Portrett av Massiré Sylla
Spillerprofil · komplett datakort

Massiré Sylla

Også registrert som Sylla Massire

ForsvarTilgjengelig
Født7. januar 2005 · 21 årNasjonalitetSenegalHøyde196 cmVektIkke oppgitt
11Kamper
614Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
03,4
2,82

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.7Bodø/Gl7.3Real So7.3Hapoel 7.7SK Beve
  1. Bodø/Glimt8.7 vurdering
    11. aug. 2026 · 120 min
  2. Real Sociedad7.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  3. Hapoel Beer Sheva7.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 79 min
  4. SK Beveren7.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER130202410520259020262892026-27
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    130 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    105 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    289 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20244 kamper · 130 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20253 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 289 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Landslagskarriere

Senegal

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Union St. Gilloise logoEuropa LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2026-277.30
Kamper
2
Minutter
169
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.02150537634408
Union St. Gilloise logoChampions LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2026-278.70
Kamper
1
Minutter
120
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
89.65517241379311
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 3 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Europa LeagueUnion St. Gilloise
    169 min · 58,5 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueUnion St. Gilloise
    120 min · 41,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,66
Champions LeagueUnion St. Gilloise
3

Brudd / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Blokkeringer / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueUnion St. Gilloise
86 %
Champions LeagueUnion St. Gilloise
89,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
169
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
5
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Kaptein
Nei
Vurdering
8,70

Angrep

Pasninger
58

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,7 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
2

Brudd / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
–

Blokkeringer / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
88,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
44
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20252 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i NM Cupen.

Spilletid fordelt på turneringer

  • NM CupenLyn
    90 min · 85,7 %Lite datagrunnlag
  • 1. DivisionLyn
    15 min · 14,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

NM CupenLyn
–
1. DivisionLyn
–

Brudd / 90

NM CupenLyn
–
1. DivisionLyn
–

Blokkeringer / 90

NM CupenLyn
–
1. DivisionLyn
–

Vunne dueller

NM CupenLyn
–
1. DivisionLyn
–

Pasningspresisjon

NM CupenLyn
–
1. DivisionLyn
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Lyn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Lyn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
15
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra 1. Division.

Registrert spilletid

  • 1. DivisionLyn
    130 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

1. DivisionLyn
–

Brudd / 90

1. DivisionLyn
–

Blokkeringer / 90

1. DivisionLyn
–

Vunne dueller

1. DivisionLyn
–

Pasningspresisjon

1. DivisionLyn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 1. Division
  • Klubb · Lyn · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
130
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Lyn → Union St. Gilloiseman 12. januar 2026Permanent overgang
  2. →Lyn → Union St. Gilloisesøn 11. januar 2026Permanent overgang
  3. →PAU → Lyntir 1. oktober 2024Ikke oppgitt
  4. →PAU → Lynsøn 1. september 2024Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

4 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Union St. Gilloise–SK BeverenJupiler Pro League · 2026907.7
Klubb22. oktober · Union St. Gilloise–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2026-27797.3
Klubb15. oktober · Union St. Gilloise–Real SociedadEuropa League · 2026-27907.3
Klubb11. august · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtChampions League · 2026-271208.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Massiré Sylla: statistikk, kamper og karriere | Coro