min · 22,9 %
  • BundesligaSC Freiburg
    20 min · 0,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,11
UEFA Europa Conference LeagueRennes
0,12
BundesligaSC Freiburg
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
0,61
UEFA Europa Conference LeagueRennes
0,72
BundesligaSC Freiburg
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Rennes
–
UEFA Europa Conference LeagueRennes
43 %
BundesligaSC Freiburg
–

Taklinger / 90

Ligue 1Rennes
1,86
UEFA Europa Conference LeagueRennes
0,95
BundesligaSC Freiburg
–

Vunne dueller

Ligue 1Rennes
55,4 %
UEFA Europa Conference LeagueRennes
54,3 %
BundesligaSC Freiburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
34
Fra start
28
Minutter
2 518
Innbytter
6
Byttet ut
5
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
26
Skudd på mål
7
Pasninger
1 528
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
39
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
52
Blokkeringer
12
Brudd
32
Dueller
298
Vunne dueller
165
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
35
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rennes · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
754
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
356
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
10
Dueller
70
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
20
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 33 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaSC Freiburg
    2 221 min · 89,2 %
  • Ligue 1Angers
    270 min · 10,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaSC Freiburg
0,12
Ligue 1Angers
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaSC Freiburg
0,61
Ligue 1Angers
1,33

Pasningspresisjon

BundesligaSC Freiburg
–
Ligue 1Angers
43 %

Taklinger / 90

BundesligaSC Freiburg
2,07
Ligue 1Angers
3

Vunne dueller

BundesligaSC Freiburg
52,1 %
Ligue 1Angers
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · SC Freiburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
30
Fra start
28
Minutter
2 221
Innbytter
2
Byttet ut
15
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
21
Skudd på mål
8
Pasninger
1 003
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
51
Blokkeringer
7
Brudd
52
Dueller
292
Vunne dueller
152
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
32
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
151
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
9
Brudd
7
Dueller
44
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 28 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    2 506 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
0,07

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,47

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
–

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
3,23

Vunne dueller

Ligue 1Angers
59,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 506
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
24
Skudd på mål
11
Pasninger
1 319
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
43
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
90
Blokkeringer
5
Brudd
43
Dueller
344
Vunne dueller
206
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
20
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 38 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    3 248 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,36

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
–

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
3,27

Vunne dueller

Ligue 1Angers
55,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder

Spilletid

Kamper
38
Fra start
37
Minutter
3 248
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
1 488
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
45
Vellykkede driblinger
29
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
118
Blokkeringer
4
Brudd
58
Dueller
423
Vunne dueller
234
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
50
Frispark begått
50
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 31 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    2 598 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,59

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
–

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
2,04

Vunne dueller

Ligue 1Angers
51,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder

Spilletid

Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 598
Innbytter
1
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Skudd
11
Skudd på mål
1
Pasninger
1 171
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
59
Blokkeringer
8
Brudd
43
Dueller
339
Vunne dueller
174
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
50
Frispark begått
48
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 37 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    3 076 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,38

