Portrett av Mohamed-Ali Cho
Spillerprofil · komplett datakort

Mohamed-Ali Cho

AngrepTilgjengelig
Født19. januar 2004 · 22 årNasjonalitetFrankrikeHøyde181 cmVekt66 kg
205Kamper
8 132Minutter
16Mål
13Målgivende
0,32Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,660,4
Skudd / 90
04
3,311,27
Skudd på mål
0100
80 %55,2 %
Vellykkede driblinger
0100
–32,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Metz6.5Saint E6.5Saint E6.7Lorient6.5Coventr6.5Aston V6.8Chelsea7.5Newcast7.2Brentfo6.5Ipswich
  1. Coventry6.5 vurdering
    29. aug. 2026 · 7 min
  2. Aston Villa6.5 vurdering
    5. sep. 2026 · 8 min
  3. Chelsea6.8 vurdering
    12. sep. 2026 · 30 min
  4. Newcastle7.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 27 min
  5. Brentford7.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 25 min
  6. Ipswich6.5 vurdering
    31. okt. 2026 · 30 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,240,390,220,390,400,66MINUTTER3282020-211 8472021-226942022-231 2402023-241 8282024-252 0502025-261362026-27
  1. 2021-220,24 målpoeng / 90
    1 847 min · 4 mål · 1 målgivende
  2. 2022-230,39 målpoeng / 90
    694 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 2023-240,22 målpoeng / 90
    1 240 min · 1 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,39 målpoeng / 90
    1 828 min · 4 mål · 4 målgivende
  5. 2025-260,40 målpoeng / 90
    2 050 min · 5 mål · 4 målgivende
  6. 2026-270,66 målpoeng / 90
    136 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-2121 kamper · 328 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2232 kamper · 1 847 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 2022-2328 kamper · 694 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,39/90
  • 2023-2438 kamper · 1 240 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,22/90
  • 2024-2535 kamper · 1 828 min · 4 mål · 4 målgivende · 0,39/90
  • 2025-2633 kamper · 2 050 min · 5 mål · 4 målgivende · 0,40/90
  • 2026-277 kamper · 136 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,66/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Hull City logoPremier LeagueKlubb · Hull City · 2026-276.90
Kamper
6
Minutter
127
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
68
Nice logoLigue 1Klubb · Nice · 2026-276.70
Kamper
1
Minutter
9
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueHull City
    127 min · 93,4 %Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Nice
    9 min · 6,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueHull City
0,71
Ligue 1Nice
–

Skudd / 90

Premier LeagueHull City
3,54
Ligue 1Nice
–

Skudd på mål

Premier LeagueHull City
80 %
Ligue 1Nice
–

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueHull City
3,54
Ligue 1Nice
–

Vellykkede driblinger

Premier LeagueHull City
–
Ligue 1Nice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Hull City · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
127
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 33 kamper · 5 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 789 min · 87,3 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    261 min · 12,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,35
UEFA Europa LeagueNice
0,69

Skudd / 90

Ligue 1Nice
1,26
UEFA Europa LeagueNice
1,38

Skudd på mål

Ligue 1Nice
56 %
UEFA Europa LeagueNice
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
1,21
UEFA Europa LeagueNice
1,03

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice
32,7 %
UEFA Europa LeagueNice
31,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker · nr. 25

Spilletid

Draktnummer
25
Kamper
26
Fra start
22
Minutter
1 789
Innbytter
4
Byttet ut
18
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
4
Målgivende
3
Skudd
25
Skudd på mål
14
Pasninger
483
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
55
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
16
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
224
Vunne dueller
83
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
33
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Attacker · nr. 25

Spilletid

Draktnummer
25
Kamper
7
Fra start
3
Minutter
261
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
49
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
2
Dueller
37
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 35 kamper · 4 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 635 min · 89,4 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    193 min · 10,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,39
UEFA Europa LeagueNice
0,47

Skudd / 90

Ligue 1Nice
1,54
UEFA Europa LeagueNice
0,93

Skudd på mål

Ligue 1Nice
53,6 %
UEFA Europa LeagueNice
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
1,65
UEFA Europa LeagueNice
2,33

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice
32,8 %
UEFA Europa LeagueNice
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker

Spilletid

Kamper
29
Fra start
24
Minutter
1 635
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
28
Skudd på mål
15
Pasninger
428
Nøkkelpasninger
30
Driblinger
61
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
200
Vunne dueller
87
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
41
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
193
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
26
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 38 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    863 min · 69,6 %
  • La LigaReal Sociedad
    247 min · 19,9 %
  • UEFA Champions LeagueReal Sociedad
    130 min · 10,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,31
La LigaReal Sociedad
–
UEFA Champions LeagueReal Sociedad
–

