Portrett av Jonathan Castro Otto
Spillerprofil · komplett datakort

Jonathan Castro Otto

Også registrert som Jonny Castro

ForsvarTilgjengelig
Født3. mars 1994 · 32 årNasjonalitetSpaniaHøyde175 cmVekt70 kg
272Kamper
20 125Minutter
8Mål
10Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,5
1,882,01
Brudd / 90
01,5
–1,2
Blokkeringer / 90
01
–0,42
Vunne dueller
0100
–54 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Elche7.0Getafe6.9Rayo Va7.5Villarr6.9Osasuna7.1Racing 6.4Athleti6.4Atletic6.5Celta V5.4Barcelo
  1. Osasuna6.9 vurdering
    6. sep. 2026 · 80 min
  2. Racing Santander7.1 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  3. Athletic Club6.4 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  4. Atletico Madrid6.4 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  5. Celta Vigo6.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 62 min
  6. Barcelona5.4 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,080,080,100,130,000,180,070,000,110,000,00MINUTTER3 3082016-173 2032017-181 7152018-193 5652019-205012020-211 0232021-221 2622022-232122023-241 5742024-252 9982025-267642026-27
  1. 2021-220,18 målpoeng / 90
    1 023 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,07 målpoeng / 90
    1 262 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    212 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,11 målpoeng / 90
    1 574 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    2 998 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    764 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1742 kamper · 3 308 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,08/90
  • 2017-1836 kamper · 3 203 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2018-1920 kamper · 1 715 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,10/90
  • 2019-2046 kamper · 3 565 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,13/90
  • 2020-217 kamper · 501 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2213 kamper · 1 023 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2022-2318 kamper · 1 262 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2023-2412 kamper · 212 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2520 kamper · 1 574 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,11/90
  • 2025-2634 kamper · 2 998 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-279 kamper · 764 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Alaves logoLa LigaKlubb · Alaves · 2026-276.69
Kamper
9
Minutter
764
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85.84905660377359
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAlaves
    764 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaAlaves
1,88

Brudd / 90

La LigaAlaves
–

Blokkeringer / 90

La LigaAlaves
–

Vunne dueller

La LigaAlaves
–

Pasningspresisjon

La LigaAlaves
85,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Alaves · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
764
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
318
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,8 %
Taklinger
16
Vunne dueller
28

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 34 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAlaves
    2 998 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaAlaves
2,01

Brudd / 90

La LigaAlaves
1,2

Blokkeringer / 90

La LigaAlaves
0,42

Vunne dueller

La LigaAlaves
54 %

Pasningspresisjon

La LigaAlaves
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Alaves · Defender · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
34
Fra start
34
Minutter
2 998
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
1 759
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
35
Vellykkede driblinger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
67
Blokkeringer
14
Brudd
40
Dueller
276
Vunne dueller
149
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
37
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePAOK
    787 min · 50 %
  • UEFA Europa LeaguePAOK
    787 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
2,29
UEFA Europa LeaguePAOK
2,29

Brudd / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
1,6
UEFA Europa LeaguePAOK
1,6

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeaguePAOK
0,23
UEFA Europa LeaguePAOK
0,23

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePAOK
51,1 %
UEFA Europa LeaguePAOK
51,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePAOK
–
UEFA Europa LeaguePAOK
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
787
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
412
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
14
Dueller
88
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
787
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
412
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
14
Dueller
88
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    201 min · 94,8 %
  • Premier LeagueWolves
    11 min · 5,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
3,58
Premier LeagueWolves
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
1,79
Premier LeagueWolves
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,45
Premier LeagueWolves
8,18

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
56 %
Premier LeagueWolves
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–
Premier LeagueWolves
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
201
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Pasninger
135
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
25
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
11
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 18 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    1 262 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,42

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,36

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
51,9 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
14
Minutter
1 262
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
692
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
34
Blokkeringer
5
Brudd
14
Dueller
158
Vunne dueller
82
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
13
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2021-221 turnering · 13 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    1 023 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,2

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,14

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,26

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
53,7 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
10
Minutter
1 023
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
507
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
3
Brudd
13
Dueller
123
Vunne dueller
66
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    501 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
1,98

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,62

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,54

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
51,7 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
501
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
182
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
58
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 46 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueWolves
    2 891 min · 81,1 %
  • UEFA Europa LeagueWolves
    674 min · 18,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,83
UEFA Europa LeagueWolves
1,47

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,65
UEFA Europa LeagueWolves
1,2

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,31
UEFA Europa LeagueWolves
0,13

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
46,9 %
UEFA Europa LeagueWolves
100 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–
UEFA Europa LeagueWolves
69 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
33
Minutter
2 891
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
5
Pasninger
1 087
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
71
Vellykkede driblinger
32
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
91
Blokkeringer
10
Brudd
53
Dueller
397
Vunne dueller
186
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
34
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
674
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
121
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 20 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    1 715 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
4,15

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
3,15

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,42

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
51,4 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender

