Portrett av Blair Thomas Spittal
Spillerprofil · komplett datakort

Blair Spittal

Fullt navn: Blair Thomas Spittal

AngrepTilgjengelig
Født19. desember 1995 · 30 årNasjonalitetSkottlandHøyde183 cmVekt77 kg
18Kamper
1 213Minutter
4Mål
0Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00,43
Skudd / 90
02,1
1,750,86
Skudd på mål
0100
20 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Dinamo 8.3Omonia 7.21. FC H6.2Cercle 6.6FC Købe7.2Petrocu6.5Sturm G7.0Sturm G7.2Aberdee6.4ST John
  1. FC København6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  2. Petrocub7.2 vurdering
    19. des. 2024 · 45 min
  3. Sturm Graz6.5 vurdering
    21. juli 2026 · 75 min
  4. Sturm Graz7.0 vurdering
    28. juli 2026 · 69 min
  5. Aberdeen7.2 vurdering
    1. aug. 2026 · 80 min
  6. ST Johnstone6.4 vurdering
    29. aug. 2026 · 33 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,430,00MINUTTER1202022-238362024-252572026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    120 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,43 målpoeng / 90
    836 min · 4 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    257 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 836 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,43/90
  • 2026-274 kamper · 257 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Skottland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Heart Of Midlothian logoChampions LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.74
Kamper
2
Minutter
144
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
77.63157894736842
Heart Of Midlothian logoSkotsk PremiershipKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.97
Kamper
2
Minutter
113
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78.57142857142857
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueHeart Of Midlothian
    144 min · 56 %Lite datagrunnlag
  • Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
    113 min · 44 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueHeart Of Midlothian
–
Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
0

Skudd / 90

Champions LeagueHeart Of Midlothian
0,63
Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
3,19

Skudd på mål

Champions LeagueHeart Of Midlothian
–
Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
25 %

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueHeart Of Midlothian
1,88
Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
3,98

Vellykkede driblinger

Champions LeagueHeart Of Midlothian
–
Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
144
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,6 %
Taklinger
3
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
113
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    418 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    418 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,43
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,43

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,86
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,86

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
50 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,51
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
1,51

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
50 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
418
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
216
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
48
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
418
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
216
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
48
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMotherwell
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Motherwell · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Motherwell → Heart Of Midlothianfre 14. juni 2024Fri overgang
  2. →Ross County → Motherwellfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Partick → Ross Countyfre 22. januar 2021Ikke oppgitt
  4. →Ross County → Particktir 6. oktober 2020Lån
  5. →Partick → Ross Countyman 1. juli 2019Fri overgang
  6. →Dundee Utd → Particklør 1. juli 2017Fri overgang
  7. →Queen's Park → Dundee Utdtir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

10 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb29. august · Heart Of Midlothian–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27336.4
Klubb1. august · Heart Of Midlothian–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27807.2
Klubb28. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27697.0
Klubb21. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27756.5
Klubb19. desember · Heart Of Midlothian–PetrocubConference League · 2024-25457.21
Klubb12. desember · Heart Of Midlothian–FC KøbenhavnConference League · 2024-25906.6
Klubb28. november · Heart Of Midlothian–Cercle BruggeConference League · 2024-25306.2
Klubb7. november · Heart Of Midlothian–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Heart Of Midlothian–Omonia NicosiaConference League · 2024-25738.31
Klubb3. oktober · Heart Of Midlothian–Dinamo MinskConference League · 2024-25907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Blair Spittal: statistikk, kamper og karriere | Coro