Portrett av Andy Joseph Pelmard
Spillerprofil · komplett datakort

Andy Pelmard

Fullt navn: Andy Joseph Pelmard

ForsvarTilgjengelig
Født12. mars 2000 · 26 årNasjonalitetFrankrikeHøyde181 cmVekt68 kg
142Kamper
8 888Minutter
0Mål
2Målgivende
0,02Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
01,6
11,29
Brudd / 90
01
–0,43
Blokkeringer / 90
01,6
–1,29
Vunne dueller
0100
–55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Parma6.9Napoli6.7Bologna6.6Osasuna7.0Girona6.9Villarr7.0Mallorc6.2Fiorent7.5Fiorent5.7Laval
  1. Girona7.0 vurdering
    3. feb. 2025 · 90 min
  2. Villarreal6.9 vurdering
    8. feb. 2025 · 61 min
  3. Mallorca7.0 vurdering
    16. feb. 2025 · 45 min
  4. Fiorentina6.2 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  5. Fiorentina7.5 vurdering
    26. feb. 2026 · 120 min
  6. Laval5.7 vurdering
    16. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,060,000,000,430,00MINUTTER2782018-197662019-201 4382020-211 1852021-221 5942022-232 9882023-243392024-252102025-26902026
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 185 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,06 målpoeng / 90
    1 594 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    2 988 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    339 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,43 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 278 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2010 kamper · 766 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2123 kamper · 1 438 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2213 kamper · 1 185 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2319 kamper · 1 594 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,06/90
  • 2023-2434 kamper · 2 988 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2525 kamper · 339 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 210 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,43/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Clermont Foot logoLigue 2Klubb · Clermont Foot · 20265.74
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 2.

Registrert spilletid

  • Ligue 2Clermont Foot
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 2Clermont Foot
1

Brudd / 90

Ligue 2Clermont Foot
–

Blokkeringer / 90

Ligue 2Clermont Foot
–

Vunne dueller

Ligue 2Clermont Foot
–

Pasningspresisjon

Ligue 2Clermont Foot
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 2
  • Klubb · Clermont Foot · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
5,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
1,29

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
0,43

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
1,29

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueJagiellonia
91 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Jagiellonia · Defender · nr. 70

Spilletid

Draktnummer
70
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
159
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
3
Blokkeringer
3
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 25 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaLas Palmas
    205 min · 60,5 %
  • Serie ALecce
    134 min · 39,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaLas Palmas
2,2
Serie ALecce
4,03

Brudd / 90

La LigaLas Palmas
0,88
Serie ALecce
–

Blokkeringer / 90

La LigaLas Palmas
0,44
Serie ALecce
–

Vunne dueller

La LigaLas Palmas
71,4 %
Serie ALecce
70 %

Pasningspresisjon

La LigaLas Palmas
–
Serie ALecce
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Las Palmas · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
205
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
98
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Lecce · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
16
Fra start
8
Minutter
134
Innbytter
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
26
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Dueller
10
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 34 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Clermont Foot
    2 988 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Clermont Foot
1,57

Brudd / 90

Ligue 1Clermont Foot
1,05

Blokkeringer / 90

Ligue 1Clermont Foot
0,6

Vunne dueller

Ligue 1Clermont Foot
73 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Clermont Foot
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Clermont Foot · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
33
Minutter
2 988
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
1 611
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
52
Blokkeringer
20
Brudd
35
Dueller
141
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
13
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 19 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
    1 594 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,96

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
1,81

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,68

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
59 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
41 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
16
Minutter
1 594
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Pasninger
925
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
17
Blokkeringer
12
Brudd
32
Dueller
100
Vunne dueller
59
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
16
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
    1 185 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,53

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,68

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,23

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
54 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 185
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Pasninger
416
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
7
Blokkeringer
3
Brudd
9
Dueller
27
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 23 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    1 202 min · 83,6 %
  • UEFA Europa LeagueNice
    236 min · 16,4 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,35
UEFA Europa LeagueNice
1,53

Brudd / 90

Ligue 1Nice
1,5
UEFA Europa LeagueNice
0,76

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,22
UEFA Europa LeagueNice
0,76

