Portrett av Siebe Van der Heyden
Spillerprofil · komplett datakort

Siebe Van der Heyden

ForsvarTilgjengelig
Født30. mai 1998 · 28 årNasjonalitetBelgiaHøyde185 cmVekt76 kg
72Kamper
2 379Minutter
1Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,6
1,332,12

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.71899 Ho6.2Bayern 6.9Holstei6.6Bayer L7.3Werder 5.2VfB Stu6.6VfL Boc7.5Aarhus7.9SC Brag7.3Lommel
  1. Werder Bremen7.3 vurdering
    27. apr. 2025 · 88 min
  2. VfB Stuttgart5.2 vurdering
    3. mai 2025 · 57 min
  3. VfL Bochum6.6 vurdering
    17. mai 2025 · 33 min
  4. Aarhus7.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 45 min
  5. SC Braga7.9 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. Lommel United7.3 vurdering
    31. okt. 2026 · 85 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,090,000,00MINUTTER9002022-232872023-249722024-258520261352026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    287 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,09 målpoeng / 90
    972 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20260,00 målpoeng / 90
    85 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    135 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2311 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-246 kamper · 287 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2515 kamper · 972 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 20261 kamper · 85 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 135 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Belgia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Gent logoConference LeagueKlubb · Gent · 2026-277.77
Kamper
2
Minutter
135
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
94
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueGent
    135 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Conference LeagueGent
1,33

Brudd / 90

Conference LeagueGent
–

Blokkeringer / 90

Conference LeagueGent
–

Vunne dueller

Conference LeagueGent
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueGent
94 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Gent · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
7,77

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94 %
Taklinger
2
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueGent
    85 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueGent
2,12

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueGent
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueGent
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueGent
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueGent
82,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Gent · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
85
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
75
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,7 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 15 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC St. Pauli
    876 min · 90,1 %
  • La LigaMallorca
    96 min · 9,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaFC St. Pauli
1,75
La LigaMallorca
0,94

Brudd / 90

BundesligaFC St. Pauli
1,54
La LigaMallorca
1,88

Blokkeringer / 90

BundesligaFC St. Pauli
0,41
La LigaMallorca
–

Vunne dueller

BundesligaFC St. Pauli
55 %
La LigaMallorca
40 %

Pasningspresisjon

BundesligaFC St. Pauli
–
La LigaMallorca
57 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC St. Pauli · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
876
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
445
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
15
Dueller
109
Vunne dueller
60
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
16
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
96
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaMallorca
    287 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaMallorca
3,14

Brudd / 90

La LigaMallorca
2,2

Blokkeringer / 90

La LigaMallorca
0,31

Vunne dueller

La LigaMallorca
52,9 %

Pasningspresisjon

La LigaMallorca
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Mallorca · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
287
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
28
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
92
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
34
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2022-232 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    720 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,13
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
0,13
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
61,1 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
42 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
395
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
16
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
72
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOostende
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueOostende
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOostende
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOostende
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Oostende · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Mallorca → Gentfre 25. juli 2025Permanent overgang
  2. →Mallorca → Genttor 24. juli 2025Permanent overgang
  3. →Mallorca → Gentons 23. juli 2025Permanent overgang
  4. →FC St. Pauli → Mallorcatir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  5. →St. Pauli → Mallorcasøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  6. →FC St. Pauli → Mallorcasøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  7. →Mallorca → FC St. Paulitor 30. januar 2025Lån
  8. →Union St. Gilloise → Mallorcatir 18. juli 2023€ 2.5M
  9. →Oostende → FC Eindhovenons 1. august 2018Ikke oppgitt
  10. →Anderlecht → Oostendefre 1. juli 2016Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

