Portrett av Cláudio Rafael Soares Braga
Spillerprofil · komplett datakort

Cláudio Braga

Fullt navn: Cláudio Rafael Soares Braga

AngrepTilgjengelig
Født28. oktober 1999 · 27 årNasjonalitetPortugalHøyde180 cmVekt70 kg
74Kamper
6 092Minutter
24Mål
0Målgivende
0,35Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025
Målpoeng / 90
01
0,240,53
Skudd / 90
03,3
2,680,53
Skudd på mål
0100
31,8 %0 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sturm G6.6Sturm G6.5Aberdee6.2ST John7.2Kilmarn8.2ST Mirr6.2FC Nord6.2Trabzon7.8Rangers
  1. ST Johnstone6.2 vurdering
    29. aug. 2026 · 90 min
  2. Kilmarnock7.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 59 min
  3. ST Mirren8.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 74 min
  4. FC Nordsjaelland6.2 vurdering
    15. okt. 2026 · 70 min
  5. Trabzonspor6.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 89 min
  6. Rangers7.8 vurdering
    28. okt. 2026 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,380,340,530,24MINUTTER9020222 37720232 375202451120257392026-27
  1. 20220,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,38 målpoeng / 90
    2 377 min · 10 mål · 0 målgivende
  3. 20240,34 målpoeng / 90
    2 375 min · 9 mål · 0 målgivende
  4. 20250,53 målpoeng / 90
    511 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,24 målpoeng / 90
    739 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20221 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202329 kamper · 2 377 min · 10 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 202429 kamper · 2 375 min · 9 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 20256 kamper · 511 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,53/90
  • 2026-279 kamper · 739 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,24/90
Landslagskarriere

Portugal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Heart Of Midlothian logoSkotsk PremiershipKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-277.10
Kamper
5
Minutter
398
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
70.53571428571429
Heart Of Midlothian logoChampions LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.45
Kamper
2
Minutter
182
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
68.88888888888889
Heart Of Midlothian logoConference LeagueKlubb · Heart Of Midlothian · 2026-276.20
Kamper
2
Minutter
159
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
76.36363636363636
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Scottish Premiership.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
    398 min · 53,9 %
  • Champions LeagueHeart Of Midlothian
    182 min · 24,6 %
  • Conference LeagueHeart Of Midlothian
    159 min · 21,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
0,45
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Skudd / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
2,94
Champions LeagueHeart Of Midlothian
3,46
Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,13

Skudd på mål

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
30,8 %
Champions LeagueHeart Of Midlothian
28,6 %
Conference LeagueHeart Of Midlothian
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
1,13
Champions LeagueHeart Of Midlothian
0,49
Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,13

Vellykkede driblinger

Scottish PremiershipHeart Of Midlothian
–
Champions LeagueHeart Of Midlothian
–
Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
398
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
4
Pasninger
112
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,5 %
Taklinger
7
Vunne dueller
35

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
182
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
159
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
55
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,4 %
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20252 turneringer · 6 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionÅlesund
    443 min · 86,7 %
  • NM CupenÅlesund
    68 min · 13,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionÅlesund
–
NM CupenÅlesund
0

Skudd / 90

1. DivisionÅlesund
–
NM CupenÅlesund
3,97

Skudd på mål

1. DivisionÅlesund
–
NM CupenÅlesund
0 %

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionÅlesund
–
NM CupenÅlesund
1,32

Vellykkede driblinger

1. DivisionÅlesund
–
NM CupenÅlesund
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Ålesund · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
443
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Ålesund · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
68
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
0
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
0
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionMoss · Ålesund
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

1. DivisionMoss · Ålesund
–

Skudd / 90

1. DivisionMoss · Ålesund
–

Skudd på mål

1. DivisionMoss · Ålesund
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionMoss · Ålesund
–

Vellykkede driblinger

1. DivisionMoss · Ålesund
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Moss · Attacker
  • Klubb · Ålesund · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20232 turneringer · 29 kamper · 10 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i 1. Division.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 1. DivisionMoss
    2 308 min · 97,1 %
  • NM CupenMoss
    69 min · 2,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

1. DivisionMoss
–
NM CupenMoss
–

Skudd / 90

1. DivisionMoss
–
NM CupenMoss
–

Skudd på mål

1. DivisionMoss
–
NM CupenMoss
–

Nøkkelpasninger / 90

1. DivisionMoss
–
NM CupenMoss
–

Vellykkede driblinger

1. DivisionMoss
–
NM CupenMoss
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Moss · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
28
Minutter
2 308
Innbytter
0
Byttet ut
15
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
10

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Moss · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
69
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra NM Cupen.

Registrert spilletid

  • NM CupenMoss
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

NM CupenMoss
–

Skudd / 90

NM CupenMoss
–

Skudd på mål

NM CupenMoss
–

Nøkkelpasninger / 90

NM CupenMoss
–

Vellykkede driblinger

NM CupenMoss
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Moss · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Ålesund → Heart Of Midlothiantir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →Moss → Ålesundman 5. februar 2024€ 220M
  3. →Vila Meã → Mossons 2. februar 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

9 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. oktober · Heart Of Midlothian–RangersSkotsk Premiership · 2026-27787.81
Klubb22. oktober · Heart Of Midlothian–TrabzonsporConference League · 2026-27896.2
Klubb15. oktober · Heart Of Midlothian–FC NordsjaellandConference League · 2026-27706.2
Klubb10. oktober · Heart Of Midlothian–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27748.21
Klubb19. september · Heart Of Midlothian–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27597.2
Klubb29. august · Heart Of Midlothian–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27906.2
Klubb1. august · Heart Of Midlothian–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27976.5
Klubb28. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27926.6
Klubb21. juli · Heart Of Midlothian–Sturm GrazChampions League · 2026-27906.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Cláudio Braga: statistikk, kamper og karriere | Coro