Portrett av C. Schlüter
Spillerprofil · komplett datakort

C. Schlüter

KeeperTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
18Kamper
1 618Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
66,2 %60,9 %
Kampvurdering
510
7,596,65

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Barcelo6.5Barcelo5.0Manches6.9Hammarb7.3Atletic7.9Lyon W9.6Chelsea7.2Våleren6.5Juventu7.0Roma W
  1. Atletico Madrid W7.3 vurdering
    8. okt. 2025 · 90 min
  2. Lyon W7.9 vurdering
    15. okt. 2025 · 90 min
  3. Chelsea W9.6 vurdering
    11. nov. 2025 · 90 min
  4. Vålerenga7.2 vurdering
    19. nov. 2025 · 90 min
  5. Juventus W6.5 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  6. Roma W7.0 vurdering
    17. des. 2025 · 88 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER5402024-255382025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    538 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-256 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 538 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Landslag

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
St. Pölten W logoChampions League kvinnerKlubb · St. Pölten W · 2025-267.59
Kamper
6
Minutter
538
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
66.16915422885572
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSt. Pölten W
    538 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
66,2 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
7,59

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · St. Pölten W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
538
Kaptein
Nei
Vurdering
7,59

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
201

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,2 %
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSt. Pölten W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
60,9 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · St. Pölten W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
202

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSt. Pölten W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
51,8 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
7,80

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · St. Pölten W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
7,80

Angrep

Pasninger
251

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51,8 %
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. desember · St. Pölten W–Roma WChampions League kvinner · 2025-26887.0
Klubb9. desember · St. Pölten W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Klubb19. november · St. Pölten W–VålerengaChampions League kvinner · 2025-26907.2
Klubb11. november · St. Pölten W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-26909.6
Klubb15. oktober · St. Pölten W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26907.9
Klubb8. oktober · St. Pölten W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Klubb18. desember · St. Pölten W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb12. desember · St. Pölten W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25905.0
Klubb21. november · St. Pölten W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25906.5
Klubb12. november · St. Pölten W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25907.0
Klubb16. oktober · St. Pölten W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25907.0
Klubb9. oktober · St. Pölten W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25907.5
Klubb31. januar · St. Pölten W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.2
Klubb25. januar · St. Pölten W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24907.7
Klubb18. januar · St. Pölten W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24908.9
Klubb13. desember · St. Pölten W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24908.0
Klubb22. november · St. Pölten W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24908.3
Klubb14. november · St. Pölten W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
C. Schlüter: statistikk, kamper og karriere | Coro