Spilletid

Kamper
20
Fra start
20
Minutter
1 715
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
1 075
Nøkkelpasninger
31
Driblinger
60
Vellykkede driblinger
30
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
79
Blokkeringer
8
Brudd
60
Dueller
352
Vunne dueller
181
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
34
Frispark begått
23
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 36 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaCelta Vigo
    3 203 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaCelta Vigo
2,87

Brudd / 90

La LigaCelta Vigo
2,61

Blokkeringer / 90

La LigaCelta Vigo
0,22

Vunne dueller

La LigaCelta Vigo
52,8 %

Pasningspresisjon

La LigaCelta Vigo
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Celta Vigo · Defender

Spilletid

Kamper
36
Fra start
36
Minutter
3 203
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
1 741
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
74
Vellykkede driblinger
45
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
102
Blokkeringer
8
Brudd
93
Dueller
415
Vunne dueller
219
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
37
Frispark begått
50
Gule kort
10
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 42 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaCelta Vigo
    2 206 min · 66,7 %
  • UEFA Europa LeagueCelta Vigo
    1 102 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaCelta Vigo
3,1
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
–

Brudd / 90

La LigaCelta Vigo
2,53
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
3,76

Blokkeringer / 90

La LigaCelta Vigo
0,24
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
–

Vunne dueller

La LigaCelta Vigo
53,8 %
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
54,3 %

Pasningspresisjon

La LigaCelta Vigo
–
UEFA Europa LeagueCelta Vigo
81 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Celta Vigo · Defender

Spilletid

Kamper
30
Fra start
23
Minutter
2 206
Innbytter
7
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
1 204
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
40
Vellykkede driblinger
25
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
76
Blokkeringer
6
Brudd
62
Dueller
251
Vunne dueller
135
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
28
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Celta Vigo · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 102
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
483
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Brudd
46
Dueller
116
Vunne dueller
63

