Portrett av Serge-Philippe Raux-Yao
Spillerprofil · komplett datakort

Serge-Philippe Raux-Yao

Også registrert som S. Raux-Yao

ForsvarTilgjengelig
Født30. mai 1999 · 27 årNasjonalitetFrankrikeHøyde197 cmVekt86 kg
24Kamper
2 290Minutter
0Mål
2Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,6
0,921,33
Brudd / 90
02,5
2,080,57
Blokkeringer / 90
01
0,230,66
Vunne dueller
0100
60 %56,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Omonia 7.7FC Købe6.9Borac B7.0Borac B7.2Djurgar6.9Djurgar7.3Dundee 7.2Dundee 6.3Fiorent6.9Univers
  1. Djurgardens IF7.2 vurdering
    10. apr. 2025 · 90 min
  2. Djurgardens IF6.9 vurdering
    17. apr. 2025 · 110 min
  3. Dundee Utd7.3 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  4. Dundee Utd7.2 vurdering
    14. aug. 2025 · 120 min
  5. Fiorentina6.3 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  6. Universitatea Craiova6.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,090,00MINUTTER1 9002024-253902025-26
  1. 2024-250,09 målpoeng / 90
    1 900 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-2520 kamper · 1 900 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,09/90
  • 2025-264 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Frankrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.93
Kamper
4
Minutter
390
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
91
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,92

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,08

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,23

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
60 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
91 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
266
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
20
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    950 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    950 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,33
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,33

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,57
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,57

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,66
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,66

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
56,5 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
56,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
54 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
54 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
950
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
600
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
14
Blokkeringer
7
Brudd
6
Dueller
46
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
950
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
600
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
14
Blokkeringer
7
Brudd
6
Dueller
46
Vunne dueller
26
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Rodez → Rapid Viennasøn 23. juni 2024Fri overgang
  2. →Cercle Brugge → Rodezman 31. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Auxerre → Cercle Bruggeons 1. juli 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

15 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26906.9
Klubb23. oktober · Rapid Vienna–FiorentinaConference League · 2025-26906.3
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26––
Klubb14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-261207.2
Klubb7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26907.3
Klubb17. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-251106.9
Klubb10. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25907.2
Klubb13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-251207.0
Klubb6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25906.9
Klubb19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.7
Klubb12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25906.6
Klubb28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.31
Klubb7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25907.0
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 2 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Serge-Philippe Raux-Yao: statistikk, kamper og karriere | Coro