Portrett av M. Fischer
Spillerprofil · komplett datakort

M. Fischer

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
14Kamper
1 046Minutter
0Mål
1Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,5
1,220,43
Pasningspresisjon
0100
84,5 %92,8 %
Taklinger / 90
03
2,431,29

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Lech Po6.9Hapoel 7.7Borac B7.2Borac B6.7Legia W6.2Legia W6.9Ilves7.2Ilves6.3Baník O6.6Baník O
  1. Legia Warszawa6.7 vurdering
    10. aug. 2023 · 23 min
  2. Legia Warszawa6.2 vurdering
    17. aug. 2023 · 28 min
  3. Ilves6.9 vurdering
    25. juli 2024 · 90 min
  4. Ilves7.2 vurdering
    31. juli 2024 · 120 min
  5. Baník Ostrava6.3 vurdering
    7. aug. 2025 · 58 min
  6. Baník Ostrava6.6 vurdering
    14. aug. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,470,000,00MINUTTER1932023-242102024-251482025-26
  1. 2023-240,47 målpoeng / 90
    193 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    148 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-236 kamper · 495 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-244 kamper · 193 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,47/90
  • 2024-252 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 148 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Landslag

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Austria Vienna logoConference LeagueKlubb · Austria Vienna · 2025-266.48
Kamper
2
Minutter
148
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.50704225352112
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueAustria Vienna
    148 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,22

Pasningspresisjon

Conference LeagueAustria Vienna
84,5 %

Taklinger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
2,43

Vunne dueller

Conference LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Kaptein
Ja
Vurdering
6,48

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
71
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueAustria Vienna
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
0,43

Pasningspresisjon

Conference LeagueAustria Vienna
92,8 %

Taklinger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,29

Vunne dueller

Conference LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Ja
Vurdering
7,07

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,8 %
Taklinger
3
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueAustria Vienna
    193 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,87

Pasningspresisjon

Conference LeagueAustria Vienna
81,8 %

Taklinger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,4

Vunne dueller

Conference LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
193
Kaptein
Ja
Vurdering
7,16

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Taklinger
3
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueAustria Vienna
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueAustria Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,64

Pasningspresisjon

Conference LeagueAustria Vienna
86,2 %

Taklinger / 90

Conference LeagueAustria Vienna
1,45

Vunne dueller

Conference LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
495
Kaptein
Ja
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
253
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →SCR Altach → Austria Viennaman 21. juni 2021Fri overgang
  2. →TSV Hartberg → SCR Altachsøn 1. juli 2018Fri overgang
  3. →SC Wiener Neustadt → TSV Hartbergsøn 11. juni 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · Austria Vienna–Baník OstravaConference League · 2025-26906.6
Klubb7. august · Austria Vienna–Baník OstravaConference League · 2025-26586.3
Klubb31. juli · Austria Vienna–IlvesConference League · 2024-251207.2
Klubb25. juli · Austria Vienna–IlvesConference League · 2024-25906.9
Klubb17. august · Austria Vienna–Legia WarszawaConference League · 2023-24286.2
Klubb10. august · Austria Vienna–Legia WarszawaConference League · 2023-24236.7
Klubb3. august · Austria Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2023-24777.21
Klubb27. juli · Austria Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2023-24657.7
Klubb3. november · Austria Vienna–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23456.9
Klubb27. oktober · Austria Vienna–Lech PoznanConference League · 2022-23907.0
Klubb13. oktober · Austria Vienna–VillarrealConference League · 2022-23907.3
Klubb6. oktober · Austria Vienna–VillarrealConference League · 2022-23906.6
Klubb15. september · Austria Vienna–Lech PoznanConference League · 2022-23906.0
Klubb8. september · Austria Vienna–Hapoel Beer ShevaConference League · 2022-23907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.