Skudd / 90

Ligue 1Nice
1,36
La LigaReal Sociedad
1,09
UEFA Champions LeagueReal Sociedad
0,69

Skudd på mål

Ligue 1Nice
46,2 %
La LigaReal Sociedad
–
UEFA Champions LeagueReal Sociedad
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
1,46
La LigaReal Sociedad
0,36
UEFA Champions LeagueReal Sociedad
0,69

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice
45,7 %
La LigaReal Sociedad
43,8 %
UEFA Champions LeagueReal Sociedad
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
11
Minutter
863
Innbytter
6
Byttet ut
11
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
6
Pasninger
223
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
3
Dueller
127
Vunne dueller
55
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
22
Frispark begått
17
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Real Sociedad · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
7
Minutter
247
Innbytter
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Skudd
3
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
45
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Real Sociedad · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
130
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
15
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 28 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaReal Sociedad
    582 min · 83,9 %
  • UEFA Europa LeagueReal Sociedad
    112 min · 16,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaReal Sociedad
0,46
UEFA Europa LeagueReal Sociedad
–

Skudd / 90

La LigaReal Sociedad
3,09
UEFA Europa LeagueReal Sociedad
0,8

Skudd på mål

La LigaReal Sociedad
60 %
UEFA Europa LeagueReal Sociedad
100 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaReal Sociedad
1,08
UEFA Europa LeagueReal Sociedad
–

Vellykkede driblinger

La LigaReal Sociedad
47,1 %
UEFA Europa LeagueReal Sociedad
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Real Sociedad · Attacker

Spilletid

Kamper
24
Fra start
12
Minutter
582
Innbytter
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
20
Skudd på mål
12
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
34
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
2
Dueller
105
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Real Sociedad · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
112
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
28
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 32 kamper · 4 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    1 847 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
0,24

Skudd / 90

Ligue 1Angers
1,66

Skudd på mål

Ligue 1Angers
47,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,68

Vellykkede driblinger

Ligue 1Angers
43,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Attacker

Spilletid

Kamper
32
Fra start
21
Minutter
1 847
Innbytter
11
Byttet ut
19
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
34
Skudd på mål
16
Pasninger
287
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
58
Vellykkede driblinger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
8
Dueller
258
Vunne dueller
94
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
44
Frispark begått
32
Gule kort
4
Gulrøde kort
2
Røde kort
0
2020-211 turnering · 21 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    328 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers
–