Vunne dueller

Ligue 1Nice
57,1 %
UEFA Europa LeagueNice
57,1 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
43 %
UEFA Europa LeagueNice
45 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
12
Minutter
1 202
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
22
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
860
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
18
Blokkeringer
3
Brudd
20
Dueller
77
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
17
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
236
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Pasninger
204
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
14
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    766 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
2,58

Brudd / 90

Ligue 1Nice
1,76

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
0,47

Vunne dueller

Ligue 1Nice
60,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
53 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
766
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
584
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Taklinger
22
Blokkeringer
4
Brudd
15
Dueller
58
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice
    278 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
1,62

Brudd / 90

Ligue 1Nice
0,97

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
–

Vunne dueller

Ligue 1Nice
50 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
278
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Pasninger
160
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
24
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueNice
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Brudd / 90

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Vunne dueller

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nice
–
UEFA Europa LeagueNice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Clermont Foot → Jagielloniaman 8. september 2025Lån
  2. →Clermont Foot → Jagielloniasøn 7. september 2025Lån
  3. →Las Palmas → Clermont Foottir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Las Palmas → Clermont Footsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  5. →Clermont Foot → Las Palmasman 20. januar 2025Lån
  6. →Clermont Foot → Leccesøn 11. august 2024Lån
  7. →FC Basel 1893 → Clermont Footons 12. juli 2023€ 3M
  8. →Nice → FC Basel 1893fre 1. juli 2022Fri overgang
  9. →Nice → FC Basel 1893tir 20. juli 2021Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb16. oktober · Clermont Foot–LavalLigue 2 · 2026905.7
Klubb26. februar · Jagiellonia–FiorentinaConference League · 2025-261207.51
Klubb19. februar · Jagiellonia–FiorentinaConference League · 2025-26906.2
Klubb18. mai · Las Palmas–LeganesLa Liga · 2024-25––
Klubb13. mai · Las Palmas–SevillaLa Liga · 2024-25––
Klubb9. mai · Las Palmas–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
Klubb3. mai · Las Palmas–ValenciaLa Liga · 2024-25––
Klubb23. april · Las Palmas–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
Klubb16. februar · Las Palmas–MallorcaLa Liga · 2024-25457.0
Klubb8. februar · Las Palmas–VillarrealLa Liga · 2024-25616.9
Klubb3. februar · Las Palmas–GironaLa Liga · 2024-25907.0
Klubb24. januar · Las Palmas–OsasunaLa Liga · 2024-2596.6
Klubb15. desember · Lecce–MonzaSerie A · 2024-25––
Klubb7. desember · Lecce–AS RomaSerie A · 2024-25––
Klubb1. desember · Lecce–JuventusSerie A · 2024-25––
Klubb25. november · Lecce–VeneziaSerie A · 2024-25––
Klubb8. november · Lecce–EmpoliSerie A · 2024-25––
Klubb2. november · Lecce–BolognaSerie A · 2024-25336.7
Klubb29. oktober · Lecce–Hellas VeronaSerie A · 2024-25––
Klubb26. oktober · Lecce–NapoliSerie A · 2024-25906.9
Klubb20. oktober · Lecce–FiorentinaSerie A · 2024-25––
Klubb5. oktober · Lecce–UdineseSerie A · 2024-25––
Klubb27. september · Lecce–AC MilanSerie A · 2024-25––
Klubb21. september · Lecce–ParmaSerie A · 2024-25116.0
Klubb15. september · Lecce–TorinoSerie A · 2024-25––
Klubb31. august · Lecce–CagliariSerie A · 2024-25––
Klubb24. august · Lecce–InterSerie A · 2024-25––
Klubb19. august · Lecce–AtalantaSerie A · 2024-25––
Klubb19. mai · Clermont Foot–LorientLigue 1 · 2023-24906.5
Klubb12. mai · Clermont Foot–LyonLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb4. mai · Clermont Foot–MonacoLigue 1 · 2023-24905.9
Klubb28. april · Clermont Foot–ReimsLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb20. april · Clermont Foot–LensLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb14. april · Clermont Foot–MontpellierLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb6. april · Clermont Foot–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb31. mars · Clermont Foot–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb17. mars · Clermont Foot–Le HavreLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb10. mars · Clermont Foot–MetzLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb2. mars · Clermont Foot–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.0