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
–

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
2,96

Vunne dueller

Ligue 1Angers
56,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Midfielder

Spilletid

Kamper
37
Fra start
35
Minutter
3 076
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Skudd
26
Skudd på mål
9
Pasninger
1 611
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
24
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
101
Blokkeringer
11
Brudd
70
Dueller
413
Vunne dueller
235
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
50
Frispark begått
47
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Rennes → Valenciator 7. august 2025Permanent overgang
  2. →Rennes → Valenciaons 6. august 2025Permanent overgang
  3. →Nice → Rennestir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Rennes → Niceons 22. januar 2025Lån
  5. →SC Freiburg → Rennestir 17. august 2021Ikke oppgitt
  6. →Angers → SC Freiburgtor 17. september 2020€ 10M
  7. →Tours → Angersfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. august · PAOK–BrannConference League · 2026-27476.3
Klubb23. mai · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
Klubb17. mai · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
Klubb14. mai · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
Klubb10. mai · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
Klubb2. mai · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
Klubb25. april · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26––
Klubb11. april · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26––
Klubb5. april · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2025-26––
Klubb21. mars · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26––
Klubb14. mars · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26––
Klubb8. mars · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26––
Klubb1. mars · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26––
Klubb22. februar · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26––
Klubb15. februar · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26106.9
Klubb8. februar · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26––
Klubb1. februar · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26186.6
Klubb24. januar · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26106.6
Klubb18. januar · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26606.9
Klubb10. januar · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26––
Klubb3. januar · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2025-26––
Klubb19. desember · Valencia–MallorcaLa Liga · 2025-26––
Klubb13. desember · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26196.5
Klubb7. desember · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26––
Klubb1. desember · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-261–
Klubb21. november · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26146.9
Klubb9. november · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26136.6
Klubb1. november · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26906.6
Klubb25. oktober · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26136.9
Klubb20. oktober · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26106.6
Klubb4. oktober · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26456.2
Klubb30. september · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26906.9
Klubb23. september · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26906.6
Klubb20. september · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26909.311
Klubb14. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26905.9
Klubb29. august · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26907.3
Klubb24. august · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26126.6
Klubb16. august · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26106.6
Klubb17. mai · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25696.6
Klubb2. mai · Nice–ReimsLigue 1 · 2024-25126.2
Klubb25. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25236.7
Klubb20. april · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb12. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2024-25767.2
Klubb4. april · Nice–NantesLigue 1 · 2024-25––
Klubb29. mars · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25826.5
Klubb14. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25686.9
Klubb9. mars · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb1. mars · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25908.3
Klubb23. februar · Nice–MontpellierLigue 1 · 2024-25636.9
Klubb16. februar · Nice–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.9
Klubb8. februar · Nice–LensLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb2. februar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.2
Klubb26. januar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25886.6
Klubb11. januar · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb3. januar · Rennes–NiceLigue 1 · 2024-25––
Klubb15. desember · Rennes–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb8. desember · Rennes–NantesLigue 1 · 2024-25116.5
Klubb30. november · Rennes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25––
Klubb24. november · Rennes–LilleLigue 1 · 2024-25––
Klubb10. november · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.6
Klubb3. november · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2024-25456.9
Klubb25. oktober · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2024-25116.6
Klubb19. oktober · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25616.6
Klubb5. oktober · Rennes–MonacoLigue 1 · 2024-25––
Klubb27. september · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25656.5
Klubb21. september · Rennes–LensLigue 1 · 2024-25907.7
Klubb15. september · Rennes–MontpellierLigue 1 · 2024-25907.31
Klubb1. september · Rennes–ReimsLigue 1 · 2024-25186.9
Klubb25. august · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
Klubb18. august · Rennes–LyonLigue 1 · 2024-2596.9
Klubb19. mai · Rennes–ReimsLigue 1 · 2023-24––
Klubb12. mai · Rennes–LensLigue 1 · 2023-24667.5
Klubb4. mai · Rennes–MetzLigue 1 · 2023-24––
Klubb28. april · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24596.3
Klubb20. april · Rennes–NantesLigue 1 · 2023-24907.6
Klubb13. april · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2023-24717.0
Klubb7. april · Rennes–MonacoLigue 1 · 2023-24247.0
Klubb31. mars · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24837.0
Klubb17. mars · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb10. mars · Rennes–LilleLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb3. mars · Rennes–LorientLigue 1 · 2023-24677.2
Klubb25. februar · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb22. februar · Rennes–AC MilanEuropa League · 2023-24577.51
Klubb18. februar · Rennes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb15. februar · Rennes–AC MilanEuropa League · 2023-24906.9
Klubb11. februar · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.9
Klubb3. februar · Rennes–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb26. januar · Rennes–LyonLigue 1 · 2023-24907.31
Klubb13. januar · Rennes–NiceLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb20. desember · Rennes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb17. desember · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb14. desember · Rennes–VillarrealEuropa League · 2023-24––
Klubb9. desember · Rennes–MonacoLigue 1 · 2023-24766.9
Klubb3. desember · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2023-24586.9
Klubb30. november · Rennes–Maccabi HaifaEuropa League · 2023-24286.6
Klubb26. november · Rennes–ReimsLigue 1 · 2023-24146.6
Klubb12. november · Rennes–LyonLigue 1 · 2023-24456.3
Klubb9. november · Rennes–PanathinaikosEuropa League · 2023-24286.3
Klubb5. november · Rennes–NiceLigue 1 · 2023-241–
Klubb29. oktober · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24146.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.