Portrett av Alan James Forrest
Spillerprofil · komplett datakort

Alan Forrest

Fullt navn: Alan James Forrest

MidtbaneTilgjengelig
Født9. september 1996 · 30 årNasjonalitetSkottlandHøyde175 cmVektIkke oppgitt
31Kamper
1 813Minutter
3Mål
2Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,2
1,80,42
Pasningspresisjon
0100
81,1 %–
Taklinger / 90
02,8
1,352,33
Vellykkede driblinger
0100
–70 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Petrocu6.3Celtic6.7Aberdee6.6Dundee 6.0ST John6.1Motherw6.7Falkirk6.5Rangers6.5ST Mirr7.7Kilmarn
  1. ST Johnstone6.0 vurdering
    2. sep. 2026 · 64 min
  2. Motherwell6.1 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. Falkirk6.7 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  4. Rangers6.5 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  5. ST Mirren6.5 vurdering
    24. okt. 2026 · 82 min
  6. Kilmarnock7.7 vurdering
    28. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,320,000,210,30MINUTTER2802022-23862023-248482024-255992026-27
  1. 2022-230,32 målpoeng / 90
    280 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    86 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,21 målpoeng / 90
    848 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,30 målpoeng / 90
    599 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-238 kamper · 280 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2023-242 kamper · 86 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 848 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2026-279 kamper · 599 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,30/90
Landslagskarriere

Skottland

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Dundee logoSkotsk PremiershipKlubb · Dundee · 2026-276.60
Kamper
9
Minutter
599
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
81.11111111111111
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Scottish Premiership.

Registrert spilletid

  • Scottish PremiershipDundee
    599 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Scottish PremiershipDundee
0,3

Nøkkelpasninger / 90

Scottish PremiershipDundee
1,8

Pasningspresisjon

Scottish PremiershipDundee
81,1 %

Taklinger / 90

Scottish PremiershipDundee
1,35

Vunne dueller

Scottish PremiershipDundee
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Scottish Premiership
  • Klubb · Dundee · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
599
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
2
Pasninger
180
Nøkkelpasninger
12
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,1 %
Taklinger
9
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 12 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    424 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    424 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,21
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,21

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
0,42
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
0,42

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
2,33
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
2,33

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
40,7 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
40,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
424
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
1
Dueller
54
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
424
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
1
Dueller
54
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,05

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,05

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
86
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
5
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
    196 min · 70 %
  • UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
    84 min · 30 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
–
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
1,84
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueHeart Of Midlothian
57,1 %
UEFA Europa LeagueHeart Of Midlothian
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
196
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
52
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
21
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Heart Of Midlothian · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
84
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Livingston → Heart Of Midlothianfre 1. juli 2022Fri overgang
  2. →Ayr Utd → Livingstonons 1. juli 2020Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. oktober · Dundee–KilmarnockSkotsk Premiership · 2026-27907.71
Klubb24. oktober · Dundee–ST MirrenSkotsk Premiership · 2026-27826.5
Klubb17. oktober · Dundee–RangersSkotsk Premiership · 2026-27906.5
Klubb10. oktober · Dundee–FalkirkSkotsk Premiership · 2026-27906.7
Klubb19. september · Dundee–MotherwellSkotsk Premiership · 2026-27906.1
Klubb2. september · Dundee–ST JohnstoneSkotsk Premiership · 2026-27646.0
Klubb22. august · Dundee–Dundee UtdSkotsk Premiership · 2026-27656.61
Klubb8. august · Dundee–AberdeenSkotsk Premiership · 2026-27176.7
Klubb3. august · Dundee–CelticSkotsk Premiership · 2026-27116.3
Klubb19. desember · Heart Of Midlothian–PetrocubConference League · 2024-25456.9
Klubb12. desember · Heart Of Midlothian–FC KøbenhavnConference League · 2024-25736.0
Klubb28. november · Heart Of Midlothian–Cercle BruggeConference League · 2024-25876.7
Klubb7. november · Heart Of Midlothian–1. FC HeidenheimConference League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Heart Of Midlothian–Omonia NicosiaConference League · 2024-25737.31
Klubb3. oktober · Heart Of Midlothian–Dinamo MinskConference League · 2024-25566.9
Klubb24. august · Heart Of Midlothian–PAOKConference League · 2023-24––
Klubb17. august · Heart Of Midlothian–RosenborgConference League · 2023-24246.6
Klubb3. november · Heart Of Midlothian–BaşakşehirConference League · 2022-23636.6
Klubb27. oktober · Heart Of Midlothian–Rīgas FSConference League · 2022-232–
Klubb13. oktober · Heart Of Midlothian–FiorentinaConference League · 2022-23456.3
Klubb6. oktober · Heart Of Midlothian–FiorentinaConference League · 2022-23146.3
Klubb15. september · Heart Of Midlothian–Rīgas FSConference League · 2022-23117.31
Klubb8. september · Heart Of Midlothian–BaşakşehirConference League · 2022-23606.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alan Forrest: statistikk, kamper og karriere | Coro