Portrett av C. Endler
Spillerprofil · komplett datakort

C. Endler

KeeperTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
33Kamper
2 868Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
88,6 %84,3 %
Kampvurdering
510
6,796,72

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Arsenal6.2VfL Wol6.0Juventu6.9Manches6.9Atletic6.3VfL Wol7.7VfL Wol7.2Arsenal6.6Arsenal5.9Barcelo
  1. Atletico Madrid W6.9 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  2. VfL Wolfsburg W6.3 vurdering
    24. mars 2026 · 90 min
  3. VfL Wolfsburg W7.7 vurdering
    2. apr. 2026 · 120 min
  4. Arsenal W7.2 vurdering
    26. apr. 2026 · 90 min
  5. Arsenal W6.6 vurdering
    2. mai 2026 · 100 min
  6. Barcelona W5.9 vurdering
    23. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER9002024-259402025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    940 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 908 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-2510 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2610 kamper · 940 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Landslag

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Lyon W logoChampions League kvinnerKlubb · Lyon W · 2025-266.79
Kamper
10
Minutter
940
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
88.6178861788618
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    940 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
88,6 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueLyon W
6,79

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
940
Kaptein
Ja
Vurdering
6,79

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
246
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,6 %
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
84,3 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueLyon W
6,72

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Kaptein
Ja
Vurdering
6,72

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
255
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    908 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
73 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueLyon W
6,80

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
908
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Pasninger
248
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
66,7 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueLyon W
7,50

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Pasninger
27

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Paris Saint Germain W → Lyon Wtor 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26905.9
Klubb2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-261006.6
Klubb26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.2
Klubb2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-261207.7
Klubb24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.3
Klubb17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26906.0
Klubb11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.9
Klubb27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.2
Klubb19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.3
Klubb26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25906.3
Klubb18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25906.6
Klubb17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25906.2
Klubb13. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.0
Klubb8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24986.5
Klubb28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.7
Klubb27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb19. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24––
Klubb25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb21. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.7
Klubb13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24907.6
Klubb30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-231207.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
C. Endler: statistikk, kamper og karriere | Coro