Portrett av Álvaro Djaló Dias Fernandes
Spillerprofil · komplett datakort

Álvaro Djaló

Fullt navn: Álvaro Djaló Dias Fernandes

AngrepTilgjengelig
Født16. august 1999 · 27 årNasjonalitetSpaniaHøyde175 cmVekt73 kg
65Kamper
1 891Minutter
9Mål
0Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Plzen6.6Real Be6.9Rayo Va6.3Rangers6.2Real Ma6.7Manches6.9Real So6.7Manches6.2Alaves6.5Barcelo
  1. Real Madrid6.2 vurdering
    20. apr. 2025 · 62 min
  2. Manchester United6.7 vurdering
    1. mai 2025 · 8 min
  3. Real Sociedad6.9 vurdering
    4. mai 2025 · 28 min
  4. Manchester United6.7 vurdering
    8. mai 2025 · 62 min
  5. Alaves6.2 vurdering
    11. mai 2025 · 55 min
  6. Barcelona6.5 vurdering
    27. aug. 2026 · 12 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,790,730,10MINUTTER2292022-237412023-249092024-25
  1. 2022-230,79 målpoeng / 90
    229 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,73 målpoeng / 90
    741 min · 6 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,10 målpoeng / 90
    909 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-237 kamper · 229 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,79/90
  • 2023-2411 kamper · 741 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,73/90
  • 2024-2542 kamper · 909 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 12 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Athletic Club logoLa LigaKlubb · Athletic Club · 2026-276.50
Kamper
1
Minutter
12
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAthletic Club
    12 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaAthletic Club
–

Skudd / 90

La LigaAthletic Club
–

Skudd på mål

La LigaAthletic Club
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAthletic Club
–

Vellykkede driblinger

La LigaAthletic Club
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Athletic Club · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
1

Ball og forsvar

Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAthletic Club
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaAthletic Club
–

Skudd / 90

La LigaAthletic Club
–

Skudd på mål

La LigaAthletic Club
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAthletic Club
–

Vellykkede driblinger

La LigaAthletic Club
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Athletic Club · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-252 turneringer · 42 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaAthletic Club
    657 min · 72,3 %
  • UEFA Europa LeagueAthletic Club
    252 min · 27,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaAthletic Club
0,14
UEFA Europa LeagueAthletic Club
–

Skudd / 90

La LigaAthletic Club
1,23
UEFA Europa LeagueAthletic Club
1,43

Skudd på mål

La LigaAthletic Club
33,3 %
UEFA Europa LeagueAthletic Club
25 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAthletic Club
0,55
UEFA Europa LeagueAthletic Club
0,71

Vellykkede driblinger

La LigaAthletic Club
42,4 %
UEFA Europa LeagueAthletic Club
27,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Athletic Club · Attacker

Spilletid

Kamper
29
Fra start
20
Minutter
657
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
1
Dueller
114
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
19
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Athletic Club · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
6
Minutter
252
Innbytter
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,48

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
54
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
2
Dueller
64
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 11 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSC Braga
    611 min · 82,5 %
  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    130 min · 17,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
1,18
UEFA Europa LeagueSC Braga
6,23

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSC Braga
75 %
UEFA Europa LeagueSC Braga
77,8 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
1,33
UEFA Europa LeagueSC Braga
1,38

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSC Braga
63,6 %
UEFA Europa LeagueSC Braga
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · SC Braga · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
611
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
5
Skudd
8
Skudd på mål
6
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
1
Dueller
79
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
130
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
1
Skudd
9
Skudd på mål
7
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Dueller
26
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    135 min · 59 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
    94 min · 41 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
2,67
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
1,91

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueSC Braga
25 %
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
0,67
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
0,96

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueSC Braga
80 %
UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
135
Innbytter
4
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
23
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · SC Braga · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
94
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Al-Gharafa → Athletic Clubman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  2. →Athletic Club → Al-Gharafaman 28. juli 2025Lån
  3. →Athletic Club → Al-Gharafasøn 27. juli 2025Lån
  4. →SC Braga → Athletic Clubman 1. juli 2024€ 15M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

