Portrett av Lukas Grgić
Spillerprofil · komplett datakort

Lukas Grgić

Også registrert som L. Grgić

MidtbaneTilgjengelig
Født17. august 1995 · 31 årNasjonalitetØsterrikeHøyde183 cmVekt84 kg
40Kamper
3 080Minutter
0Mål
2Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,90,21
Pasningspresisjon
0100
84 %43 %
Taklinger / 90
02,9
1,82,4
Vellykkede driblinger
0100
–37,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Borac B6.9Djurgar6.9Djurgar7.0Dečić6.6Dundee 6.5Dundee 6.5Lech Po6.6Univers6.5Omonia 6.3Zrinjsk
  1. Dundee Utd6.6 vurdering
    7. aug. 2025 · 16 min
  2. Dundee Utd6.5 vurdering
    14. aug. 2025 · 11 min
  3. Lech Poznan6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 65 min
  4. Universitatea Craiova6.6 vurdering
    6. nov. 2025 · 61 min
  5. Omonia Nicosia6.5 vurdering
    11. des. 2025 · 64 min
  6. Zrinjski6.3 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,100,00MINUTTER1602020-214372021-223602022-231 7222024-254012025-26
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    160 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    437 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,10 målpoeng / 90
    1 722 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    401 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-213 kamper · 160 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-227 kamper · 437 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-234 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2520 kamper · 1 722 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,10/90
  • 2025-266 kamper · 401 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Østerrike

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.57
Kamper
6
Minutter
401
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    401 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,9

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
84 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,8

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
6
Fra start
5
Minutter
401
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
210
Nøkkelpasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
8
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
13
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    861 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    861 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,21
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
0,21

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
43 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
43 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,4
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
2,4

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
59,7 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
59,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
861
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
491
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
23
Blokkeringer
3
Brudd
14
Dueller
72
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
861
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
491
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
23
Blokkeringer
3
Brudd
14
Dueller
72
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split · Rapid Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Hajduk Split · Midfielder
  • Klubb · Rapid Vienna · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
0,25

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Hajduk Split
31,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Hajduk Split · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
    437 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
0,62

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
1,65

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLask Linz
43,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
437
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Dueller
32
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueLask Linz
    160 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueLask Linz
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueLask Linz
1,69

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueLask Linz
35,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lask Linz · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
160
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,10

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
50
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
17
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →HNK Hajduk Split → Rapid Viennafre 4. august 2023Ikke oppgitt
  2. →Lask Linz → HNK Hajduk Splitman 10. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →WSG Wattens → Lask Linzman 27. juli 2020Fri overgang
  4. →Ried → WSG Wattensman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  5. →Lask Linz → Riedsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  6. →Lask Linz → Riedman 21. august 2017Lån
  7. →SV Wallern → Lask Linztir 1. juli 2014Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

26 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Rapid Vienna–ZrinjskiConference League · 2025-26906.3
Klubb11. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2025-26646.5
Klubb6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26616.6
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26656.5
Klubb14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26116.5
Klubb7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26166.6
Klubb31. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26947.0
Klubb17. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-251206.9
Klubb10. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25786.9
Klubb13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25676.9
Klubb6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25746.7
Klubb19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25807.0
Klubb12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25906.7
Klubb28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25907.2
Klubb7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25828.21
Klubb24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25907.5
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25907.0
Klubb25. august · HNK Hajduk Split–VillarrealConference League · 2022-23906.2
Klubb18. august · HNK Hajduk Split–VillarrealConference League · 2022-23906.3
Klubb9. desember · Lask Linz–HJK HelsinkiConference League · 2021-22457.2
Klubb25. november · Lask Linz–Maccabi Tel AvivConference League · 2021-22906.9
Klubb21. oktober · Lask Linz–AlashkertConference League · 2021-22336.5
Klubb30. september · Lask Linz–Maccabi Tel AvivConference League · 2021-22––
Klubb16. september · Lask Linz–HJK HelsinkiConference League · 2021-22266.5
Klubb29. oktober · Lask Linz–LudogoretsEuropa League · 2020-21725.9
Klubb22. oktober · Lask Linz–TottenhamEuropa League · 2020-21856.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.