Skudd / 90

Ligue 1Angers
1,92

Skudd på mål

Ligue 1Angers
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers
0,55

Vellykkede driblinger

Ligue 1Angers
45,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
1
Minutter
328
Innbytter
20
Byttet ut
1
På benken
30
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
68
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Real Sociedad → Niceman 8. januar 2024€ 10M
  2. →Angers → Real Sociedadfre 1. juli 2022€ 12M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Hull City–IpswichPremier League · 2026-27306.5
Klubb25. oktober · Hull City–BrentfordPremier League · 2026-27257.2
Klubb19. september · Hull City–NewcastlePremier League · 2026-27277.51
Klubb12. september · Hull City–ChelseaPremier League · 2026-27306.8
Klubb5. september · Hull City–Aston VillaPremier League · 2026-2786.5
Klubb29. august · Hull City–CoventryPremier League · 2026-2776.5
Klubb22. august · Nice–LorientLigue 1 · 2026-2796.7
Klubb29. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26456.5
Klubb26. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2025-26636.5
Klubb17. mai · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26457.0
Klubb10. mai · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26766.7
Klubb2. mai · Nice–LensLigue 1 · 2025-26716.2
Klubb26. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-26676.5
Klubb18. april · Nice–LilleLigue 1 · 2025-26836.9
Klubb12. april · Nice–Le HavreLigue 1 · 2025-26816.5
Klubb4. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2025-26456.3
Klubb8. mars · Nice–RennesLigue 1 · 2025-26456.3
Klubb1. mars · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.0
Klubb22. februar · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26907.21
Klubb15. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26746.7
Klubb1. februar · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26676.7
Klubb25. januar · Nice–NantesLigue 1 · 2025-26898.92
Klubb22. januar · Nice–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26627.51
Klubb17. januar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2025-26456.6
Klubb3. januar · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.6
Klubb14. desember · Nice–LensLigue 1 · 2025-26906.7
Klubb11. desember · Nice–SC BragaEuropa League · 2025-26216.5
Klubb7. desember · Nice–AngersLigue 1 · 2025-26775.9
Klubb30. november · Nice–LorientLigue 1 · 2025-26766.9
Klubb27. november · Nice–FC PortoEuropa League · 2025-26686.6
Klubb21. november · Nice–MarseilleLigue 1 · 2025-26778.21
Klubb9. november · Nice–MetzLigue 1 · 2025-26797.71
Klubb6. november · Nice–SC FreiburgEuropa League · 2025-26456.5
Klubb23. oktober · Nice–Celta VigoEuropa League · 2025-26457.61
Klubb18. oktober · Nice–LyonLigue 1 · 2025-26736.3
Klubb5. oktober · Nice–MonacoLigue 1 · 2025-26726.91
Klubb2. oktober · Nice–FenerbahçeEuropa League · 2025-26106.3
Klubb28. september · Nice–Paris FCLigue 1 · 2025-26686.91
Klubb24. september · Nice–AS RomaEuropa League · 2025-26106.9
Klubb20. september · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26116.7
Klubb17. mai · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25––
Klubb10. mai · Nice–RennesLigue 1 · 2024-2586.3
Klubb2. mai · Nice–ReimsLigue 1 · 2024-25137.2
Klubb25. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
Klubb20. april · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25227.3
Klubb4. april · Nice–NantesLigue 1 · 2024-25626.6
Klubb29. mars · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25676.6
Klubb14. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25226.3
Klubb9. mars · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25666.7
Klubb1. mars · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25797.31
Klubb23. februar · Nice–MontpellierLigue 1 · 2024-25767.2
Klubb16. februar · Nice–Le HavreLigue 1 · 2024-25897.2
Klubb8. februar · Nice–LensLigue 1 · 2024-25687.01
Klubb2. februar · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25897.3
Klubb30. januar · Nice–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25126.6
Klubb26. januar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25817.21
Klubb23. januar · Nice–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25677.2
Klubb17. januar · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25776.2
Klubb11. januar · Nice–ReimsLigue 1 · 2024-25177.31
Klubb3. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2024-25196.3
Klubb1. desember · Nice–LyonLigue 1 · 2024-25456.91
Klubb28. november · Nice–RangersEuropa League · 2024-25216.6
Klubb24. november · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2024-25886.7
Klubb10. november · Nice–LilleLigue 1 · 2024-25756.7
Klubb7. november · Nice–TwenteEuropa League · 2024-25456.61
Klubb2. november · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25777.2
Klubb27. oktober · Nice–MonacoLigue 1 · 2024-25617.2
Klubb24. oktober · Nice–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25267.0
Klubb6. oktober · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25776.9
Klubb3. oktober · Nice–LazioEuropa League · 2024-25226.3
Klubb20. september · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25777.61
Klubb14. september · Nice–MarseilleLigue 1 · 2024-25696.6
Klubb1. september · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25686.3
Klubb25. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25787.3
Klubb18. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25657.51
Klubb19. mai · Nice–LilleLigue 1 · 2023-24156.9
Klubb15. mai · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24587.01
Klubb10. mai · Nice–Le HavreLigue 1 · 2023-24826.9
Klubb28. april · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2023-24707.2
Klubb24. april · Nice–MarseilleLigue 1 · 2023-24826.5
Klubb19. april · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24596.7
Klubb7. april · Nice–ReimsLigue 1 · 2023-24616.6
Klubb31. mars · Nice–NantesLigue 1 · 2023-24596.9
Klubb16. mars · Nice–LensLigue 1 · 2023-24618.22
Klubb8. mars · Nice–MontpellierLigue 1 · 2023-24176.6
Klubb3. mars · Nice–ToulouseLigue 1 · 2023-24136.6
Klubb25. februar · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2023-24737.6
Klubb16. februar · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24817.2
Klubb11. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2023-24156.7
Klubb4. februar · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24266.3
Klubb27. januar · Nice–MetzLigue 1 · 2023-24666.6
Klubb13. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2023-24266.9
Klubb2. januar · Real Sociedad–AlavesLa Liga · 2023-24––
Klubb21. desember · Real Sociedad–CadizLa Liga · 2023-24––
Klubb17. desember · Real Sociedad–Real BetisLa Liga · 2023-24––
Klubb2. desember · Real Sociedad–OsasunaLa Liga · 2023-24––
Klubb29. november · Real Sociedad–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24746.2
Klubb26. november · Real Sociedad–SevillaLa Liga · 2023-24146.5
Klubb11. november · Real Sociedad–AlmeriaLa Liga · 2023-24166.7
Klubb8. november · Real Sociedad–BenficaChampions League · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.