72 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Gent–Lommel UnitedJupiler Pro League · 2026857.3
Klubb22. oktober · Gent–SC BragaConference League · 2026-27907.9
Klubb15. oktober · Gent–AarhusConference League · 2026-27457.5
Klubb17. mai · FC St. Pauli–VfL BochumBundesliga · 2024-25336.6
Klubb3. mai · FC St. Pauli–VfB StuttgartBundesliga · 2024-25575.2
Klubb27. april · FC St. Pauli–Werder BremenBundesliga · 2024-25887.3
Klubb20. april · FC St. Pauli–Bayer LeverkusenBundesliga · 2024-25906.6
Klubb12. april · FC St. Pauli–Holstein KielBundesliga · 2024-25266.9
Klubb29. mars · FC St. Pauli–Bayern MünchenBundesliga · 2024-25906.2
Klubb14. mars · FC St. Pauli–1899 HoffenheimBundesliga · 2024-25736.7
Klubb8. mars · FC St. Pauli–VfL WolfsburgBundesliga · 2024-25907.31
Klubb1. mars · FC St. Pauli–Borussia DortmundBundesliga · 2024-25906.9
Klubb22. februar · FC St. Pauli–FSV Mainz 05Bundesliga · 2024-25906.7
Klubb15. februar · FC St. Pauli–SC FreiburgBundesliga · 2024-25827.0
Klubb9. februar · FC St. Pauli–RB LeipzigBundesliga · 2024-25576.5
Klubb1. februar · FC St. Pauli–FC AugsburgBundesliga · 2024-25106.3
Klubb25. januar · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2024-25––
Klubb20. januar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2024-25––
Klubb21. desember · Mallorca–GetafeLa Liga · 2024-25––
Klubb14. desember · Mallorca–GironaLa Liga · 2024-25116.3
Klubb6. desember · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2024-25906.9
Klubb3. desember · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
Klubb29. november · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2024-25––
Klubb23. november · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
Klubb10. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
Klubb1. november · Mallorca–AlavesLa Liga · 2024-25––
Klubb28. oktober · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
Klubb31. august · Mallorca–LeganesLa Liga · 2024-25––
Klubb27. august · Mallorca–SevillaLa Liga · 2024-25––
Klubb24. august · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2024-25––
Klubb18. august · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2024-25––
Klubb14. mai · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24––
Klubb4. mai · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24––
Klubb28. april · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24––
Klubb22. april · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24––
Klubb30. mars · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24––
Klubb16. mars · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24––
Klubb8. mars · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24––
Klubb18. februar · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24––
Klubb11. februar · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24––
Klubb2. februar · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24––
Klubb27. januar · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24––
Klubb20. januar · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24––
Klubb13. januar · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24106.6
Klubb3. januar · Mallorca–Real MadridLa Liga · 2023-24456.2
Klubb21. desember · Mallorca–OsasunaLa Liga · 2023-24––
Klubb17. desember · Mallorca–AlmeriaLa Liga · 2023-24––
Klubb9. desember · Mallorca–SevillaLa Liga · 2023-24––
Klubb3. desember · Mallorca–AlavesLa Liga · 2023-24––
Klubb29. november · Mallorca–CadizLa Liga · 2023-24––
Klubb25. november · Mallorca–Atletico MadridLa Liga · 2023-24––
Klubb4. november · Mallorca–Real BetisLa Liga · 2023-24––
Klubb28. oktober · Mallorca–GetafeLa Liga · 2023-24––
Klubb21. oktober · Mallorca–Real SociedadLa Liga · 2023-24––
Klubb7. oktober · Mallorca–ValenciaLa Liga · 2023-24––
Klubb30. september · Mallorca–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24––
Klubb26. september · Mallorca–BarcelonaLa Liga · 2023-24136.5
Klubb23. september · Mallorca–GironaLa Liga · 2023-24455.9
Klubb16. september · Mallorca–Celta VigoLa Liga · 2023-24897.2
Klubb3. september · Mallorca–Athletic ClubLa Liga · 2023-24907.5
Klubb26. august · Mallorca–Granada CFLa Liga · 2023-24––
Klubb18. august · Mallorca–VillarrealLa Liga · 2023-24––
Klubb12. august · Mallorca–Las PalmasLa Liga · 2023-24––
Klubb13. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23907.0
Klubb16. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.0
Klubb9. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23906.3
Klubb3. november · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23––
Klubb27. oktober · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23907.2
Klubb13. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23906.7
Klubb6. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23906.9
Klubb15. september · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23906.6
Klubb8. september · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.