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
11
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →PAOK → Alavesons 2. juli 2025Fri overgang
  2. →PAOK → Alavesman 30. juni 2025Fri overgang
  3. →Wolves → PAOKsøn 28. januar 2024Fri overgang
  4. →Atletico Madrid → Wolvestor 31. januar 2019€ 20.5M
  5. →Atletico Madrid → Wolvestor 26. juli 2018Lån
  6. →Celta Vigo → Atletico Madridons 25. juli 2018€ 7M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Alaves–BarcelonaLa Liga · 2026-27905.4
Klubb23. oktober · Alaves–MalagaLa Liga · 2026-270–
Klubb18. oktober · Alaves–Celta VigoLa Liga · 2026-27626.5
Klubb10. oktober · Alaves–Atletico MadridLa Liga · 2026-27906.4
Klubb19. september · Alaves–Athletic ClubLa Liga · 2026-27906.4
Klubb15. september · Alaves–ValenciaLa Liga · 2026-270–
Klubb12. september · Alaves–Racing SantanderLa Liga · 2026-27907.1
Klubb6. september · Alaves–OsasunaLa Liga · 2026-27806.9
Klubb28. august · Alaves–VillarrealLa Liga · 2026-27947.5
Klubb20. august · Alaves–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-27706.9
Klubb15. august · Alaves–GetafeLa Liga · 2026-27987.0
Klubb23. mai · Alaves–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
Klubb17. mai · Alaves–OviedoLa Liga · 2025-26––
Klubb13. mai · Alaves–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
Klubb9. mai · Alaves–ElcheLa Liga · 2025-26906.7
Klubb2. mai · Alaves–Athletic ClubLa Liga · 2025-26906.0
Klubb25. april · Alaves–MallorcaLa Liga · 2025-26906.9
Klubb21. april · Alaves–Real MadridLa Liga · 2025-26906.6
Klubb11. april · Alaves–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.0
Klubb5. april · Alaves–OsasunaLa Liga · 2025-26907.2
Klubb22. mars · Alaves–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.2
Klubb13. mars · Alaves–VillarrealLa Liga · 2025-26906.9
Klubb8. mars · Alaves–ValenciaLa Liga · 2025-26906.9
Klubb27. februar · Alaves–LevanteLa Liga · 2025-26907.0
Klubb23. februar · Alaves–GironaLa Liga · 2025-26906.7
Klubb8. februar · Alaves–GetafeLa Liga · 2025-26776.3
Klubb30. januar · Alaves–EspanyolLa Liga · 2025-26906.7
Klubb25. januar · Alaves–Real BetisLa Liga · 2025-26907.0
Klubb18. januar · Alaves–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.3
Klubb10. januar · Alaves–VillarrealLa Liga · 2025-26595.9
Klubb4. januar · Alaves–OviedoLa Liga · 2025-26907.0
Klubb20. desember · Alaves–OsasunaLa Liga · 2025-26905.9
Klubb14. desember · Alaves–Real MadridLa Liga · 2025-26906.9
Klubb6. desember · Alaves–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.9
Klubb29. november · Alaves–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.2
Klubb22. november · Alaves–Celta VigoLa Liga · 2025-26816.6
Klubb8. november · Alaves–GironaLa Liga · 2025-26906.9
Klubb2. november · Alaves–EspanyolLa Liga · 2025-26907.0
Klubb26. oktober · Alaves–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.9
Klubb20. oktober · Alaves–ValenciaLa Liga · 2025-26907.3
Klubb5. oktober · Alaves–ElcheLa Liga · 2025-26906.9
Klubb27. september · Alaves–MallorcaLa Liga · 2025-26816.9
Klubb24. september · Alaves–GetafeLa Liga · 2025-26906.3
Klubb20. september · Alaves–SevillaLa Liga · 2025-26906.3
Klubb13. september · Alaves–Athletic ClubLa Liga · 2025-26907.0
Klubb30. august · Alaves–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.3
Klubb22. august · Alaves–Real BetisLa Liga · 2025-26907.2
Klubb16. august · Alaves–LevanteLa Liga · 2025-26907.2
Klubb20. februar · PAOK–FCSBEuropa League · 2024-25906.9
Klubb13. februar · PAOK–FCSBEuropa League · 2024-25906.9
Klubb30. januar · PAOK–Real SociedadEuropa League · 2024-25906.3
Klubb23. januar · PAOK–Slavia PrahaEuropa League · 2024-25907.2
Klubb12. desember · PAOK–Ferencvarosi TCEuropa League · 2024-25907.91
Klubb28. november · PAOK–Rīgas FSEuropa League · 2024-25817.7
Klubb7. november · PAOK–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25906.3
Klubb24. oktober · PAOK–PlzenEuropa League · 2024-25766.0
Klubb3. oktober · PAOK–FCSBEuropa League · 2024-25––
Klubb25. september · PAOK–GalatasarayEuropa League · 2024-25906.2
Klubb18. april · PAOK–Club Brugge KVConference League · 2023-24906.9
Klubb11. april · PAOK–Club Brugge KVConference League · 2023-2496.7
Klubb14. mars · PAOK–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24126.7
Klubb7. mars · PAOK–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24906.0
Klubb27. november · Wolves–FulhamPremier League · 2023-24––
Klubb11. november · Wolves–TottenhamPremier League · 2023-24––
Klubb4. november · Wolves–Sheffield UnitedPremier League · 2023-24––
Klubb28. oktober · Wolves–NewcastlePremier League · 2023-24––
Klubb21. oktober · Wolves–BournemouthPremier League · 2023-24––
Klubb8. oktober · Wolves–Aston VillaPremier League · 2023-24––
Klubb30. september · Wolves–Manchester CityPremier League · 2023-24116.7
Klubb26. august · Wolves–EvertonPremier League · 2023-24––
Klubb18. mars · Wolves–LeedsPremier League · 2022-23845.91
Klubb12. mars · Wolves–NewcastlePremier League · 2022-23696.3
Klubb4. mars · Wolves–TottenhamPremier League · 2022-23907.0
Klubb1. mars · Wolves–LiverpoolPremier League · 2022-23––
Klubb24. februar · Wolves–FulhamPremier League · 2022-23––
Klubb18. februar · Wolves–BournemouthPremier League · 2022-23––
Klubb11. februar · Wolves–SouthamptonPremier League · 2022-23136.3
Klubb4. februar · Wolves–LiverpoolPremier League · 2022-23116.7
Klubb22. januar · Wolves–Manchester CityPremier League · 2022-23––
Klubb14. januar · Wolves–West HamPremier League · 2022-23––
Klubb4. januar · Wolves–Aston VillaPremier League · 2022-23––
Klubb31. desember · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2022-23256.6
Klubb5. november · Wolves–BrightonPremier League · 2022-23456.2
Klubb29. oktober · Wolves–BrentfordPremier League · 2022-23––
Klubb23. oktober · Wolves–LeicesterPremier League · 2022-23676.3
Klubb18. oktober · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2022-23––
Klubb15. oktober · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2022-23907.2
Klubb8. oktober · Wolves–ChelseaPremier League · 2022-23726.3
Klubb1. oktober · Wolves–West HamPremier League · 2022-23906.3
Klubb17. september · Wolves–Manchester CityPremier League · 2022-23905.9
Klubb3. september · Wolves–SouthamptonPremier League · 2022-23907.2
Klubb31. august · Wolves–BournemouthPremier League · 2022-23907.3
Klubb28. august · Wolves–NewcastlePremier League · 2022-23906.9
Klubb20. august · Wolves–TottenhamPremier League · 2022-23906.6
Klubb13. august · Wolves–FulhamPremier League · 2022-23787.2
Klubb6. august · Wolves–LeedsPremier League · 2022-23906.7
Klubb22. mai · Wolves–LiverpoolPremier League · 2021-22907.3
Klubb15. mai · Wolves–NorwichPremier League · 2021-22906.9
Klubb11. mai · Wolves–Manchester CityPremier League · 2021-22906.0
Klubb7. mai · Wolves–ChelseaPremier League · 2021-22906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jonathan Castro Otto: statistikk, kamper og karriere | Coro