Portrett av Bamidele Isa Yusuf
Spillerprofil · komplett datakort

Bamidele Yusuf

Fullt navn: Bamidele Isa Yusuf

AngrepTilgjengelig
Født22. februar 2001 · 25 årNasjonalitetNigeriaHøyde180 cmVekt76 kg
26Kamper
1 937Minutter
8Mål
3Målgivende
0,51Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,570,68
Skudd / 90
04,1
3,42,5
Skudd på mål
0100
33,3 %45,5 %
Vellykkede driblinger
0100
–38,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Fenerba5.9Rangers6.5Panathi6.9Notting7.7Ludogor6.2Ludogor6.7SC Brag6.2SC Brag6.5Plzen8.1Torreen
  1. Ludogorets7.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 86 min
  2. Ludogorets6.2 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  3. SC Braga6.7 vurdering
    12. mars 2026 · 89 min
  4. SC Braga6.2 vurdering
    18. mars 2026 · 78 min
  5. Plzen6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 84 min
  6. Torreense8.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 75 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,191,390,000,680,57MINUTTER4822021-221942022-233112024-257912025-261592026-27
  1. 2021-220,19 målpoeng / 90
    482 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-231,39 målpoeng / 90
    194 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    311 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,68 målpoeng / 90
    791 min · 3 mål · 3 målgivende
  5. 2026-270,57 målpoeng / 90
    159 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-226 kamper · 482 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2022-233 kamper · 194 min · 3 mål · 0 målgivende · 1,39/90
  • 2024-254 kamper · 311 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2611 kamper · 791 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,68/90
  • 2026-272 kamper · 159 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,57/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Nigeria

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Ferencvarosi TC logoEuropa LeagueKlubb · Ferencvarosi TC · 2026-277.25
Kamper
2
Minutter
159
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
70
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFerencvarosi TC
    159 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
0,57

Skudd / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
3,4

Skudd på mål

Europa LeagueFerencvarosi TC
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFerencvarosi TC
1,13

Vellykkede driblinger

Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
159
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 11 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    791 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,68

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
2,5

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
45,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,91

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
38,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Attacker · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
11
Fra start
10
Minutter
791
Innbytter
1
Byttet ut
9
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
22
Skudd på mål
10
Pasninger
110
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
107
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
    156 min · 50,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueVojvodina
    155 min · 49,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–
UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–
UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–
UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–
UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueVojvodina
–
UEFA Europa LeagueVojvodina
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Vojvodina · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Vojvodina · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
194
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    482 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
482
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Vojvodina → Ferencvarosi TCsøn 31. august 2025Permanent overgang
  2. →Vojvodina → Ferencvarosi TClør 30. august 2025Permanent overgang
  3. →Vojvodina → Ferencvarosi TCfre 29. august 2025Permanent overgang
  4. →Estoril → Radnicki NISfre 9. februar 2024Fri overgang
  5. →Spartak Trnava → Estoriltor 1. september 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

14 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · Ferencvarosi TC–TorreenseEuropa League · 2026-27758.11
Klubb15. oktober · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2026-27846.5
Klubb18. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26786.2
Klubb12. mars · Ferencvarosi TC–SC BragaEuropa League · 2025-26896.7
Klubb26. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26906.21
Klubb19. februar · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26867.71
Klubb29. januar · Ferencvarosi TC–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26736.9
Klubb22. januar · Ferencvarosi TC–PanathinaikosEuropa League · 2025-26806.51
Klubb11. desember · Ferencvarosi TC–RangersEuropa League · 2025-26745.9
Klubb27. november · Ferencvarosi TC–FenerbahçeEuropa League · 2025-26746.3
Klubb6. november · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2025-26646.62
Klubb23. oktober · Ferencvarosi TC–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26727.31
Klubb2. oktober · Ferencvarosi TC–GenkEuropa League · 2025-26116.5
Klubb25. september · Ferencvarosi TC–PlzenEuropa League · 2025-26––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bamidele Yusuf: statistikk, kamper og karriere | Coro