Portrett av Bruno Goda
Spillerprofil · komplett datakort

Bruno Goda

ForsvarTilgjengelig
Født17. april 1998 · 28 årNasjonalitetKroatiaHøyde182 cmVekt83 kg
19Kamper
1 280Minutter
2Mål
0Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
04
0,63,32
Brudd / 90
01,9
–1,52
Blokkeringer / 90
01
–0,28
Vunne dueller
0100
–52,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Maccabi7.0Malmo F5.6Celta V5.7Real Be7.0FCSB6.6FC Midt6.5Genk7.3FC Thun6.2FC Thun5.8NEC Nij
  1. FCSB7.0 vurdering
    22. jan. 2026 · 90 min
  2. FC Midtjylland6.6 vurdering
    29. jan. 2026 · 90 min
  3. Genk6.5 vurdering
    26. feb. 2026 · 66 min
  4. FC Thun7.3 vurdering
    21. juli 2026 · 90 min
  5. FC Thun6.2 vurdering
    28. juli 2026 · 45 min
  6. NEC Nijmegen5.8 vurdering
    22. okt. 2026 · 14 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,380,000,00MINUTTER4802023-246512025-261492026-27
  1. 2023-240,38 målpoeng / 90
    480 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    651 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    149 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-245 kamper · 480 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 651 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-273 kamper · 149 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Kroatia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Dinamo Zagreb logoChampions LeagueKlubb · Dinamo Zagreb · 2026-276.93
Kamper
2
Minutter
135
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
81.81818181818181
Dinamo Zagreb logoEuropa LeagueKlubb · Dinamo Zagreb · 2026-275.79
Kamper
1
Minutter
14
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueDinamo Zagreb
    135 min · 90,6 %Lite datagrunnlag
  • Europa LeagueDinamo Zagreb
    14 min · 9,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Champions LeagueDinamo Zagreb
0,67
Europa LeagueDinamo Zagreb
0

Brudd / 90

Champions LeagueDinamo Zagreb
–
Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Blokkeringer / 90

Champions LeagueDinamo Zagreb
–
Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Vunne dueller

Champions LeagueDinamo Zagreb
–
Europa LeagueDinamo Zagreb
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueDinamo Zagreb
81,8 %
Europa LeagueDinamo Zagreb
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
14
Kaptein
Nei
Vurdering
5,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
    651 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
3,32

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
1,52

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
0,28

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
52,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDinamo Zagreb
78 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dinamo Zagreb · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
8
Fra start
8
Minutter
651
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,49

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
315
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
24
Blokkeringer
2
Brudd
11
Dueller
67
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Europa LeagueHNK Rijeka
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
1,88

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,56

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
75,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
2
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
3
Dueller
29
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →HNK Rijeka → Dinamo Zagrebtir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →HNK Rijeka → Dinamo Zagrebtor 26. juni 2025Fri overgang
  3. →Hrvatski Dragovoljac → NK Slaven Belupolør 1. juli 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

19 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Dinamo Zagreb–RudesHNL · 20260–
Klubb22. oktober · Dinamo Zagreb–NEC NijmegenEuropa League · 2026-27145.8
Klubb15. oktober · Dinamo Zagreb–AnderlechtEuropa League · 2026-270–
Klubb26. august · Dinamo Zagreb–VikingChampions League · 2026-27––
Klubb18. august · Dinamo Zagreb–VikingChampions League · 2026-27––
Klubb28. juli · Dinamo Zagreb–FC ThunChampions League · 2026-27456.2
Klubb21. juli · Dinamo Zagreb–FC ThunChampions League · 2026-27907.3
Klubb26. februar · Dinamo Zagreb–GenkEuropa League · 2025-26666.5
Klubb19. februar · Dinamo Zagreb–GenkEuropa League · 2025-26––
Klubb29. januar · Dinamo Zagreb–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26906.6
Klubb22. januar · Dinamo Zagreb–FCSBEuropa League · 2025-26907.0
Klubb11. desember · Dinamo Zagreb–Real BetisEuropa League · 2025-26905.7
Klubb27. november · Dinamo Zagreb–LilleEuropa League · 2025-26––
Klubb6. november · Dinamo Zagreb–Celta VigoEuropa League · 2025-26455.6
Klubb23. oktober · Dinamo Zagreb–Malmo FFEuropa League · 2025-26907.0
Klubb2. oktober · Dinamo Zagreb–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2025-26906.3
Klubb24. september · Dinamo Zagreb–FenerbahçeEuropa League · 2025-26907.2
Klubb31. august · HNK Rijeka–LilleConference League · 2023-241207.3
Klubb24. august · HNK Rijeka–LilleConference League · 2023-24907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.