Portrett av Nenad Cvetković
Spillerprofil · komplett datakort

Nenad Cvetković

Også registrert som N. Cvetković

ForsvarTilgjengelig
Født6. januar 1996 · 30 årNasjonalitetSerbiaHøyde194 cmVektIkke oppgitt
31Kamper
2 757Minutter
2Mål
2Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,5
2,032,07
Brudd / 90
01,8
1,491,34
Blokkeringer / 90
01,3
0,541,03
Vunne dueller
0100
71,4 %65,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Djurgar7.3Djurgar7.7Dečić6.9Dečić7.9Dundee 7.0Dundee 5.9Lech Po6.2Raków C6.6Omonia 6.3Zrinjsk
  1. Dundee Utd7.9 vurdering
    7. aug. 2025 · 90 min
  2. Dundee Utd7.0 vurdering
    14. aug. 2025 · 120 min
  3. Lech Poznan5.9 vurdering
    2. okt. 2025 · 90 min
  4. Raków Częstochowa6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 81 min
  5. Omonia Nicosia6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. Zrinjski6.3 vurdering
    18. des. 2025 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,210,00MINUTTER1802021-221722023-241 7402024-256652025-26
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    172 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,21 målpoeng / 90
    1 740 min · 2 mål · 2 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    665 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 172 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2520 kamper · 1 740 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,21/90
  • 2025-267 kamper · 665 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Serbia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Rapid Vienna logoConference LeagueKlubb · Rapid Vienna · 2025-266.81
Kamper
7
Minutter
665
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
85
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    665 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,03

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,49

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
0,54

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
71,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender · nr. 55

Spilletid

Draktnummer
55
Kamper
7
Fra start
6
Minutter
665
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
441
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
15
Blokkeringer
4
Brudd
11
Dueller
63
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 20 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    870 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueRapid Vienna
    870 min · 50 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
2,07
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
2,07

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,34
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,34

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,03
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
1,03

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
65,7 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
65,7 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
48 %
UEFA Europa LeagueRapid Vienna
48 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
870
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,53

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
556
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
20
Blokkeringer
10
Brudd
13
Dueller
99
Vunne dueller
65
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
870
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,53

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
556
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
20
Blokkeringer
10
Brudd
13
Dueller
99
Vunne dueller
65
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
    172 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,57

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
1,05

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
64,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna
48 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rapid Vienna · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
116
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
14
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAshdod
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAshdod
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAshdod
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueAshdod
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAshdod
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAshdod
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ashdod · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Ashdod → Rapid Viennaons 21. juni 2023Fri overgang
  2. →FK Vozdovac → Ashdodlør 1. august 2020Ikke oppgitt
  3. →Zemun → FK Vozdovacman 1. juli 2019Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

21 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Rapid Vienna–ZrinjskiConference League · 2025-26106.3
Klubb11. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2025-26906.6
Klubb27. november · Rapid Vienna–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26816.2
Klubb6. november · Rapid Vienna–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26––
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–Lech PoznanConference League · 2025-26905.9
Klubb14. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-261207.0
Klubb7. august · Rapid Vienna–Dundee UtdConference League · 2025-26907.9
Klubb31. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26946.9
Klubb24. juli · Rapid Vienna–DečićConference League · 2025-26907.7
Klubb17. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25757.3
Klubb10. april · Rapid Vienna–Djurgardens IFConference League · 2024-25907.3
Klubb13. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-251208.2
Klubb6. mars · Rapid Vienna–Borac Banja LukaConference League · 2024-25907.3
Klubb19. desember · Rapid Vienna–FC KøbenhavnConference League · 2024-25907.61
Klubb12. desember · Rapid Vienna–Omonia NicosiaConference League · 2024-25456.9
Klubb28. november · Rapid Vienna–Shamrock RoversConference League · 2024-25908.21
Klubb7. november · Rapid Vienna–PetrocubConference League · 2024-25907.5
Klubb24. oktober · Rapid Vienna–FC NoahConference League · 2024-25907.9
Klubb2. oktober · Rapid Vienna–BaşakşehirConference League · 2024-25907.2
Klubb17. august · Rapid Vienna–Debreceni VSCConference League · 2023-24826.9
Klubb10. august · Rapid Vienna–Debreceni VSCConference League · 2023-24908.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.