Klubb25. februar · Clermont Foot–NiceLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb18. februar · Clermont Foot–RennesLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb11. februar · Clermont Foot–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.7
Klubb4. februar · Clermont Foot–LilleLigue 1 · 2023-24905.9
Klubb28. januar · Clermont Foot–StrasbourgLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb14. januar · Clermont Foot–NantesLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb20. desember · Clermont Foot–RennesLigue 1 · 2023-24905.9
Klubb17. desember · Clermont Foot–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb10. desember · Clermont Foot–LilleLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb3. desember · Clermont Foot–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24186.7
Klubb29. november · Clermont Foot–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.5
Klubb25. november · Clermont Foot–LensLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb12. november · Clermont Foot–LorientLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb5. november · Clermont Foot–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb27. oktober · Clermont Foot–NiceLigue 1 · 2023-24906.7
Klubb22. oktober · Clermont Foot–LyonLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb30. september · Clermont Foot–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb24. september · Clermont Foot–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb17. september · Clermont Foot–NantesLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb3. september · Clermont Foot–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.6
Klubb27. august · Clermont Foot–MetzLigue 1 · 2023-24907.2
Klubb20. august · Clermont Foot–ReimsLigue 1 · 2023-24907.0
Klubb13. august · Clermont Foot–MonacoLigue 1 · 2023-24906.3
Klubb18. mai · FC Basel 1893–FiorentinaConference League · 2022-231207.31
Klubb11. mai · FC Basel 1893–FiorentinaConference League · 2022-23906.9
Klubb20. april · FC Basel 1893–NiceConference League · 2022-231207.0
Klubb13. april · FC Basel 1893–NiceConference League · 2022-23906.6
Klubb16. mars · FC Basel 1893–Slovan BratislavaConference League · 2022-231207.0
Klubb9. mars · FC Basel 1893–Slovan BratislavaConference League · 2022-23906.2
Klubb23. februar · FC Basel 1893–TrabzonsporConference League · 2022-23907.5
Klubb16. februar · FC Basel 1893–TrabzonsporConference League · 2022-23907.0
Klubb3. november · FC Basel 1893–Pyunik YerevanConference League · 2022-23907.3
Klubb27. oktober · FC Basel 1893–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23186.6
Klubb13. oktober · FC Basel 1893–Slovan BratislavaConference League · 2022-23906.9
Klubb6. oktober · FC Basel 1893–Slovan BratislavaConference League · 2022-23906.9
Klubb15. september · FC Basel 1893–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-2396.6
Klubb8. september · FC Basel 1893–Pyunik YerevanConference League · 2022-23126.6
Klubb25. august · FC Basel 1893–CSKA SofiaConference League · 2022-23907.0
Klubb18. august · FC Basel 1893–CSKA SofiaConference League · 2022-23906.9
Klubb11. august · FC Basel 1893–BrondbyConference League · 2022-231206.9
Klubb28. juli · FC Basel 1893–Crusaders FCConference League · 2022-23906.9
Klubb21. juli · FC Basel 1893–Crusaders FCConference League · 2022-23906.9
Klubb17. mars · FC Basel 1893–MarseilleConference League · 2021-22907.0
Klubb10. mars · FC Basel 1893–MarseilleConference League · 2021-22906.5
Klubb25. november · FC Basel 1893–Kairat AlmatyConference League · 2021-22906.3
Klubb4. november · FC Basel 1893–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.9
Klubb21. oktober · FC Basel 1893–Omonia NicosiaConference League · 2021-22906.3
Klubb30. september · FC Basel 1893–Kairat AlmatyConference League · 2021-22906.3
Klubb16. september · FC Basel 1893–QarabagConference League · 2021-22907.2
Klubb23. mai · Nice–LyonLigue 1 · 2020-21––
Klubb16. mai · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2020-21––
Klubb9. mai · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2020-21106.7
Klubb1. mai · Nice–LilleLigue 1 · 2020-21206.6
Klubb25. april · Nice–MontpellierLigue 1 · 2020-21––
Klubb4. april · Nice–NantesLigue 1 · 2020-21––
Klubb20. mars · Nice–MarseilleLigue 1 · 2020-21––
Klubb14. mars · Nice–LorientLigue 1 · 2020-21––
Klubb26. februar · Nice–RennesLigue 1 · 2020-21––
Klubb21. februar · Nice–MetzLigue 1 · 2020-21906.9
Klubb17. februar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2020-21906.3
Klubb13. februar · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2020-21906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.