Portrett av Andrej Kotnik
Spillerprofil · komplett datakort

Andrej Kotnik

MidtbaneTilgjengelig
Født4. august 1995 · 31 årNasjonalitetSloveniaHøyde189 cmVekt85 kg
22Kamper
1 100Minutter
2Mål
0Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0,77–
Pasningspresisjon
0100
72,7 %77 %
Taklinger / 90
02,2
–1,8

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Palermo6.5Lazio6.3AEK Ath6.3Legia W6.5Sigma O6.3Shelbou6.7AEK Ath6.5Slovan 6.2Slovan
  1. Legia Warszawa6.3 vurdering
    6. nov. 2025 · 9 min
  2. Sigma Olomouc6.5 vurdering
    27. nov. 2025 · 45 min
  3. Shelbourne6.3 vurdering
    18. des. 2025 · 18 min
  4. AEK Athens FC6.7 vurdering
    12. mars 2026 · 15 min
  5. Slovan Bratislava6.5 vurdering
    19. aug. 2026 · 37 min
  6. Slovan Bratislava6.2 vurdering
    26. aug. 2026 · 80 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,000,430,00MINUTTER1902016-174272019-20562021-222102022-231002025-26
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    190 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,21 målpoeng / 90
    427 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    56 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,43 målpoeng / 90
    210 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    100 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 190 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-207 kamper · 427 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 56 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 210 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2025-266 kamper · 100 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 117 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Slovenia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Celje logoChampions LeagueKlubb · Celje · 2026-276.29
Kamper
2
Minutter
117
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
72.72727272727273
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueCelje
    117 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueCelje
–

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueCelje
0,77

Pasningspresisjon

Champions LeagueCelje
72,7 %

Taklinger / 90

Champions LeagueCelje
–

Vunne dueller

Champions LeagueCelje
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Celje · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
117
Kaptein
Nei
Vurdering
6,29

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje
    100 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueCelje
77 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje
1,8

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueCelje
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Midfielder · nr. 17

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
6
Fra start
0
Minutter
100
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
49
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueKoper
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueKoper
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Koper · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    56 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
56
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaribor
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaribor
    423 min · 99,1 %
  • UEFA Europa LeagueMaribor
    4 min · 0,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
423
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
4
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ACrotone
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ACrotone
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie ACrotone
–

Pasningspresisjon

Serie ACrotone
–

Taklinger / 90

Serie ACrotone
–

Vunne dueller

Serie ACrotone
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Crotone · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGorica
    161 min · 84,7 %Lite datagrunnlag
  • Serie ACrotone
    29 min · 15,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGorica
–
Serie ACrotone
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGorica
–
Serie ACrotone
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGorica
–
Serie ACrotone
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGorica
–
Serie ACrotone
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGorica
–
Serie ACrotone
25 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gorica · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
161
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Crotone · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
29
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
9
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
8
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Dalian Huayi → Celjetir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Dalian Huayi → Celjesøn 22. juni 2025Fri overgang
  3. →Dalian Zhixing → Meizhou Kejiaons 1. januar 2025–
  4. →Meizhou Kejia → Dalian Zhixingons 28. februar 2024Lån
  5. →Koper → Meizhou Kejiaman 31. juli 2023Fri overgang
  6. →Maribor → Kopertor 3. februar 2022Fri overgang
  7. →Gorica → Mariborman 1. juli 2019Fri overgang
  8. →Formentera → Goricasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  9. →Gorica → Formenterasøn 7. januar 2018Lån
  10. →Gorica → Crotonetir 31. januar 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

13 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb26. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27806.2
Klubb19. august · Celje–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27376.5
Klubb19. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26––
Klubb12. mars · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26156.7
Klubb26. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26––
Klubb19. februar · Celje–DritaConference League · 2025-26––
Klubb18. desember · Celje–ShelbourneConference League · 2025-26186.3
Klubb11. desember · Celje–HNK RijekaConference League · 2025-262–
Klubb27. november · Celje–Sigma OlomoucConference League · 2025-26456.5
Klubb6. november · Celje–Legia WarszawaConference League · 2025-2696.3
Klubb2. oktober · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26116.3
Klubb28. mai · Crotone–LazioSerie A · 2016-1716.5
Klubb5. februar · Crotone–PalermoSerie A · 2016-17296.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.