65 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb10. oktober · Athletic Club–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-270–
Klubb19. september · Athletic Club–AlavesLa Liga · 2026-270–
Klubb12. september · Athletic Club–ElcheLa Liga · 2026-270–
Klubb30. august · Athletic Club–Celta VigoLa Liga · 2026-27––
Klubb27. august · Athletic Club–BarcelonaLa Liga · 2026-27126.5
Klubb22. august · Athletic Club–SevillaLa Liga · 2026-27––
Klubb25. mai · Athletic Club–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
Klubb18. mai · Athletic Club–ValenciaLa Liga · 2024-25––
Klubb11. mai · Athletic Club–AlavesLa Liga · 2024-25556.2
Klubb8. mai · Athletic Club–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25626.7
Klubb4. mai · Athletic Club–Real SociedadLa Liga · 2024-25286.9
Klubb1. mai · Athletic Club–Manchester UnitedEuropa League · 2024-2586.7
Klubb23. april · Athletic Club–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
Klubb20. april · Athletic Club–Real MadridLa Liga · 2024-25626.2
Klubb17. april · Athletic Club–RangersEuropa League · 2024-2586.3
Klubb13. april · Athletic Club–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25596.9
Klubb10. april · Athletic Club–RangersEuropa League · 2024-25––
Klubb6. april · Athletic Club–VillarrealLa Liga · 2024-25––
Klubb30. mars · Athletic Club–OsasunaLa Liga · 2024-25––
Klubb16. mars · Athletic Club–SevillaLa Liga · 2024-25––
Klubb13. mars · Athletic Club–AS RomaEuropa League · 2024-25––
Klubb2. februar · Athletic Club–Real BetisLa Liga · 2024-25116.6
Klubb30. januar · Athletic Club–PlzenEuropa League · 2024-25206.6
Klubb22. januar · Athletic Club–BeşiktaşEuropa League · 2024-25116.3
Klubb19. januar · Athletic Club–Celta VigoLa Liga · 2024-25––
Klubb21. desember · Athletic Club–OsasunaLa Liga · 2024-25––
Klubb15. desember · Athletic Club–AlavesLa Liga · 2024-25126.3
Klubb11. desember · Athletic Club–FenerbahçeEuropa League · 2024-25––
Klubb8. desember · Athletic Club–VillarrealLa Liga · 2024-25––
Klubb4. desember · Athletic Club–Real MadridLa Liga · 2024-25––
Klubb1. desember · Athletic Club–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25266.3
Klubb28. november · Athletic Club–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25––
Klubb24. november · Athletic Club–Real SociedadLa Liga · 2024-25607.0
Klubb10. november · Athletic Club–ValladolidLa Liga · 2024-25456.6
Klubb7. november · Athletic Club–LudogoretsEuropa League · 2024-25566.5
Klubb3. november · Athletic Club–Real BetisLa Liga · 2024-25657.0
Klubb28. oktober · Athletic Club–MallorcaLa Liga · 2024-25336.7
Klubb24. oktober · Athletic Club–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25276.7
Klubb19. oktober · Athletic Club–EspanyolLa Liga · 2024-25176.5
Klubb6. oktober · Athletic Club–GironaLa Liga · 2024-25316.7
Klubb3. oktober · Athletic Club–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25––
Klubb29. september · Athletic Club–SevillaLa Liga · 2024-25––
Klubb26. september · Athletic Club–AS RomaEuropa League · 2024-25606.2
Klubb22. september · Athletic Club–Celta VigoLa Liga · 2024-25137.21
Klubb19. september · Athletic Club–LeganesLa Liga · 2024-25566.7
Klubb15. september · Athletic Club–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
Klubb31. august · Athletic Club–Atletico MadridLa Liga · 2024-25266.3
Klubb28. august · Athletic Club–ValenciaLa Liga · 2024-25586.5
Klubb22. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24758.31
Klubb15. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24566.6
Klubb29. november · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24827.21
Klubb8. november · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24776.2
Klubb24. oktober · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24907.91
Klubb3. oktober · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24836.5
Klubb20. september · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24776.7
Klubb29. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24657.9
Klubb23. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24247.61
Klubb23. februar · SC Braga–FiorentinaConference League · 2022-23727.21
Klubb16. februar · SC Braga–FiorentinaConference League · 2022-23226.2
Klubb3. november · SC Braga–Malmo FFEuropa League · 2022-23457.31
Klubb27. oktober · SC Braga–Union BerlinEuropa League · 2022-231–
Klubb13. oktober · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23––
Klubb6. oktober · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-231–
Klubb15. september · SC Braga–Union BerlinEuropa League · 2022-23616.6
Klubb8. september · SC Braga–Malmo FFEuropa League · 2022-23296.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Álvaro Djaló: statistikk, kamper og karriere | Coro